Strona 37 z 143 PierwszyPierwszy ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #361
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ciekawe, czy w Alfie też będzie za jakiś czas można dołożyć AA/CP poprzez wymianę media huba, tak jak na poniższym filmiku w Fordzie

    https://www.youtube.com/watch?v=PbZg-YzbUJQ
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #362
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar MonzaTuning
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    156 GTA Sportwagon
    Postów
    9

    Domyślnie

    Oj, za proste by to chyba było

  3. #363
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Ostatnio wyciągałem moduł z gniazdem USB ze schowka, W moduł wpięte są trzy przewody z czego jeden jest w pięty w ślepe gniazdo, czyli wiązka elektryczna jest przygotowana do Android. Numer modułu z CarPlay/Adroid 156138299. Ale! Jest jeszcze taki myk ze sterownik radia również do wymiany, wyświetlacz i joystick również. +- po rabacie 7 000,00 zł Trzeba poczekać na powypadkowe
    Ostatnio edytowane przez lechtak ; 26-07-2018 o 20:06

  4. #364
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Hej,

    Czy ktoś byłby w stanie podesłać mi wersję AA zainstalowaną na telefonie, która Wam działa?

    U mnie AA się niestety nie odpala. Czasem wyskakuje mi komunikat "Podłączanie do AA, sprawdź telefon" czy coś w tym stylu. Podejrzewam, że to wina kabla, ale sprawdzałem już 2 i nie śmigają. Na telefonie mam powiadomienie "Podłączono AA" niestety na ekranie nawigacji AA nie startuje.

  5. #365
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    ja korzystalem z wszystkich wersji od marca z https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto i wszystkie dzialaja. u mnie tylko wersje arm 32bit.


    a sama apka jak uruchomisz bez podlaczenia do auta sie odpala? u mnie byl problem (lg maja problemy) crashowala sie i trzeba bylo mocno kombinowac przy pierwszej instalacji - tez opisywalem w tamtym czasie co i jak.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 03-08-2018 o 08:20

  6. #366
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja korzystalem z wszystkich wersji od marca z https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto i wszystkie dzialaja. u mnie tylko wersje arm 32bit.


    a sama apka jak uruchomisz bez podlaczenia do auta sie odpala? u mnie byl problem (lg maja problemy) crashowala sie i trzeba bylo mocno kombinowac przy pierwszej instalacji - tez opisywalem w tamtym czasie co i jak.
    1. Aplikacja na telefonie uruchamia się bez problemu.
    2. Po podłączeniu do auta na telefonie mam komunikat na górnej belce "Połączono z Android Auto", na ekranie nawigacji nic się nie dzieje, raz na jakiś czas odpala się komunikat: "Podłączanie z Android Auto, sprawdź telefon", po czym znika i nic się nie dzieje.

    Sprawdzałem 3 różne kable, chyba jeszcze będę musiał obczaić inny telefon, żeby wykluczyć problem.

  7. #367
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    kable sprawdzałeś jakieś dobrej jakości (firmowe) czy pierwsze lepsze? w innych gniazdach USB też to samo? którą masz wersję firmware infotainmentu (w razie czego na alfaowner jest przed, przed ostatnia 056.xxx.xxx i kolega forumowy niedawno wgrywał - chyba w tym wątku jakiś tydzień temu było)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #368
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    kable sprawdzałeś jakieś dobrej jakości (firmowe) czy pierwsze lepsze? w innych gniazdach USB też to samo? którą masz wersję firmware infotainmentu (w razie czego na alfaowner jest przed, przed ostatnia 056.xxx.xxx i kolega forumowy niedawno wgrywał - chyba w tym wątku jakiś tydzień temu było)?
    Wydaje mi się, że są ok, na PC nigdy nie miałem z nimi problemów, w postaci przerywań transferu czy coś podobnego (kabel oryginalny od telefonu też nie działa, ale jedynie na nim mi się pojawia od czasu do czasu jakikolwiek komunikat z próbą łączenia).

    W kompie soft pokazuje mi:
    MV-072.001.002
    TV-072.001.002

    Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi w wątku. Następny krok to sprawdzenie innego telefonu.

  9. #369
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    firmware masz najnowszy o jakim wiem. czas na probe z innym telefonem

  10. #370
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Ok udało mi się uruchomić AA. Wystarczyło wyłączyć opcję programistyczne w telefonie.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory