Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Opcja "wyposażenie dla zimnych krajów" - ktoś wie co to dokładnie zawiera

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie Opcja "wyposażenie dla zimnych krajów" - ktoś wie co to dokładnie zawiera

    W cenniku i w konfiguratorze tej opcji nie widziałem, natomiast w wielu ogłoszeniach aut ze stocku jest taka opcja za 500zł. Ktoś wie co to dokładnie zawiera dla konkretnych wersji silnikowych? Mogę zgadywać, mocniejszy aku, mocniejszy rozrusznik, może jakaś grzałka dodatkowa (typu PTC), tyle że nie chodzi o to żeby zgadywać skoro za to płaci klient -powinna być jasna informacja.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Aku większe, podgrzewana kierownica i fotele.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Podgrzewane fotele są droższe.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Aku większe, podgrzewana kierownica i fotele.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    chyba nie wiesz a piszesz. za 500zł takie dodatki? pakiet Zimowy który zawiera kierownicę podgrzewaną i fotele, dodatkowo tylko dysze spryskiwaczy kosztuje 3400 a jeszcze trzeba wziąść fotele elektryczne za 4000 żeby można było pakiet dołożyć.

    zdrowy rozsądek podpowiada mi że to będzie aku i mocniejszy rozrusznik bo więcej za 500zł to raczej nie dadzą, ale miłoby było gdyby to FCA wyjaśniła.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Aku i kierownica


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    choć nie mogę uwierzyć, masz jakieś potwierdzenie że tak jest?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Pozycja 129 - ADAPTACJA WYPOSAŻENIA DLA ZIMNYCH KRAJÓW z całą pewnością nie oznacza obecności podgrzewanych foteli ani podgrzewanej kierownicy.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    w starej siatce produktowej którą można znaleźć w google AR_giulia_siatka.xls.
    jest napisane:

    "ADAPTACJA WYPOSAŻENIA DLA ZIMNYCH KRAJÓW (MOCNIEJSZY AKUMULATOR)"

    I obstawiam że to jest *tylko* mocniejszy akumulator. Ciekawe jest to, że w tejże siatce (ale i gdzieś jeszcze to widziałem) jest to opcja standardowa.

    - - - Updated - - -

    sprawdziłem, jest to opcja standardowa.
    Widziałem przykładowe zamówienie salon-FCA (tam gdzie jest np podane kiedy planują rozpoczęcie produkcji), i tam jest wśród opcji standardowych.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    sprawdziłem, jest to opcja standardowa.
    Widziałem przykładowe zamówienie salon-FCA (tam gdzie jest np podane kiedy planują rozpoczęcie produkcji), i tam jest wśród opcji standardowych.
    Tak. Zamawiając w Polsce Giulię jest to pozycja, której nie wybiera się w żaden sposób. Wskakuje automatycznie na listę wyposażenia standardowego.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał Toma Zobacz post
    Tak. Zamawiając w Polsce Giulię jest to pozycja, której nie wybiera się w żaden sposób. Wskakuje automatycznie na listę wyposażenia standardowego.
    Potwierdzam jest to mocniejszy akumulator i jest z automatu między innymi w Polsce. Info od dilera AR.
    Byłem właścicielem AR: 147, GT, Giuliett, Guliia

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 22:38
  2. Ma ktoś "chody" w ASO FIAT, Alfa Romeo?
    Utworzone przez alces1 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 25-02-2013, 14:55
  3. Nowa bezpłatna opcja w "SAMAR"-Moto Trendy
    Utworzone przez otto w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-01-2012, 00:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory