Strona 53 z 143 PierwszyPierwszy ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #521
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w nowym radiu już nie ma

    - - - Updated - - -

    aha, chciałem Wam dać znać odnośnie jeszcze jednej różnicy jaką zaobserwowałem po zmianie radia. Nie wiem czy to kwestia firmwaru czy sprzętu, ale obraz z kamery cofania jest dużo ładniejszy - jakoś wygląda zdecydowanie bardziej jak powinien, a nie takie wyblakłe/zbyt jasne badziewie jak miałem oryginalnie. Są lepsze i bardziej nasycone kolory, obraz nawet wygląda ładnie. w nocy w dalszej strefie może ciut mniej widać - wcześniej jednak był mocno rozjaśniony. mniej też pulsuje i nie ma takich szumów. Pewnie jeszcze za wcześnie się cieszyć, al póki co też nie zaobserwowałem zrywania obrazu z kamery - na starym radiu to mi się zdarzało co ileśtam cofań przez dobrych parę sekund rwał tak w połowie lub niżej i przesuwał obrazy - to ewidentnie przeszkadzało przy wycofywaniu w skręcie bo się rozjeżdżały (chyba ta dolna część po zerwaniu miała opóźnienie i stąd robiło się przesunięcie).
    myslalem ze mnie juz nic nie zaskoczy, ale wywód na temat lepszych kolorow w kamerze cofania zwalil mnie z krzesla na podlogę

    w

  2. #522
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie

    nie chodzi tylko o kolory, po prosu wygląda inaczej i duzo lepiej, a inne kolory/jasonsc to tylko niektore z elementow poprawy

  3. #523
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    A masz możliwość regulacji tych parametrów? Bo ja ma Giulietcie mam kamerę cofania wraz ze stacją Alpina i tam można regulować w szerokim zakresie od -14 do + 14 kolor, jasność i kontrast. Ja jestem zadowolony ze działania mojej kamery cofania.

  4. #524
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie

    w menu auta nie, ale popatrzyłem w MESie, i jest parametr do regulacji jasności, ustawienie z jakim radio przyszło pokazuje mi 42%.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Czy są wskazówki na ekranie między zegarami

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION], mam dla CIebie chyba dobrą wiadomość. Grzebnąłem w Proxi w MESie i wygląda na to że jest na to opcja (na 99% to będzie to):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	proxi.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	86.0 KB
ID:	254718
    nie zmieniałem u siebie bo mam auto z SGW więc nie przejdzie zmiana konfigu. jak będę następnym razem w ASO (pewnie dopiero na przeglądzie za jakieś 2 miesiące), to przymuszę diagnostę do pogrzebania w tym ich Witech2 w poszukiwaniu gdzie tam to ustawienie ukryli.

    Przypomnij mi jaka jest data produkcji Twojego auta (czy masz już SGW)? Jeśli nie to u kogoś w MESie mógłbyś sobie to zmienić? Wczoraj koledzy [MENTION=79678]kozak[/MENTION] i [MENTION=57123]moosiak[/MENTION] robili proxi w Giulii z MESa (dołożenie łopatek), i wszystko wykonało się tip-top, czyli mamy sprawdzone że MES poprawnie hula.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #525
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w menu auta nie, ale popatrzyłem w MESie, i jest parametr do regulacji jasności, ustawienie z jakim radio przyszło
    U mnie to jest nie w menu auta, abp Cyba takiego czegoś w ogóle w giiliettach nie było, a w menu radia. Sama Alpina ma jakiś czujnik podswietlenia czy coś i się podswietleniec ekranu samo rozjaśnia i ściemnia automatycznie w zależności od oseietlenia wewnątrz. Też to dobrze działa. Ale mniejsza o to.

  6. #526
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post

    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION], mam dla CIebie chyba dobrą wiadomość. Grzebnąłem w Proxi w MESie i wygląda na to że jest na to opcja (na 99% to będzie to):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	proxi.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	86.0 KB
ID:	254718
    nie zmieniałem u siebie bo mam auto z SGW więc nie przejdzie zmiana konfigu. jak będę następnym razem w ASO (pewnie dopiero na przeglądzie za jakieś 2 miesiące), to przymuszę diagnostę do pogrzebania w tym ich Witech2 w poszukiwaniu gdzie tam to ustawienie ukryli.

    Przypomnij mi jaka jest data produkcji Twojego auta (czy masz już SGW)? Jeśli nie to u kogoś w MESie mógłbyś sobie to zmienić? Wczoraj koledzy [MENTION=79678]kozak[/MENTION] i [MENTION=57123]moosiak[/MENTION] robili proxi w Giulii z MESa (dołożenie łopatek), i wszystko wykonało się tip-top, czyli mamy sprawdzone że MES poprawnie hula.
    Czyli muszę to w ASO wymusić. Ja mam produkcję (jak to sprawdzić precyzyjnie?) między 04-06/2018 :-)

  7. #527
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie

    w ePerze, ale musi być aktualny, tylko co Ci da to info, wychodzi że najprawdopodobniej coś zmienili w fabryce jeśli chodzi o ustawienia defaultowe dla aut bez navi (takie masz?) a tylko z AA gdzieś właśnie w tym okresie produkcji na wiosne 2018
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #528
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Jest nowa wersja 4.0. Niestety dalej nie ma funkcji widescreen. Ale wiocha.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #529
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Czyli muszę to w ASO wymusić. Ja mam produkcję (jak to sprawdzić precyzyjnie?) między 04-06/2018 :-)
    To akurat może być dość istotne, czy 04/2018, czy 06/2018, bo na przełomie maja i czerwca była wstrzymana produkcja i modele wyprodukowane od 06/2018 mają już GPF, a przy okazji mogli wprowadzić również inne zmiany na linii produkcyjnej.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  10. #530
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie

    przerwa akurat była od gdzieś końca czerwca wg mojej wiedzy, lipiec i sierpień i dopiero potem wychodziły auta z GPF. to osobny temat od radia/android auto.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Jest nowa wersja 4.0. Niestety dalej nie ma funkcji widescreen. Ale wiocha.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
    a ja jak zawsze muszę poczekać kilka/kilkanaście dni aż pojawi się kompilacja arm - v7a, bo arm64-v8a się nie zainstalują na moim telefonie

    ciekwią mnie zawsze zmiany jakie są w apce, ale nie znalazłem nigdzie żadnego revision history/release notes do AA.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory