Strona 60 z 168 PierwszyPierwszy ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #591
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Chętnie zamienię lub kupię dwie oryginalne koniczynki 9j 19’. Mogę oddać dwie oryginalne po jednym sezonie 8j 19’. Ktoś chętny?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #592
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dekielki przelizylem z oryginalnych felg, to co dosta4czaja z psw to akurat jest malopodobne do loga AR
    Co przelizales?

  3. #593
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Chętnie zamienię lub kupię dwie oryginalne koniczynki 9j 19’. Mogę oddać dwie oryginalne po jednym sezonie 8j 19’. Ktoś chętny?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Też kiedyś próbowałem takiego manewru, ale nie było chętnych. Później był chętny ale kupiłem po taniości dwie 10” do letniego zestawu. Z przodu na lato mam 235, a na tyle 275 i dobrze to wygląda. Zimą latam 4x 8”.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  4. #594
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ja cały czas kiszę 4 x 19x9 Jakos brak czasu na All.
    Ale nie chcę na wymianę żadnych 8mek. Wolę sie pozbywac parami, niż cały czas mieć 4 i liczyć, że ktoś weżmie wszystkie 4

  5. #595
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Też kiedyś próbowałem takiego manewru, ale nie było chętnych. Później był chętny ale kupiłem po taniości dwie 10” do letniego zestawu. Z przodu na lato mam 235, a na tyle 275 i dobrze to wygląda. Zimą latam 4x 8”.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Ok, ale jakie masz wysokości?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #596
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie Giulia- felgi, opony

    235/35/19 i 275/30/19.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Ostatnio edytowane przez Azalgo ; 22-01-2019 o 20:14

  7. #597
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Jak juz pisałem, założyłem na zimę 18" podkowy ze 159, ale średnio mi się to podobało - za duże ET, felga jest ciut wypukła, opona węższa niż w 159, do tego żona mi te felgi zdążyła porysować przez ostatni sezon letni (jeździły w jej Giulietcie).

    Kupiłem PSW Dubai Anthracite polished 18"x8" RT33 z eBaya z Włoch, dzisiaj przyszły:
    Załącznik 252741Załącznik 252742Załącznik 252743

    Wcześniej pytałem sprzedawce o producenta, zarzekał się że PSW to włoska firma (tak jest) i że produkowane są we Włoszech. Na pudełkach jednak Made in PRC.
    No cóż... Trudno, moze będą OK, w końcu nawet ori felgi Giulii/Stelvio produkują w Tajlandii. Felgi wyglądają na pierwszy rzut oka bardzo ładnie, fajny wzór, fajna kolorystyka, jakościowo sprawiają dobre wrażenie (oglądałem jedną tylko).
    Wrzucę fotki jak już będą na aucie.

    Na początek zakładam bez dystansów, zobaczę jak to wygląda, a najwyżej coś dorzucę z czasem.
    Jeszcze jedno. Czy na Ebayu było aż tyle taniej nawet biorąc pod uwagę przesyłkę czy były inne względy? Bo z tego co widzę to u nas można te felgi kupić w cenie Nie wyższej niż na Ebayu, a gdzie do tego jeszcze przesyłka. To wychodzi już drożej.

  8. #598
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Jeszcze jedno. Czy na Ebayu było aż tyle taniej nawet biorąc pod uwagę przesyłkę czy były inne względy? Bo z tego co widzę to u nas można te felgi kupić w cenie Nie wyższej niż na Ebayu, a gdzie do tego jeszcze przesyłka. To wychodzi już drożej.
    nie bylo tych felg w ofercie w polsce wtedy tylko ebay. wstaw linka.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Co przelizales?
    pisze z komorki, bardzo czesto w pospiechu. albo bym nie odpisal w ogole, albo odpisuje na szybko jak brak mi czasu. nie zrozumiałeś czy sie tylko czepiasz?

  9. #599
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie bylo tych felg w ofercie w polsce wtedy tylko ebay. wstaw linka.

    - - - Updated - - -


    pisze z komorki, bardzo czesto w pospiechu. albo bym nie odpisal w ogole, albo odpisuje na szybko jak brak mi czasu. nie zrozumiałeś czy sie tylko czepiasz?
    ok. tu np. https://www.sklepopon.com/felgi-alum...110-et33-21590

    http://www.schmer.pl/konfigurator-felg/felga/147018 to są 17, ale mają też 18.

    Co ciekawe na tej stronie podają, że te felgi nie nadają się do jazdy w zimie...

    https://www.sklepopon.com/felgi-alum...110-et33-24383
    Ostatnio edytowane przez XJ6 ; 23-01-2019 o 18:18

  10. #600
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    ok. tu np. https://www.sklepopon.com/felgi-alum...110-et33-21590

    http://www.schmer.pl/konfigurator-felg/felga/147018 to są 17, ale mają też 18.

    Co ciekawe na tej stronie podają, że te felgi nie nadają się do jazdy w zimie...

    https://www.sklepopon.com/felgi-alum...110-et33-24383
    widze ze mozna je miec taniej niz ja dalem, no coz, wtedy w Polsce ich nigdzie nie widziałem (a googlowałem za nimi dużo i też pytałem w oponeo bo oni mieli kilka felg PSW ale powiedzieli ze nie ma ich w obecniej ofercie jaki dostali z PSW - to bylo gdzies w pazdzierniku mysle).

    co do tego czy sie nadaja - moze po prostu pisza standardowo dla felg polerowanych, jako dudochron? ja pytalem sprzedawcy we wloszech i pisal ze nie ma zadnej informacji zeby nie nadawaly sie na zime.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory