Strona 19 z 143 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #181
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Pamiętaj, że do leasingu alarm może być konieczny.

  2. #182
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    no tak, a jak nie to moze miec wplyw na ubezpieczenie. ciekawe czy ten alarm mopar montuja w fabryce czy u dealera

  3. #183
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Nie chcialbym wyjsc na upierdliwca, ale to jest watek o AA....

    w

  4. #184
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    masz rację, sorka, z reguły na komórce naotwieram najpierw tabów z różnymi tematami a potem odpowiadam szybko na ostatniego posta i wątek łatwo idzie w innym kierunku.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 16-02-2018 o 17:36

  5. #185
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Z tego co się dopytywałem, nadal nie wchodzi w grę opcja (rzecz jasna za dopłatą), by w serwisach byłą możliwość zmiana bebechów pod AA, ktoś ma inne informacje?
    Zresztą coś czuję, że nawet jak to się pojawi, to zaśpiewają sobie z 4-5 k i tyle z tego będzie.

  6. #186
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    w serwise to myślisz że coś potrafią w ogóle dołożyć? niegdy takich rzeczy nie robią, boją się, nie chcą itp, nawet sprzęt/oprogramowanie z tego co wiem nie pozwoli im na zmiany konfiguracji poza tą jaka z fabryki wyszła. sprzęt się różni, to wiemy, więc raczej musiałbyś liczyć na złapanie samemu bebechów z jakiegoś rozbitka kiedyś (pewnie nie szybko bo auta z 2018r na części i to jeszcze doposażone to będą raczej dopiero za parę lat, inne to będzie się naprawiać), potem liczyć że jak włożysz to do auta i zapuścisz proxi w MES czy AlfaOBD to zagada.

    dokładanie wyposażenia dyskutować to możesz tylko na forum, tu ludzie robili wiele rzeczy w swoich alfach. zawsze jednak jest ryzyko że sprzęt nie będzie działał (pieron wie co w nowych autach wsadzili, moze jakieś zabezpieczenia, kody i nie odblokujesz funkcjonalności)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #187
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w serwise to myślisz że coś potrafią w ogóle dołożyć? niegdy takich rzeczy nie robią
    Zakładają choćby "sportowe" wydechy do Stelvio, sam się zdziwiłem

  8. #188
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    zmiana wydechu to banalna robota jeszcze w nowym aucie gdzie nic nie pordzewiało i schodzi bez komplikacji - 1 śruba, zdejmujesz tłumik z wieszaków i zakładasz nowy. 5 minut roboty jak auto masz na podnośniku. w ASO nie potrafią dołożyć Blue&me, tempomatu, xenonów, oryginalnych czujników parkowania, a takie i inne rzeczy tu na fourm robiło już wielu w różnych alfach.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #189
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Z tym dokładaniem czujników parkowania to nie przesadzaj, sam byłem świadkiem jak zakładali (do nowego, który go nie miał) jak ja czekałem za przeglądem

  10. #190
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    kolega widzę myli dokładanie czujników nieoryginalnych/akcesoryjnych (takie też mi dokładali w ASO do GIulietty), gdzie np nie wyświetli Ci odległości/strefy na wyświetlaczu samochodu jak to robią oryginalnie z fabryczna opcja, z oryginalnymi, dołożeniem bądź zmianą bebechów (np inna centralka PDC) i aktywowaniem funkcji wyświetlania na ekranie. choć to często dość łatwe (ale czasochłonne jak nie ma wiązek elektrycznych - ja przez to przechodziłem -sam własnoręcznie dokładałem PDC przód, Blue&me Nav, Xenony z poziomowaniem i spryskiwaczami w 159 i wszystko z dokładaniem całych instalacji (jakieś 50h roboty - parę dni urlopu poszło na to, nieopłacalna sprawa o ile nie potraktuje się jej hobbystycznie), a w Giulietcie dokładałem tempomat) to ASO takich rzeczy nigdy nie robią (np wtyczki trzeba ciąć z rozbitków, w ASO nie kupisz - tam same kompletne wiązki, po np 1tyś każda) - w życiu nie słyszałem żeby komukolwiek/gdziekolwiek ASO zrobiło jakiś retrofit. takie rzeczy tylko entuzjaści na forum robią, tym bardziej że ktoś musi być pierwszy i spróbować na własne ryzyko kupić sprzęt (dziś go nie zdobędziesz z rozbitka a po cenach ASO, to lepiej sprzedaj swoje auto i zamów sobie z funkcją jakiej Ci brakuje), dłubać w aucie (może np brakować wiązek), a potem próbować np z MESem zmieniać ustawienia/robić Proxi, a wszystko bez gwarancji że się uda i z mini ryzykiem że coś się uwali (błędy w połączeniach (nawet jak masz schematy, to w nich często są błędy - coś o tym wiem ale nie będę dawał przykładów), coś się urwie przy demontażu itp). W Stelvio/Giuli myślę że szybko chętny do grzebania w aucie nowym/na gwarancji się nie znajdzie.

    a najlepsze jest to że ciągle nikt nie wie (w salonach z którymi miałem do czynienia) czy Android Audo już od razu będzie w autach dostarczanych do klienta, czy trzeba będzie go dograć jakimś updatem. ponieważ MESem żadnych updatów pewnie nie wgrasz, a oficjalnymi kanałami jako update w ASO też może nie przejść (bo ich sprzęt z tego co wiem po VIN dostaje z serwera zestaw updatów i wgrywa, czyli konfig jak wyszło z fabryki), więc moze się okazać że dzisiejszego sprzętu z AA nie odpalisz/zupdate-ujesz niczym. mniej ryzykowne będzie wyjęcie sprzętu z AA już działającego, ale potem unikałbym jakiejkolwiek aktualizacji w ASO, bo też jest ryzyko że zdeaktywuje Ci na dobre funkcje (i nikt nie będzie wiedział jak ją przywrócić).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 02-03-2018 o 00:18
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory