Strona 18 z 143 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #171
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to masz potwierdzoną informację od dealera, np sprawdzoną w ich tzw "siatce"? faktycznie w konfiguratorze to przechodzi, ale to akurat słaby dowód. dealer w tym tygodniu powiedział mi że trzeba brać z nawigacją, no ale też mógł do końca się nie orientować.
    Tak, na 100% można. Od dwóch mam już oferty w takiej konfiguracji

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  2. #172
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    to dobra wiadomość, 3tyś oszczędzone na konfiguracji Super (brałbym Asystent Kierowcy Plus zamiast Flota Plus) i 5 tyś na konfiguracji Veloce (bo tam błędnie zakładałem wymóg dołożenia Navi żeby wziąźć android auto)

  3. #173
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to masz potwierdzoną informację od dealera, np sprawdzoną w ich tzw "siatce"? faktycznie w konfiguratorze to przechodzi, ale to akurat słaby dowód. dealer w tym tygodniu powiedział mi że trzeba brać z nawigacją, no ale też mógł do końca się nie orientować.
    mi dealer już pod koniec grudnia mówił, że od lutego/marca stelvio będzie można zamawiać z android auto/carplay bez nawigacji, mówił też, ze raczej będzie to możliwe również z dużym ekranem, ale nie wiadomo, na ile to prawda, a na ile gadka-szmatka, by zachęcić do kolejnej wizyty...


    [MENTION=76254]Firste[/MENTION] ale to już od początku wiadomo, że ios też jest, problem w tym, ze w przeciwieństwie do androida carplay jest słabo przydatny w polsce ze względu na to, ze siri nie rozumie po polsku. i nie chodzi mi o mówienie/rozumienie po angielsku przeze mnie, ale o rozumienie polskiej wymowy przez siri. by zadzwonić do mojej żony muszę do siri powiedzieć 'call asia'. ale reakcja jest tylko, gdy powiem 'call ejża', w pozostałych przypadkach 'sorry i don't understand'...by rozmawiać z siri w kwestii połączeń, nawigacji i wszystkiego, co ma polskie nazwy musisz domyśleć się, jak ONA wypowie te nazwy po angielsku i powiedzieć w ten sam sposób. a jej interpretacja czasem nie jest tak oczywista jak w podanym przykładzie i potrafi nieźle zaskoczyć. także jest to w sumie nieużywalne- spróbuj z nią pogadać. najlepiej każ jej zadzwonić do kontaktu z trudnym nazwiskiem-by dowiedzieć się, jak ona je wypowie wpisz ręcznie polecenie call xxx- rozrywka gwarantowana
    android auto mimo, że nie mówi po polsku, podobno rozumie polskie nazwy.
    no i carplay nie obsługuje google maps, choć mapy appla już nie są aż tak beznadziejne jak kiedyś

  4. #174
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Potwierdzone zamówieniem.. w końcu się zdecydowałem.

    Faktycznie kombinują i być może i wprowadzą sam Android Auto/CarPlay z dużym ekranem, ale to wszystko trwa i trudno jest wydobyć od nich konkretne terminy. Aktualnie np. nie można brać alarmów fabrycznych, a od marca podobno znów będą..

  5. #175
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    A propos alarmów, mogę polecić niefabryczny, ten zakładany przez dealera. Jest tańszy, działa tak samo i ma wielką zaletę w postaci braku sygnałów dźwiękowych w czasie otwierania/zamykania samochodu

  6. #176
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    A propos alarmów, mogę polecić niefabryczny, ten zakładany przez dealera. Jest tańszy, działa tak samo i ma wielką zaletę w postaci braku sygnałów dźwiękowych w czasie otwierania/zamykania samochodu
    A ja dodatkowo byłem zaskoczony, że czujniki alarmu dokładanego w salonie te montowane na słupkach mają kolor tapicerki tz są szare jak słupek a nie czarne.

  7. #177
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Czyli się nie bać dealerskiego alarmu? Taniej, ale wolałem dopłacić by mi nikt w aucie nie grzebał. No ale nie będę czekać z zamówieniem do marca (a może dłużej) by mieć alarm fabryczny..

  8. #178
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    właśnie też nie wiem czy czekać, wolałbym ori alarm. już niby jestem wstępnie zgadany, konfiguracja Veloce też w 99% dopięta, teraz tylko został wybór który Blue, wzór felg i czy ramki chrom czy czarne (zależy od felg) - ciągle się nie mogę zdecydować, właśnie robię zestawienia porównawcze zdjęć z netu

    Navi nie biorę, a coś więcej na temat AA z 8.8? Jakie są Twoje odczucia, jest szansa że może być od marca czy na to nie ma opcji?

  9. #179
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    właśnie też nie wiem czy czekać, wolałbym ori alarm. już niby jestem wstępnie zgadany, konfiguracja Veloce też w 99% dopięta, teraz tylko został wybór który Blue, wzór felg i czy ramki chrom czy czarne (zależy od felg) - ciągle się nie mogę zdecydować, właśnie robię zestawienia porównawcze zdjęć z netu

    Navi nie biorę, a coś więcej na temat AA z 8.8? Jakie są Twoje odczucia, jest szansa że może być od marca czy na to nie ma opcji?
    To co pisałem, trudno wyczuć kiedy będzie większy ekran bez konieczności domawiania nawigacji. Dealerzy nie chcą się deklarować.
    Ja się naczekałem na Android Auto rok.. już nie czekałem na duży ekran. Wybrałem inne dodatki za oszczędności z tego tytułu, a Google Maps będzie na 6"..

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  10. #180
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    ja czekam od 1.5 roku na GIulię SW ale się nie doczekałem - a tak poza tym to nie chciałem kupować auta z pierwszego roku produkcji, raczej poczekać na rozwinięcie gamy wyposażenia.

    też aż tak mi nie zależy na ekranie 8.8" żeby jeszcze dłużej czekać, tym bardziej że jest ryzyko że nawet jakby wkrótce się pojawiło to nie będzie już leasingu 100% od FCA na który pewnie się zdecyduję. myślę że za parę dni zamówię już swoje wymażone auto i pewnie bez żadnego alarmu (skoro i tak ori teraz nie ma), a z czasem sobie dołożę jakiś niestandardowy dobry, jak już grzebać ktoś ma to niech będzie niestandardowy/dobry.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory