Strona 33 z 143 PierwszyPierwszy ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #321
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    epsonix kupowałeś z AA, czy sam bebechy zmieniałeś? Bo jak rozumiem (ostatnie 15 str nie śledzę), to ASO nadal twierdzi, że nie mają możliwości wgrania.

  2. #322
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    wiadomo moze byc jakość kabla przyczyna jak i specyficzne wymagania danego producenta (tak, niby specyfikacja usb jest a w praktyce roznie to moze wygladac).

  3. #323
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    epsonix kupowałeś z AA, czy sam bebechy zmieniałeś? Bo jak rozumiem (ostatnie 15 str nie śledzę), to ASO nadal twierdzi, że nie mają możliwości wgrania.
    auto konfigurowalem z aa, swieza produkcja kwiecien 2018. w swojej nie zamierzam nic ruszac jest 4 lata gwarancji i w razie czego nie chce im dawac powodu do odmowy naprawy.z reszta konfig jest dokladnie jaki chcialem,wiec nie mam co dokladac. obecna wiedza (czesto przypuszczenia) jest taka ze rozni sie hardware wiec trzeba robic swapa najpewniej. nikt chyba tez nie probowal tego,chyba za wczesnie na retrofity ani nowej wersji hardwareu z aa raczej nigdzie nie kupisz z uzywki/rozbitka do tego nikt chyba nie wie na forum jak z kompatybilnoscia.

  4. #324
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    pojawila sie wersja 3.3 apki AA na telefon na apkmirror.com, co wnosi nie mam pojęcia, tak daję znać bo moze komuś coś nie działa a to pomoże)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 13-06-2018 o 23:08
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #325
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Ja mam znowu taki problem że odebrałem moje Stelvio mam opcję AndroidAuto (no i CarPlay przy okacji...) ale po podłączeniu telefonu via USB absolutnie nic się nie dzieje. Apka na telefonie milczy, sprawdzałem na trzech różnych telefonach z różnymi wersjami aplikacji. W ustawieniach aplikacji na telefonie pusto, ani podłączonych samochodów ani "zabronionych" (piszę z głowy).

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] widzę że ty zmusiłeś swoje AA do działania, step-by-step jakieś?


    Ps. Cześć, to pierwszy mój post tutaj

  6. #326
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Kabel

    Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #327
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Ja mam znowu taki problem że odebrałem moje Stelvio mam opcję AndroidAuto (no i CarPlay przy okacji...) ale po podłączeniu telefonu via USB absolutnie nic się nie dzieje. Apka na telefonie milczy, sprawdzałem na trzech różnych telefonach z różnymi wersjami aplikacji. W ustawieniach aplikacji na telefonie pusto, ani podłączonych samochodów ani "zabronionych" (piszę z głowy).

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] widzę że ty zmusiłeś swoje AA do działania, step-by-step jakieś?


    Ps. Cześć, to pierwszy mój post tutaj
    tak, jak [MENTION=73165]azar[/MENTION] pisze, pierwsze kabel, najlepiej oryginalny czy dobrego producenta - sprawdz czy np jak podepnniesz do PCta to czy mozesz kopiowac itp. AA jest podobno wrazliwy na kable (nie tylko w Giulii), np to pisali w kontekscie telefonow LG w necie, ze nie chcialy dzialac.


    ze tak glupio zapytam, apke instalowales na telefonie, I wlasciwa? jej nie ma w sklepie Play, bo w Polsce nie wypuscili jeszcze oficjalnej wersji - trzeba pobrac odpowiednia z netu I reczenie zainstalowac (ja bralem z apkmirror.com, obecnie mam wersje 3.3 na ARM, nie 64 bit). ja najpierw tego nie wiedzialem, wpisalem android auto w sklepie play I wyskoczylo mi pelno apek w ten desen, zainstalowalem jakas, ale to byly apki ktore nie dzialaja jako AA, tylko na samym telefonie udaja AA - taki prosty tryb samochodowy.

    wspomne tylko ze na niektorych telefonach (np LG, u mnie) sa problemy z sama instalacja apki AA, ale jesli Ci sie zainstalowala to powinna chodzic (bez podlaczenia kabla ona otwiera sie na telefonie, sprawdz czy sie uruchamia I dziala, jesli tak to powinna ruszyc potem w Aucie). dla Ciebie czy innych, w razie problemow z instalacja pisalem tu w watku gdzies w marcu krok po kroku co u siebie musialem zrobic zeby sie AA zainstalowala na moim telefonie (wiekszosc jednak telefonow nie ma problemu; updaty juz przechodza dobrze, ale tez trzeba zawsze ciagnac plik apk I recznie zainstalowac).

    - - - Updated - - -

    jeszcze jedno. sprawdz w menu infotainmentu jaka masz wersje firmwareu. wiem ze na rynek usa wysylali w 2017r auta z nowym hardwarem ale firmwarem ktory nie mual jeszcze aa - mialo byc updatowane w aso (jaka data prod twojego auta?). u mnie siedzi 059.000.002, jak masz inna konfiguracje moze byc ten poczatek troche inny np 056 ale reszta tak jak u mnie lub wyzej
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 11-06-2018 o 12:33

  8. #328
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    ze tak glupio zapytam, apke instalowales na telefonie,
    Nie ma glupich pytań. instalowana byla "Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice 3.3.582054-release (arm64)" (sorry nie mogę dać linka bo za mało postów mam... ale to ostatnia wersja dostepna na apkmirror).

    Apka smiga na telefonie bez problemu. Android 8.1 na telefonie. Kable sprawdzałem różne, każdy działa na komputerach.

    Sprawdzę wersję firmware bo nie pamietam dokładnie ale wydaje mi się że 056 początek (to Super z upgradem to Executive). W menu ustawień mogę wybrac AndroidAuto i ustawić tam... kolor

  9. #329
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Wydaje się, że może być coś nie tak z twoim AA.

    Może podjedź do jakiegoś salonu i sprawdź z innym samochodem?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  10. #330
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Nie ma glupich pytań. instalowana byla "Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice 3.3.582054-release (arm64)" (sorry nie mogę dać linka bo za mało postów mam... ale to ostatnia wersja dostepna na apkmirror).

    Apka smiga na telefonie bez problemu. Android 8.1 na telefonie. Kable sprawdzałem różne, każdy działa na komputerach.

    Sprawdzę wersję firmware bo nie pamietam dokładnie ale wydaje mi się że 056 początek (to Super z upgradem to Executive). W menu ustawień mogę wybrac AndroidAuto i ustawić tam... kolor
    05x. to nowy hardware,ale jaka dokladnie wersja to sprawdz - moze brakuje Ci updatu do chyba pierwszej wersji (05x.000.002) ktora ma AA. nie wiem czy w Europie byly wypuszczane auta ktore mialy miec wgrany pozniej nowszy firmware, ale na pewno na rynek USA od lipca 2017 produkowano takie, a update dostaly chyba dopiero w tym roku (wg forum alfaowner.com, na Europe nowy hardware wszedl dopiero gdzies w listopadzie 2017, ale wtedy chyba tez nie bylo jeszcze oficjalnego firmwaru). Ty masz auto z nowej produkcji czy jakis stock, ew kiedy odebrales?


    jesli wersje firmware masz najnowsza to przejdzmy do apki. apke AA masz spoko, ja mam 3.3.582053 - to same tylko wersja ARM (32bit) - u mnie te wersje 64 bit nie chca sie w ogole instalowac, mimo ze mam CPU 64 bitowe (moze android jest 32 bit na mojej komorce?) - pisze mi cos w stylu ze niewlasciwa wersja dla sprzetu czy cos takiego. moze z ciekawosci sprobuj zainstalowac wersje 32bit (jesli tego nie robiles na zadnym z telefonow) - ona z tego co czytalem powinna dzialac na 32 I 64bitowych ARMach.

    ostatnia sprawa do ktorego USB sie podlaczasz- z AA maja dzialac to w przedniej konsoli jak I w podlokietniku, ale te dostepne na tylnej kanapie nie - one sa tylko do ladowania. moze ktorys slot u Ciebie jest walniety, sprawdz w innym.

    jesli to nie wersja firmware, ani 32 bitowa apka nie zadziala, ani zaden ze slotow to nie wiem co Ci doradzic - tylko serwis.

    aha, uruchomienie AA to juz bylo bez problem - podpialem sie pierwszy raz I juz za moment cos na ekranie wyskoczylo - jakis tutorial czy cos takiego.
    aha2 jak uzywalem nieoryginalnego kabla (jakis z Hama) przez pierwsze pare dni, to AA ze 2 razy sie nie uruchomilo, jak rowniez czasem po paru minutach dzialania nagle znikalo. zamiana na ori kabel LG rozwiazala te problemy - od 2 tygodni smiga na 100%.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 11-06-2018 o 13:26
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory