Strona 58 z 168 PierwszyPierwszy ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #571
    Użytkownik Świeżak Avatar Alfalover
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q automat, alfa romeo 159 1.9 TI 193hp by Cinsoft
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    natknąłem się na wątek na Alfaowner o felgach do Q - gość kupił repliki koniczynek 19" pewnie 8" do Super/Veloce z ET33 (zgaduję). Nie pasowały do jego Q. Próbowali coś z dystansami, ale też nie wyszło (nie napisał szczegółów jakie dystanse próbowali, czy nie mogli większych dać z kołnierzem itp). Czyli może się okazać że nawet nie włożysz 18/19" z Super/Veloce.

    Tu masz wątek, najwyżej sobie tam podpytaj:
    https://www.alfaowner.com/Forum/alfa...drifoglio.html
    To ważne informacja, chyba poszukam jakichś 19’ bez kombinacji.
    Alfa... i wszystko jasne

  2. #572
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    Zasadznicza wada felg chińskich to miękki stop. Ale czasem ma to swoje zalety. Co prawda łatwo się krzywią ale za to tez z reguły łatwo się prostuje

    Ale podobają mi się ...
    jaka cena?
    na naklejce na pudełku było napisane że są wykonane ze stopu A356 a z tego co tak na szybko googlnąłem to akurat mocny stop. oczywiście napisać mogli wszystko, choc z drugiej strony PSW to marka felg należąca do włoskiej firmy i pewnie jakiś wpływ na specyfikację i jakość mieli (mam nadzieję).

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Jakie opony?

    Jaki koszt tych felg i gdzie bo guglam i nie widzę za bardzo. Ciekawie wyglądają.
    GoodYear UG Performance Gen1 225/45R18 (bez runflat-a).

    Felgi kupiłem tu:
    https://www.ebay.pl/itm/382523922651?ul_noapp=true
    tylko z przesyłką (EUR35) płaciłem cenę netto EUR504 (bez VAT jako wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów - VAT w Polsce naliczę/odliczę i wrzucę reszte w koszty).

    Gość ma jeszcze czarne i srebrne, pewnie ma też inne wzory, bo PSW robią do różnych alf ciekawe felgi (wklejałem linka parę tygodni temu chyba w tym wątku do ich pdf-a)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Alfalover Zobacz post
    To ważne informacja, chyba poszukam jakichś 19’ bez kombinacji.
    no to raczej musiałbyś szukać tych demontowanych z przodu z Q, czyli 19x8.5" i wziąć takie 4 szt (zakładam że na tyle nie będzie problemu) i one chyba też mają inne ET (29? nie dam sobie głowy uciąć, bo moze myli mi się ze Stelvio Q)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #573
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    za te 504 Euro netto to u nas byś kupić MSW82 jak by dobrze poszukać..
    i produkcja Włochy ...

    co to tych 19 które nie pasowały do QV - gosć pisał ze kupił repliki - czyli nie oryginały - a to już inna bajka..
    repliki nie wiadomo jakie mają parametry...

  4. #574
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    za te 504 Euro netto to u nas byś kupić MSW82 jak by dobrze poszukać..
    i produkcja Włochy ...
    po pierwsze MSW brutto zaczynają sie od 3200zł, nie o pieniądze jednak chodziło. te PSW podobały mi się bardziej, po pierwsze kolor (wziąłbym MSW gdyby były choćby całkiem srebrne, a nie z czarnym wnętrzem ramion; PSW mają wewnątrz jasny antracyt i mi się to najbardziej podobało), druga rzecz to wzór - w MSW każde oczko jest "zamknięte" wzduż rantu felgi a w PSW "otwarte", a trzecia sprawa to zostałem wprowadzony w błąd przez sprzedawcę - pytałem go i napisał mi że felgi są proodukowane we Włoszech przez włoską firmę. wyszło że chińczyk dopiero po dostawie.

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    co to tych 19 które nie pasowały do QV - gosć pisał ze kupił repliki - czyli nie oryginały - a to już inna bajka..
    repliki nie wiadomo jakie mają parametry...
    no to dlatego o tym też wspomniałem, jest to jednak jakaś informacja że moze nie być łatwo (skoro te repliki pasują do Veloce/Super na 4 tłoczkowe Brembo). Jak kolega [MENTION=1470]Alfalover[/MENTION] chce to niech zgada się z kimś z okolicy i sobie przymierzy ori felgi od Veloce/Super 18/19- ze swojej strony mogę mu udostępnić swój garaż i ori koniczynki 19" na przymiarke.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #575
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    615 zł netto mam MSW 82 na stocku
    po nowym roku dojdzie jeszcze jedna firma
    GMP Italy - na 2019 będzie mieć podobny wzór - ale nie ma jeszcze katalogów widziałem tylko zdjecia z prezentacji.

  6. #576
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    W mojej TI przód 225/35/19 , a tył 255/35/19, myślałem zd ta sama szerokość będzie

  7. #577
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    ja tam jestem zadowolony z takiego konfigu na lato - tył lepiej trzyma, do tego lepiej wygląda( ET prawie to samo - różnica 1mm), a felga jednak o cal szersza - fajnie wygląda w porównianiu do 4x8" (225). Choć na przodzie jakiś dystansik by się przydał, problem tylko że ori felgi mają aż 7mm (przynajmniej srebrne koniczynki) podfrezowania w otworze centrującym, zostaje jakieś 6mm centrowania, więc nawet 3mm nie włoży - dziwne to podfrezowanie, felgi ze 159 miały tylko ok 3mm frezowania.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #578
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ja właśnie początkowo planowałem przejść latem na poszerzone z tyłu ale 18tki. Ale teraz patrzę i taki config chyba w ogóle nie występował. W ogóle, dziwne jest to, że wg instrukcji nie ma opcji 19 cal + opony zimowe.

    edit:
    powyższe "teraz patrzę" oparłem na szybkim wglądzie winstrukcję ale w cenniku są mixed fitment z 18/255/40 z tyłu występuje, dziwne...

    Ma ktoś 18tkę z szerokością 255 z tyłu?
    Ostatnio edytowane przez Trevor ; 07-01-2019 o 13:48

  9. #579
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Ja właśnie początkowo planowałem przejść latem na poszerzone z tyłu ale 18tki. Ale teraz patrzę i taki config chyba w ogóle nie występował. W ogóle, dziwne jest to, że wg instrukcji nie ma opcji 19 cal + opony zimowe.

    edit:
    powyższe "teraz patrzę" oparłem na szybkim wglądzie winstrukcję ale w cenniku są mixed fitment z 18/255/40 z tyłu występuje, dziwne...

    Ma ktoś 18tkę z szerokością 255 z tyłu?
    Tak. Właśnie w Super, nie w Veloce.
    225/45/18 i 255/40/18

  10. #580
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    Tak. Właśnie w Super, nie w Veloce.
    225/45/18 i 255/40/18
    tak, wuekszosc super ktore widziakem z 18tkami miala szeroki tyl

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory