Strona 40 z 143 PierwszyPierwszy ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #391
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    daje znac, jest nowsza wersja apki Android Auto 3.7. po dwukrotnym użyciu dzisiaj, widzę tylko 2 kosmetyczne zmiany - dzwoniąc do kogoś do kogo mam w komórce przypisane zdjęcie, teraz wrzuca się w tle jako taki wyraźny watermark a wczesniej miałem tylko jednolite niebieskie tło. druga zmiana to też taki watermark z okładki płyty wrzuca się w tle paska Spotify na głównym ekranie.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 26-10-2018 o 21:52

  2. #392
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Powinieneś dostać z najnowszym oprogramowaniem


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  3. #393
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    tak mi też w serwisie powiedzieli, bo nie było ich na stanie we włoszech i musieli czekać do 28 października na nową dostawę do głównego magazynu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #394
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Czy do aut z roku 2018, które nie maja fabrycznie Carplay da się dołożyć tą opcję?

  5. #395
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    obecnie raczej nie, a przynajmniej nikt nie wie jak. numer czesci radia z cp/aa jest inny niz bez (tak samo z dab, z navi itp) moze po wymianie radia i np zrobieniu proxi by zagadalo, ale nikt tego nie sprawdził. w aso proxi nic nie da bo im wymusza konfig z fabryki, tylko z mesa. w autach 2018 dodatkowo trzeba ominac security gateway na obd. generalnie nie robilbym tego w autach na gwarancji i nie zanim znajda sie desperaci sprawdza proxi z mesa w giuli czy stelvio.

  6. #396
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Nowa listopadowa wersja już dostępna.

    Czy ktoś wie jak skorzystać z funkcji wyjdź z przewijania pokazanej na ekranie?

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  7. #397
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dopiero zainstalowałem, jutro spróbuję pokombinować, choć pewnie jeśli Tobie się nie udało to marne szanse. w starszych wersjach czasem w odpowiednim oddaleleniu mapy klikając w jakieś miejsce na mapie dało się wywołać jakiś znany googlowi punkt i wtedy z pojawiało się menu z którego da się wyjść. nie zawsze to się jednak udaje - czasem trzeba odłączyć/podłączyć kabel.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #398
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Działa tak jak mówisz ale nie może być ustawiona nawigacja do punktu A tj. przy przeglądaniu mapy.

    Można by było zmapowac guzik option bo on nie ma żadnego zastosowania w AA

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #399
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Można by było zmapowac guzik option bo on nie ma żadnego zastosowania w AA
    jest jeszcze kilka innych drobiazgów w Giulii które mogłyby być prosto poprawione - np dlaczego w AA nie da się zadzwonić na kontakt naciskając słuchawkę na kierownicy (przynajmniej w mojej wersji firmwaru 059.xxx.xxx)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #400
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jest jeszcze kilka innych drobiazgów w Giulii które mogłyby być prosto poprawione - np dlaczego w AA nie da się zadzwonić na kontakt naciskając słuchawkę na kierownicy (przynajmniej w mojej wersji firmwaru 059.xxx.xxx)?
    W Stelvio to samo, co mnie bardzo irytuje. Jest wiele drobnych rzeczy które można poprawić małymi środkami finansowymi, ale FCA powinno słuchać użytkowników


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory