Strona 43 z 143 PierwszyPierwszy ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #421
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    https://pl.aliexpress.com/item/Dla-A...9faed12dfd1c-1
    Zawsze zostaje takie rozwiązanie - 10 cali

  2. #422
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Nie mam AA w swojej Giulii ale z ciekawości zainstalowałem i sprawdziłem jak działa w naszych autach w salonie (OPEL). Wszystko fajnie, może poza tym, że w niektórych na wywołanie OK Google otrzymałem odpowiedź, że nie może mi pomóc. Całe wrażenie psuje jednak konieczność podłączenia kablem. Po to kiedyś wymyślono BT, żeby wykluczyć kabel, a tu powrót. Jak wyeliminują konstruktorzy tą niedogodność, to faktycznie fajne rozwiązanie.

  3. #423
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Nie mam AA w swojej Giulii ale z ciekawości zainstalowałem i sprawdziłem jak działa w naszych autach w salonie (OPEL). Wszystko fajnie, może poza tym, że w niektórych na wywołanie OK Google otrzymałem odpowiedź, że nie może mi pomóc. Całe wrażenie psuje jednak konieczność podłączenia kablem. Po to kiedyś wymyślono BT, żeby wykluczyć kabel, a tu powrót. Jak wyeliminują konstruktorzy tą niedogodność, to faktycznie fajne rozwiązanie.
    Nie wiem jak Android Auto, ale są już na rynku wersje Apple CarPlay działające bezprzewodowo. W alfie iphone'a trzeba też oczywiście podłączyć kabelkiem, ale akurat ten wymóg powoduje, że zawsze mam naładowany telefon, więc bardzo nie narzekam .

  4. #424
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Jak jadę na dłuższą trasę to faktycznie podłączam się, chociaż zdarzyło się już, że przez zapomnienie, przy włączonym yanosiku (ekran cały czas świeci) zamiennie z Google Maps, spotify lub radio z netu, zrobiłem trasę 400 km. Ale dosyć dużo i często jeżdżę po miastach większych niż moje i byłbym szczęśliwszy mogąc korzystać z Google bez kabla. Bo na razie to musiałbym co chwilę się wpinać i wypinać z telefonem, o wyciąganiu z kieszeni nie wspomnę . A producenci aut doprowadzają do tego, że stajemy się coraz bardziej leniwi. O zużyciu gniazda w telefonie nie wspomnę .

  5. #425
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Z tego co wiem to AA jeszcze ma zablokowana opcje przez BT

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  6. #426
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

  7. #427
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    z tego co czytalem to kiedys to jest troche bez sensu, trzeba wlaczac hotspota na swoim telefonie(czyli wyciagac telefon za kazdym razem i wlaczyc hotspota) a powinno byc tak ze to urzadzenie w samochodzie podpiete po kablu jest na stale hotspotem a nasz telefon po prostu do niego sie laczy. licze ze predzej czy pozniej gotowce powstana na urzadzenie posredniczace a natazie trzeba sie meczyc po kabelku.

    poza tym instalowanie tych apek wymaga roota, a to jest problem i gwarancji na telefon a w przypadku niektorych nie taka oczywista sprawa - np pare mcy temu szukalem info jak zrootowac mojego lg q6 i wychodzilo ze nie bardzo jest jak/czym (jestem laikiem w tych sprawach co prawda, moze jakos sie da jednak). rynek oczekuje prostego rozwiazania plug and play z minimalna i latwa koniguracja
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 10-01-2019 o 16:33

  8. #428
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z tego co czytalem to kiedys to jest troche bez sensu, trzeba wlaczac hotspota na swoim telefonie(czyli wyciagac telefon za kazdym razem i wlaczyc hotspota) a powinno byc tak ze to urzadzenie w samochodzie podpiete po kablu jest na stale hotspotem a nasz telefon po prostu do niego sie laczy. licze ze predzej czy pozniej gotowce powstana na urzadzenie posredniczace a natazie trzeba sie meczyc po kabelku.

    poza tym instalowanie tych apek wymaga roota, a to jest problem i gwarancji na telefon a w przypadku niektorych nie taka oczywista sprawa - np pare mcy temu szukalem info jak zrootowac mojego lg q6 i wychodzilo ze nie bardzo jest jak/czym (jestem laikiem w tych sprawach co prawda, moze jakos sie da jednak). rynek oczekuje prostego rozwiazania plug and play z minimalna i latwa koniguracja
    Pewnie BT nie daje tej stabilności by to dobrze działało. Ja nie narzekam

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  9. #429
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    poza tym instalowanie tych apek wymaga roota,
    Nie juz nie wymaga root.

    trzeba wlaczac hotspota na swoim telefonie
    Nie ma problemu żeby zrobić w automate / easer prosta akcje/reakcje np "podlaczenie do auta po BT powoduje wlaczenie hotspota"

  10. #430
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Nie juz nie wymaga root.


    Nie ma problemu żeby zrobić w automate / easer prosta akcje/reakcje np "podlaczenie do auta po BT powoduje wlaczenie hotspota"
    no to jakis juz jest postep. dovrze byloby zeby apka sana wlaczala hotspota - wiesz to ma byc rozwiązanie dla wszystkich a nie dla zaawansowanych uzytkownikow telefonow/programistow.

    jest jeszcze sprawa ze jak pomiedzy jest uzyty telefon to w pewnych sytuacjach moze sie wyladowac i wylaczyc. dobrze by bylo gdyby zamiast tego jakues proste urzadzenie które szybciutko sie bootuje (np <5sek) bylo dostepne.

    kolejny problem u mnie jest taki ze czesto za pierwszym razem aa nie zdazy sie polaczyc a radio chyba ma timeout za krotki i wychodzi. probowalem w autach z nowszym firmwarem(072.xxx.xxx) i tam juz nie bylo tego problemu. takie urzadzenie slave musi działać za kazdym razem z naszymi radiami a nie tak jak teraz ze musze odpinac i podłączac jeszcze raz. licze na to ze za jaks czas temat zostanie w pelni ogarniety/dopracowany, mi w koncu wymienia radio (oprocz problemow z aa mam 4kilka innych z kamerą cofania, kasowaniem sie ustawien stacji ulubionych) i bede mogl cieszyc sie tip to dzialajacym aa i to przez wifi.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 10-01-2019 o 17:30

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory