Strona 17 z 143 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #161
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Odpowiadając na kilka pytań które przewinęły się w wcześniejszych wpisach:

    1. Nie da się wyświetlać guzika Yanosika nad Android Auto, sam Yanosik też nie obsługuje jeszcze AA. Ja rozwiązuje to tak, że uruchamiam Yanosika na telefonie który gdzieś tam sobie leży (komunikaty idą przez głosniki samochodu).
    2. Liczba aplikacji w Android Auto jest ograniczona, do tych które ten system obsługują.
    3. Niestety domyślnie system nie powiadamia o mailach (da się to poniekąd obejść).
    4. Facebook Messanger jest obsługiwany.

    Kilka osób pytało, po co komu Android Auto.
    Dla mnie to przede wszystkim duża oszczędność czasu, jeśli jadę dalej niż 50 km to nawet znając trasę uruchamiam AA, bo świetnie omija korki, do tego w tle Yanosik (rozwiązanie znacznie lepsze niż irytujące CB). Z racji popularności Google Maps ich live traffic jest aktualnie bezkonkurencyjny. Fajnie zintegrowane jest spotify czy np. apka do podcastów.
    Jednak najfajniejsza funkcja, której próżno szukać we wbudowanych nawigacjach to obsługa Google Now, dzięki któremu mogę zadawać pytania Google, dodawać przypomnienia, wyszukiwać w największej bazie POI, dyktować smsy itd...
    Oczywiście Android Auto nie jest niezbędny ale jest to jedna z nowości, którą warto mieć, dlatego aby poczuć różnicę, że mamy "świeży" samochód.
    Dla mnie 159 którą jeździłem dotychczas nie różni się zbytnio pod względem wyposażenia od Giuli.
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  2. #162
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    1. Nie da się wyświetlać guzika Yanosika nad Android Auto, sam Yanosik też nie obsługuje jeszcze AA. Ja rozwiązuje to tak, że uruchamiam Yanosika na telefonie który gdzieś tam sobie leży (komunikaty idą przez głosniki samochodu).
    Czyli Yanosik działa dokładnie tak samo jak w "zwykłych" Uconnectach i innych Connetach z naszych Alf, czy Fiatów. Bo zdolność mówienia przez głośniki po BT to chyba z 10 lat temu się pojawiła.

  3. #163
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Dokładnie
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  4. #164
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    "Stelvio wyposażono w nowy system informacyjno-multimedialny, który tworzy m.in. szeroki, kolorowy wyświetlacz o przekątnej do 8,8” z nawigacją 3D, sterowany intuicyjnym panelem obrotowym Rotary Pad znajdujący się w tunelu centralnym. System obejmuje również zaawansowaną funkcję rozpoznawania mowy i jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym iOS lub Android. "
    - czyli iOS tez
    http://www.alfaromeo.pl/stelvio#TECHNOLOGIA

  5. #165
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    prawie Stelvio 200KM
    Postów
    1

    Domyślnie

    Dzisiaj zamówiłem Stelvio z CarPlay. Dostawa standardowo za 2-3 miesiące, ale ponoć teraz idzie szybciej. W wersji biznes opcje 8" ekranu w konsoli środkowej i Audio Sound Theater zostały za to wyłączone ...

  6. #166
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    da się wziąć ekran 8" + android auto/carplay bez nawigacji?

  7. #167
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    da się wziąć ekran 8" + android auto/carplay bez nawigacji?
    Można już brać w Giuli android auto bez nawigacji z tym mniejszym ekranem..

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  8. #168
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Można już brać w Giuli android auto bez nawigacji z tym mniejszym ekranem..

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ale mały ekran jest za mały. Niby w cenniku można go wziąć za 1500

    Sent from my XT1580 using Tapatalk

  9. #169
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Nie da się wyświetlać guzika Yanosika nad Android Auto, sam Yanosik też nie obsługuje jeszcze AA. Ja rozwiązuje to tak, że uruchamiam Yanosika na telefonie który gdzieś tam sobie leży (komunikaty idą przez głosniki samochodu).

    Dla mnie 159 którą jeździłem dotychczas nie różni się zbytnio pod względem wyposażenia od Giuli.
    Te komunikaty z Yanosika przez głośniki działają tylko przy AA i podłączonym telefonie poprzez kabel czy w systemie bez AA też to da się włączyć? Chodzi mi o to czy jest możliwe aby grała muzyka a Yanosik tylko odzywał się wtedy gdy musi czyli jest komunikat?

    EDIT pobiegłem do auta i znalazłem, że jest to opcja w ustawieniach Yanosika i działa. Tzn muzyka może lecieć z radia/usb a przy podłączonym telefonie do systemu głośnomówiącego w momencie pojawienia się komunikatu jest on przesyłany jak rozmowa na głośniki. Że też o tym wcześniej nie wiedziałem!!!
    Ostatnio edytowane przez murder ; 09-02-2018 o 12:55

  10. #170
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Można już brać w Giuli android auto bez nawigacji z tym mniejszym ekranem..

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    to masz potwierdzoną informację od dealera, np sprawdzoną w ich tzw "siatce"? faktycznie w konfiguratorze to przechodzi, ale to akurat słaby dowód. dealer w tym tygodniu powiedział mi że trzeba brać z nawigacją, no ale też mógł do końca się nie orientować.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory