Strona 38 z 168 PierwszyPierwszy ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #371
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Bez gleby w Q4 będzie jak na szczudłach... Ale na zimę fajna opcja
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #372
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    zalukalem po necie na te felgi, bo nawet calkiem ciekawe sie wydaja jako felunek na zime (alfowy wzor). cenowo tez calkiem OK, najtaniej jak na szybko znalazlem to 790zl/sztuka. 5x110mm/65,1mm otwor robia w 3 ET 30,35 I 40 - tylko 40 jest dostepna obecnie, a ja gdbym sie decydowal to chyba ET30 zeby ladniej wygladalo.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #373
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Jest jeszcze taka 18tka aftermarketowa. podrabina 19ka koniczynka, na półsrebrno
    https://www.ozracing.com/es/llantas/...ntgarde/msw-82
    Update: na stronce pojawiły się inne opcje wykończenia


  4. #374
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Witam
    w wersji Veloce z felgami 18" jakie macie ET na felgach w przypadku kiedy fabryka wypuściła auto na felgach 4 x18x9"?

    Występują 2 wersje felg 18x9" z ET44,5 oraz ET34

    Natomiast felgi 18x8" mają ET33

  5. #375
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    nie spotkałem sie nigdy z taka wersją która ma wszystkie felgi 9" szerokie; w eperze do ktorego mamy dostęp (aktualność ok q3 2017) o ile pamiętam też nie było takich konfigow.

    u mnie jest tyl 9" i sa et34 wzór srebrne koniczynki 19
    https://photos.app.goo.gl/EGHsBT8ZP7F1hhEMA

  6. #376
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ale kolega mówi o 18tkach

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  7. #377
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    pierwsza czesc mojego postu odnosilem sie do 18 i 19 bo takie rozważałem przy zakupie wiec kupę aut ogladalem osobiscie czy analzowalem konfiguracje z ogłoszeń czy eper. a co do moich to moze info czesciowo sie przyda pytającemu albo komuś innemu

  8. #378
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pierwsza czesc mojego postu odnosilem sie do 18 i 19 bo takie rozważałem przy zakupie wiec kupę aut ogladalem osobiscie czy analzowalem konfiguracje z ogłoszeń czy eper. a co do moich to moze info czesciowo sie przyda pytającemu albo komuś innemu
    no to do jakich wersji szły i na którą oś felgi 9" z ET44,5?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pierwsza czesc mojego postu odnosilem sie do 18 i 19 bo takie rozważałem przy zakupie wiec kupę aut ogladalem osobiscie czy analzowalem konfiguracje z ogłoszeń czy eper. a co do moich to moze info czesciowo sie przyda pytającemu albo komuś innemu
    no to do jakich wersji szły i na którą oś felgi 9" z ET44,5?

    - - - Updated - - -

    wg kalkulatora fronty felg równają się przy parametrach 8" ET33 i 9" Et44,5

    dlatego wydawało mi się że Veloce wychodziły/wychdozą też w wersjach 4x9" 9"Et44,5 przód + 9" ET34 tył

    - - - Updated - - -

    wg kalkulatora fronty felg równają się przy parametrach 8" ET33 i 9" Et44,5

    dlatego wydawało mi się że Veloce wychodziły/wychdozą też w wersjach 4x9" 9"Et44,5 przód + 9" ET34 tył

  9. #379
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    nigdy nie spotkałem się z żadną Giulią która miałaby 9" szerokie 18 lub 19 na przodzie i to miałem na myśli. Nawet w Quadrifoglio jest tylko 8.5" na przodzie (10" na tyle). Co do ET jakie dawali w autach które oglądałem nie wypowiem się, bo nie sprawdzałem aż tak dokładnie tego - po prostu auta wychodziły albo 4x8" (wszystkie opony 225 szerokie), albo jak ktoś wybrał opcję 142 (Opony Extra Series tak to w systemie zamówień się nazywało) to przód był 8" 225 a tył 9" 255.
    Mogę Ci sprawdzić później jakie ET jest w moich 8" na przodzie - dam znać jeszcze.

    Jedna uwaga co do mojego konfigu - mój wzór jest o tyle nietypowy (srebrne koniczynki, dealer mi mówił później że nawet ich się już nie da zamówić), że one nie występowały w ogóle bez szerszego tyłu a co ciekawe nawet nie wymuszały opcji 142 (i się jej nie dało zamówić z fabryki - mi ją odrzucili z zamówienia mimo że system zamówień w salonie pozwolił ją zaznaczyć) - po prostu jest szerszy tył przy tym wzorze mimo że opcja 142 jest niewybrana. W przypadku innych wzorów żeby tył był 9" trzeba wybrać opcję 142 inaczej wszystkie są 8".

    - - - Updated - - -

    jeszcze jedno, kolega [MENTION=76254]Firste[/MENTION] do swojego Stelvio kupił 4 felgi 19x9" z myślą o zimie, mierzył na aucie (chyba z oponami 255) i pisał że jest mało miejsca na przodzie o ile dobrze pamiętam. Chyba tego nawet nie założył tylko sprzedał. Nie pamiętam jakie on miał ET w tych felgach - poszukaj wątku/jego postów gdzieś z H2 2017 albo go podpytaj może jakieś dodatkowe informacje uzyskasz.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #380
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    sprawdziłem co u mnie siedzi na przodzie - jest 19"x8" ET33 (tył przypominam 19"x9" ET34).

    W ePerze tak na szybko widzę że dla większości felg 18/19 masz albo konfig 4x8" jeśli jest bez opcji 142 albo tą samą felgę masz tylko na przodzie jak jest opcja 142 (2szt i piszą "przód") i wtedy tył jest inny numer też 2 szt. zalukaj sobie tu: http://keyeper.pekidi.com/navi?CAT_C...&DRW_NUM=4%7C0

    Więcej już nie podpowiem, może ktoś inny?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory