Strona 48 z 143 PierwszyPierwszy ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #471
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Czekam na to samo ;-)
    czy sciągałeś tą apkę? zainstalowałem XDALabs bo tylko przez nią da się podobno obecnie zrobić tą płatnosć na $0.99, ale wywala się na płatności Paypal. pomyślałem że może musze dodać/zlinkować konto Paypal z moim kontem Google (jest taka opcja w GooglePlay), robi weryfikację, dostaje kod na smsa, ale potem pisze że jestem w kraju który nie wspiera tej formy płatności. Jakieś sugestie? A może masz już ściągniętą apkę AAGateway i mógłbyś mi ją podesłać?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #472
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    czy sciągałeś tą apkę?
    Na poprzednim telefonie (One Plus 3T) ją miałem. Spróbuje go reanimować i pobrać. Na obecnym nie mam ani apk ani roota więc nie wydostanę apki. I kurde nie pamiętam jak instalowałem i skąd ale spróbuje sobie przypomnieć

  3. #473
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    no ale teraz roota juz nie potrzeba, zmienila sie tez apka ostatnio (ciagle sa updaty) i jest symboliczna oplata. ty robiles jeszcze z oplata, czy masz jakas starsza wersje bez? w sumie to interesuje mnie tylko najnowsza wersja, wiec jak masz starocia to sie nie fatyguj, dzieki.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #474
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no ale teraz roota juz nie potrzeba,
    roota bym potrzebowal zeby apke wyciągnąć z telefonu i przesłać Tobie. na 100% wersja z opłatą na 100%.I na 99% jestem pewien ze przez XDA brałem.

  5. #475
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    OK. nie klopocz sie, widze ze znow dzisiaj jest nowsza wersja apki z nowymi poprawkami(i nowymi problemami), musze jakos ogarnac u siebie mozliwosc zakupu, pewnie wtedy beded mogl sciagac na biezaco updaty. wlasnie z tym walcze...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #476
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    EDIT.
    Jakos sie udalo w koncu pobrac ta apke. mialem problem z zalogowaniem sie z komorki do konta na XDA, zalogowalem sie na PCcie uzywajac konta google, zrestartwowalem tez komorke, udalo sie zalogowac na komorce, pobralem z apki XDAlabs AAGateWay beta RC3 (platnosc paypala tez przechodzila). zainstalowalem. podobnie na komorce slave-ie tylko najpierw odinstalowalem z niej apke Android Auto - nie pisza ale jest niepotrzebna a balem sie ze moze mieszac.
    Reszte uruchomienia wg tego watku, pierwszy post:
    https://forum.xda-developers.com/gen...-auto-t3813163

    cos mi tam najpierw nie zadzialalo, ale po paru probach ruszylo przez WiFi. tescik map, spotify, rozmowa, hula, choc na spotify muzyka ciut przycinala przy pierwszym odpleniu przez jakies 2-3sekundy. tu dowod, robilem fotke komorka masterem a slave lezal sobie w pojemniku na kubki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190114_155147.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	17.4 KB
ID:	254011

    jak odblokowalem telefon zeby zrobic fotke to autoobracanie ekranu zaczelo mi motac (1 foto ponizej) w wyswietlanym obrazie, potem obrocilem z powrotem to obraz sie zmniejszyl (2 fotka). pewnie apke jeszcze musi gosc dopracowac, a samemu trzeba tez moze odpoweidnio telefon pokonfigurowac (poki co wylaczylem w slave autoobracanie, nie wiem czy to pomoze, nie probowalem, bardziej prawdopodobne ze w masterze by trzeba bylo to wylaczyc):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190114_155435.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	42.6 KB
ID:	254012Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190114_155455.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	23.7 KB
ID:	254013

    zaczalem sie jednak bawic zmianami DPI, dzialalo, zmieniala sie skala choc przy wiekszych od 100 ustawieniach dla DPI z boku robily sie ok 0.5cm marginesy - no ale duzo wiecej sie miescilo na ekranie. chcialem wrocic do braku skalowania ale w koncu cos przestalo sie laczyc (probowalo ale wychodzilo) - moze to wina tego ze moje radio ogolnie robi taki timeout nawet po kablu czesto (za wolno apka AA sie odpala i radio rezygnuje z polaczenia?), szczegolnie z tym starszym(wolniejszym) telefonem (to jeden z powodow dlaczego bede mial wymieniane radio na takie z nowym firmwarem bo na nowych telefony laczyly sie bezproblemowo zawsze jak testowalem w salonie a u mnie na starym raz na 2 razy nie (czasem kilka razy pod rzad nie), a na nowym raz na 2-3 razy sie nie udaje) . zaczalem kombinowac. w koncu probowalem laczyc sie z powrotem po kablu, ale to samo. pokasowalem polaczenia AA na komorce w masterze, ale nic to nie pomoglo. chyba zresetuje pozniej radio do ustawien fabrycznych, bo 15 minut kombinowania ani razu nie polaczylem sie ani po kablu ani przez WiFi.

    na dzien dzisiejszy chyba trzeba tez wlaczac hotspot na masterze recznie, ale autor apki chyba cos kombinuje zeby nie trzeba bylo tego robic (jest nawet jakies ustawienie, ale cos mi nie dzialalo raz i musialem wlaczyc i tak recznie). poki co mozna pobawic sie apka Automate i wlaczyc router jak tylko sparuje sie nam telefon z autem po BT (choc nigdy tego nie robilem, wiec tez nie podpowiem jak dokladnie to sie robi).

    Jak zrobie jakis progres to dam wam znac. jak beda jakies nowosci odnosnie AAGateWay tez napisze.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 14-01-2019 o 17:44
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #477
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    trochę updatu ode mnie odnośnie AndroidAuto po WiFi przy użyciu AAGateWay (ver 1.0 Beta RC3).

    Po początkowym sukcesie, przestało działać. Troche się nakombinowałem, poczyściłem dane w radiu, przeczyściłem pamięć apki i AA w komórkach, na nowo skonifgurowałem, ruszyło, ale znów na chwilę.
    Trochę znów kombinowałem, rozłaczałem slava, manualnie startowałem serwer na masterze, znów raz ruszył, ale potem nic.

    W końcu zmieniłem opcje apek, na Slave-ie wyłaczyłem uruchamianie WiFi po wykryciu połączenia przez USB, właczyłem tryb debugowania USB i na połączeniu USB wybrałem przesyłanie obrazów czy coś takiego. WiFi w Slavie jest włączone cały czas, poodinstalowywałem z tego telefonu niepotrzebne apki, nie ma nic włączonego poza WiFi - bateria trzyma ładnie, mimo że stary telefon i leżał prawie 2 lata nieużywany - wystarcza doładowywanie sporadyczne, i wiecznie mam ok 80-90% baterii.

    Cit gorzej to działa na masterze. NIestety obecnie opcja automatycznego włączenia Hotspota u mnie nie działa, muszę ręcznie odpalić po wejściu do samochodu. Ciągnie mi też trochę baterię - widzę że dzisiaj na AAGateway zostało zużyte 17%, no i kończę dzień z 4% baterii mimo że z telefonu korzystałem średnio intensywnie a łącznie może z 45min a AA. Tak jak pisałem wcześniej, lepszą opcją byłoby gdyby hotspot działał na slave-ie - ten telefon się podładowuje, a master powinien się łączyć tylko po WiFi do hotspota. W apce jest niby taka opcja o ile zrozumiałem, jednak wg autora, trzeba mieć roota na telefonie żeby to działało - nie wczytywałem się w powody, ale może spróbuję mimo to że nie mam na nim roota (albo kiedyś ten telefon zrootuję).



    Odnośnie samej apki AA, ciągle nie pojawiła się wersja AA 3.9 na ARM7 na apkmirror.com - bardzo dziwne dotychczas była to kwestia 1-2 dni opóźnienia, a już jest 5.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #478
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Przeczytałem kilka ostatnich stron i nie widze, a nie chce brnąc w 44 i szukać po omacku. Więc raz jeszcze zadam pytanie, czy jakiś ASO/serwis montuje już AA w Stelvjo (FE), czy nadal będą mnie zbywać w serwisach "już za moment" i tak co pół roku.
    czy gdzieś padła może odpowiedź na to/Twoje pytanie ?
    ja nie znalazłem..
    czy ma ktoś z Was może wiedzę w tym zakresie?

  9. #479
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał k3ss Zobacz post
    czy gdzieś padła może odpowiedź na to/Twoje pytanie ?
    ja nie znalazłem..
    czy ma ktoś z Was może wiedzę w tym zakresie?
    czytam/subskrybuje wątek od poczatku i poza zapowiedziami, że takie coś może się pojawić, nie było nic więcej

  10. #480
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    480 + 50 za obudowę kolumny,

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory