Strona 16 z 143 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #151
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    epsonix
    dokładnie, niemniej zgodzę się że jest to dodatek ale teraz mam auto tylko z blue&me więc następne musi być już na tiptop pod tym względem.

    u kolegów z Niemiec jest jeszcze lepiej
    https://www.spidersweb.pl/2018/01/ca...abonament.html

  2. #152
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandus Zobacz post
    Czy możecie mi wytłumaczyć, dlaczego tak bardzo Wam na tym zależy?
    Myślę, że:
    1) może być przydatne jako ktoś jest np przedstawicielem handlowym i musi w bardzo konkretnym czasie dojechać pomiędzy kilkoma punktami na mieście w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
    2) porusza się po terenie którego nie zna, a google maps jest akceptowalnie wygodne jako usługa
    3) jest uzależniony od telefonu i musi mieć powiadomienia z Fejsbunia na bieżąco
    4) lubi mieć zawsze najnowsze rzeczy... telefon przestał być telefonem, jest postrzegany jako element stylu i mody

    Sam chciałem mieć bo jak już kupować to dobrze aby było, ale ponieważ termin wprowadzenia się przedłużał, a ja chciałem mieć auto na koniec 2017 to zrezygnowałem. I jak na razie bez żalu, bo:
    1) nie jestem przedstawicielem handlowym i używam nawigacji kilka razy w roku, więc nie muszę mieć akurat tej (google maps), może być inna. W czasie jazdy z nawigacją spieszę może w jednym przypadku na tych kilka, więc wtedy mogę podłączyć telefon służbowy, bo prywatny nie działa ani z AndroidAłto ani CarwhatnotApple(tm)
    2) poruszam się po W-wie w której się urodziłem i wychowałem więc się tu nie gubię i nie używam navi do jazdy po W-wie. Ale nawet jak mieszkałem w innych miastach to po miesiącu już się poruszałem swobodnie.
    3) i 4) nie mają u mnie zastosowania. Używam telefon z Windows Phone Fashion suicide i brak wstępu do Starbucks

    A autko jest świetne. I ch.. że nie ma kamer 360 czy Androida czy sterowania przez telefon... Ma solidne kopyto, świetny układ kierowniczy, wygodne fotele, prawdziwą klimę dwustrefową jak była w Mito a nie półtorastrefową jak w Giulietcie, napęd na 4 łapy sprawdzony dziś w praktyce i podgrzewanie kierownicy. Banan w czasie dojazdu do pracy gwarantowany, a reszta... reszta po prostu nie ma znaczenia.

  3. #153
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ja mogę się bez tego obejśc, bo i tak mam Yanosika w smarcie zawsze, natomiast chciałbym by miało Androida ze względu na przyszłą sprzedaż. Może po prostu łatwiej będzie go sprzedać z tym, niż bez tego.

  4. #154
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    może Stelvio
    Postów
    4

    Domyślnie

    A przez to Android Auto będzie się dało włączyć Yanosika/naviexpert na tym środkowym ekranie, czy tylko google maps?

  5. #155
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał samiec_alfa Zobacz post
    A przez to Android Auto będzie się dało włączyć Yanosika/naviexpert na tym środkowym ekranie, czy tylko google maps?
    Musi być aplikacja dedykowana pod Android Auto. Ale im będzie system bardziej popularny, to i Yanosik się będzie musiał pojawić (o ile go nie ma)

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  6. #156
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    epsonix
    dokładnie, niemniej zgodzę się że jest to dodatek ale teraz mam auto tylko z blue&me więc następne musi być już na tiptop pod tym względem.

    u kolegów z Niemiec jest jeszcze lepiej
    https://www.spidersweb.pl/2018/01/ca...abonament.html
    jest to dodatek, bez problemu mógłbym się obejść bez niego ale gdyby navi za 5 czy 10tyś była choćby przyzwoita - wg krótkiej zabawy jaką zrobiłem jeszcze w 2016r w pierwszych egzemplarzach (zmieniło się coś na lepsze w międzyczasie? wątpię z tego co czytam) jest marna, poziom coś jak w darmowym programie navi na komórkę, beznadziejnie działające info o korkach itp (w Polsce chyba w ogóle nie działa?) - ten cały system wg wielu totalnie jak na razie nie dorasta do pięt temu co jest w Giulietcie czy jakiś Jeepach a nawet Fiatach. jeśli miałbym dziś kupować auto to i tak korzystać ze smartfona do navi, to w ogóle bym nie zamawiał navi w aucie, wydaje mi się że szkoda na to kasy.

    Dla mnie jest też parę innych rzeczy jakich mi brakuje, ot choćby chciałbym fotele sportowe z alcantarą, a start-stop powinien pamiętać ustawienie (wyłączony). Dźwięk silnika żaden, który nie koresponduje z cuore sportivo i tym jak Giulia jeździ.

    Ktoś powie, co za problem pojechać do firmy tapicerstwa samochodowego i zrobić sobie fotele jakie się chce - trochę nie bardzo bo auto będę brał w leasing więc mogą się czepiac (choć może nie bo zamierzam i tak wykupić je po). Podobnie z wyłączeniem S-S - mogę dołożyć jakąś elektronikę pod przycisk która to ogarnie niby, no ale to grzebanie w nowym aucie. Wydech też można zrobić, i kolejne parę tysi za kompletny.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 18-01-2018 o 10:21
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #157
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Imć Zobacz post
    Myślę, że:
    1) może być przydatne jako ktoś jest np przedstawicielem handlowym i musi w bardzo konkretnym czasie dojechać pomiędzy kilkoma punktami na mieście w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
    2) porusza się po terenie którego nie zna, a google maps jest akceptowalnie wygodne jako usługa
    3) jest uzależniony od telefonu i musi mieć powiadomienia z Fejsbunia na bieżąco
    4) lubi mieć zawsze najnowsze rzeczy... telefon przestał być telefonem, jest postrzegany jako element stylu i mody

    Sam chciałem mieć bo jak już kupować to dobrze aby było, ale ponieważ termin wprowadzenia się przedłużał, a ja chciałem mieć auto na koniec 2017 to zrezygnowałem. I jak na razie bez żalu, bo:
    1) nie jestem przedstawicielem handlowym i używam nawigacji kilka razy w roku, więc nie muszę mieć akurat tej (google maps), może być inna. W czasie jazdy z nawigacją spieszę może w jednym przypadku na tych kilka, więc wtedy mogę podłączyć telefon służbowy, bo prywatny nie działa ani z AndroidAłto ani CarwhatnotApple(tm)
    2) poruszam się po W-wie w której się urodziłem i wychowałem więc się tu nie gubię i nie używam navi do jazdy po W-wie. Ale nawet jak mieszkałem w innych miastach to po miesiącu już się poruszałem swobodnie.
    3) i 4) nie mają u mnie zastosowania. Używam telefon z Windows Phone Fashion suicide i brak wstępu do Starbucks

    A autko jest świetne. I ch.. że nie ma kamer 360 czy Androida czy sterowania przez telefon... Ma solidne kopyto, świetny układ kierowniczy, wygodne fotele, prawdziwą klimę dwustrefową jak była w Mito a nie półtorastrefową jak w Giulietcie, napęd na 4 łapy sprawdzony dziś w praktyce i podgrzewanie kierownicy. Banan w czasie dojazdu do pracy gwarantowany, a reszta... reszta po prostu nie ma znaczenia.
    No i git - wychodzę z tego samego założenia.

    Firste - mam gdzieś, jaki to będzie miało wpływ na odsprzedaż samochodu za kilka lat. Szczęśliwy będę jak dożyję do tego czasu, a to mam w d... Po drodze przez ten czas mogą zdarzyć się gorsze rzeczy z samochodem, które wpłynąć mogą na jego odsprzedaż.

    A co do Yanosika - nie krytykuję, nie o to chodzi, ale chyba za stary jestem na jazdę i klikanie w telefon. Jedynie w trasie uznaję CB radio, a i tak coraz rzadziej, bo na autostradach nie ma to sensu.

    Po za tym, co roku kręcę się trochę motocyklem po Alpach, w ogóle po Europie - i zawsze na tankbagu mam zwykłą mapę i z niej korzystam - i powiem Wam - że to jest prawdziwa jazda. Wiadomo - navi jest mega przydatne (też mam, ale tylko jak adresu konkretnego szukam) ale nie dajmy się zwariować - za chwilę jak nie będzie w samochodzie navi czy android auto - to nie będziemy umieli jeździć!
    Choć auta bez nawigacji bym nie kupił - ale co innego mieć, a co innego za bardzo zapatrywać się na te gadżety. Gadżety.

  8. #158
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Firma leasingowa nie robi przeglądów pod tytułem "co Pan zmienił w aucie w tym tygodniu Panie Epsonix"? to odnośnie tapicerki ...

  9. #159
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    wiem, ale wtedy wybieram że na 100% biorę auto po leasingu. No chyba żeby nie przerabiać ori tapicerek (typu wstawka na środku z alcantary), tylko zrobic całkiem nowe pokrowce, a w razie zwrotu auta wrócić do ori tapicerek przy zdaniu auta.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Mandus Zobacz post
    Firste - mam gdzieś, jaki to będzie miało wpływ na odsprzedaż samochodu za kilka lat. Szczęśliwy będę jak dożyję do tego czasu, a to mam w d... Po drodze przez ten czas mogą zdarzyć się gorsze rzeczy z samochodem, które wpłynąć mogą na jego odsprzedaż.
    nie mogę nie popierać Twojego podejścia, jednak dla mnie nie jest to tak proste - nigdy na auto nie wydałem więcej niż 70tyś a jako kolejne będzie 3 razy droższe - nie chcę żeby parę spraw od początku nie było takich jakbym chciał je widzieć w swoim nowym wymarzonym aucie. musi być wyraźny przeskok z obecnej 159 TBi nie tylko jeśli chodzi o właściwości jezdne ale też funkcjonalność i nowe gadżety, dźwięk silnika.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 18-01-2018 o 10:22
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #160
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    To jest juz dyskusja swiatopogladowa :-). Kwestia wygody kosztem oderwania od otoczenia. Prawda jest taka ze dalej mamy znaki poziome/pionowe i swobodnie mozna dotrzec do celu na ich bazie. Zawsze mam ze soba mape papierowa :-). Jedynie live trafic jest wartoscia dodana i rzeczywiscie moze przyspieszyc czas podrozy, jak przejezdzasz tranzytem przez miasto tez mozna to zrobic na znakach. Ja zonie zakazuje jazdy z nawigacja po wawie bo tu mieszkamy i powinna znac to miasto :-). Zreszta w przyszlosci problem jazdy po miescie zniknie bo samochodow/korkow bedzie mniej przez roznego typu restrykcje :-)

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory