Strona 35 z 143 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #341
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Byłoby całkiem fajnie..
    Śmieszne tylko jest to, że przez ponad rok próbowałem się dowiedzieć czy taka możliwość będzie i m.in. dlatego kupiłem auto dopiero jak już AA się pojawiło.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  2. #342
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Byłem tego pewny że się da
    Przerabiałem to z radiem pioneera w brerze
    Nie było CP jak kupowałem radio zrobili aktualizacje samego sortu i CP ruszył bez problemu nie wiem jak działa AA
    nie mam tel. Z Androidem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #343
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Przed chwilą rozmawiałem z kolegą z serwisu Fiata/Alfy - nic nie słyszał ale zawsze zaznacza, że co chwilę jest coś nowego. Poza tym AA np. w Oplu pozwala na przeniesienie na ekran auta ekranu telefonu ale navi tylko google. Czyli nie można skorzystać z innych map, które mamy na telefonie. W tym momencie to trochę mija się z celem, tym bardziej, że za każdym razem trzeba włożyć kabelek.

  4. #344
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Przed chwilą rozmawiałem z kolegą z serwisu Fiata/Alfy - nic nie słyszał ale zawsze zaznacza, że co chwilę jest coś nowego. Poza tym AA np. w Oplu pozwala na przeniesienie na ekran auta ekranu telefonu ale navi tylko google. Czyli nie można skorzystać z innych map, które mamy na telefonie. W tym momencie to trochę mija się z celem, tym bardziej, że za każdym razem trzeba włożyć kabelek.
    Czy to nie jest tak, że w Alfie, też można korzystać jedynie z nawigacji google? Generalnie to na ekranie samochodu można wyświetlić tylko aplikacje, które mają wsparcie dla Android Auto. Ich lista jest w sklepie Google Play. Z nawigacji do tej pory chyba jest jedynie Google Maps, tutaj jest lista aplikacji: https://play.google.com/store/apps/c...auto_all?hl=en

    Czy mija się z celem to nie wiem, moim zdaniem Google Mapsy i tak są lepsze od nawigacji standardowej, a mam nadzieję, że lista będzie się powiększać.

    Jeśli chodzi o doposażenie auta w AA to ja dostałem informację, że raczej nie będzie takiej możliwości, ponieważ wymagałoby to wymiany całego radia. Pytałem czy dałoby się zamówić jednostkę z AA i włożyć ją do auta ze stocku i dostałem informację, że nie ma takiej możliwości, ponieważ serwis może zamówić części do auta jedynie w takiej wersji wyposażenia w jakiej zostało ono wyprodukowane. Moze dealer chcial mnie zbyć, bo bylem dosc upierdliwy jak zamawialem auto

  5. #345
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    tak jest, obecnie tylko goigle maps i waze jrsli chodzi o mapy, do muzy dochodza spotify/deezer itp. instalujac aa wersje 2.9 i jakis dodatek(comstream czy cos w ten desen) idzie puscic youtuba, ale nowsze juz blokuja (bezpieczeństwo).
    z czasem może bedzie wiecej apek.


    ja jednak bardzo sobie chwale Google maps, celowo nie brakem navi (do veloce doplata 5k) i nie żałuję acwrecz jestem zachwycony). owszem gdyby aa dziakal bezprzewodowo byloby fajniej, ale kavelek to tez nie tragedia.

  6. #346
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Spotify słucham przez BT bez AA, chociaż na próbę zainstalowałem AA w telefonie i miałem wszystko co daje AA, tyle tylko, że nie mam Google maps na ekranie. Pozostałe aplikacje dostępne dzięki AA widzę na ekranie telefonu, który mam w uchwycie poniżej wyświetlacza. Ale jakoś mnie nie porwało. Powiem inaczej: gdyby było w aucie to fajny gadżet ale nie wiem, czy opóźniałbym zamówienie auta (u mnie zawsze decyzje o zakupie tego typu zapadały szybko i szybko chciałem mieć realizację).

  7. #347
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Spotify słucham przez BT bez AA, chociaż na próbę zainstalowałem AA w telefonie i miałem wszystko co daje AA, tyle tylko, że nie mam Google maps na ekranie. Pozostałe aplikacje dostępne dzięki AA widzę na ekranie telefonu, który mam w uchwycie poniżej wyświetlacza. Ale jakoś mnie nie porwało. Powiem inaczej: gdyby było w aucie to fajny gadżet ale nie wiem, czy opóźniałbym zamówienie auta (u mnie zawsze decyzje o zakupie tego typu zapadały szybko i szybko chciałem mieć realizację).
    Wyświetlanie aplikacji pod AA na telefonie podchodzi pod masochizm.

    Z AA podłączonym kablem masz google maps z informacjami między zegarami np., zmienianie celu podróży głosowo.
    Dla Spotify, możesz sobie zmieniać listy do woli, przy pomocy pokrętła choćby. Nie możesz tego robić via bluetooth.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  8. #348
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    W google maps na telefonie jak już je włączysz to nawet nie musisz wciskać przycisku przed mówieniem Mówisz tylko ok google i co tam chcesz. Niezły ficzer ale drenuje baterię. Niestety mój telefon nawet przy ładowarce 2A ma bilans ujemny ładowania z włączonymi mapami i dość jasnym ekranem Starczy na cały dzień ale pod koniec jazdy nie będzie naładowany.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #349
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    W google maps na telefonie jak już je włączysz to nawet nie musisz wciskać przycisku przed mówieniem Mówisz tylko ok google i co tam chcesz. Niezły ficzer ale drenuje baterię. Niestety mój telefon nawet przy ładowarce 2A ma bilans ujemny ładowania z włączonymi mapami i dość jasnym ekranem Starczy na cały dzień ale pod koniec jazdy nie będzie naładowany.
    A na kabelku do AA mi całkiem szybko ładuje.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  10. #350
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Na dłuższej trasie korzystam z kabelka, z AA na telefonie natomiast nie. AA zainstalowałem, żeby zobaczyć czy mam czego żałować. Spotify włącza mi się automatycznie jak wsiadam do auta i odpalam, mam tam swoją listę i raczej nie zmieniam (bo w końcu mam tam to co lubię). Trasy nie zmieniam, zwykle jadę tam gdzie zaplanowałem wcześniej. Z niezależnych navi brakuje mi tylko planowania trasy na kompie i przesyłania jej do navi, z czego często korzystałem wyjeżdżając na wakacje. Na Targeo robiłem wieczorkiem przy piwie wszystkie przewidywane trasy i odcinki, które ustalałem z żoną (nie zawsze przebiegały one dokładnie tak jak zaplanowałby system), przesyłałem do Auto Mapy i potem tylko uruchamiałem odpowiednie pliki. A Google Maps w zanadrzu na telefonie też były uruchomione, bo tam widziałem korki. Czyli jak widać, każdy ma swoje "za" i "przeciw".
    Zauważyłem natomiast inny mankament: często korzystam w czasie jazdy ze Skypa i jak podczas rozmowy zadzwoni telefon to zawiesza mi rozmowę przez Skypa, co nie jest najważniejsze bo po zakończeniu rozmowy, Skype wraca ale zwykle nie idzie już po BT. Nie wiem, czy mam coś źle skonfigurowane czy za dużo wymagam. Normalnie po zakończeniu rozmowy wraca czy to radio czy usb i spotify, a skype nie.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory