Strona 44 z 143 PierwszyPierwszy ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #431
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Jest nowa wersja AA 3.9.

  2. #432
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no to jakis juz jest postep. dovrze byloby zeby apka sana wlaczala hotspota - wiesz to ma byc rozwiązanie dla wszystkich a nie dla zaawansowanych uzytkownikow telefonow/programistow.

    jest jeszcze sprawa ze jak pomiedzy jest uzyty telefon to w pewnych sytuacjach moze sie wyladowac i wylaczyc. dobrze by bylo gdyby zamiast tego jakues proste urzadzenie które szybciutko sie bootuje (np <5sek) bylo dostepne.
    A mnie dziwi, że nikt jeszcze nie wpakował do samochodu całego smartfona z własną kartą SIM zamiast standardowej nawigacji z gigabajtowymi mapami. Przy cenach jakie sobie życzy FCA za dużą nawigację można by tam wpakować nawet najnowszego iphona i wtedy ta cena miałaby przynajmniej jakieś uzasadnienie.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #433
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Jest nowa wersja AA 3.9.
    kolega się spóźnił, pisałem parę postów wyżej w południe

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    A mnie dziwi, że nikt jeszcze nie wpakował do samochodu całego smartfona z własną kartą SIM zamiast standardowej nawigacji z gigabajtowymi mapami. Przy cenach jakie sobie życzy FCA za dużą nawigację można by tam wpakować nawet najnowszego iphona i wtedy ta cena miałaby przynajmniej jakieś uzasadnienie.
    mam niepotrzebnego smartfona (poprzedni tel) którego nawet włożyłem do auta, zainstalowałem AA itp. problem jest z tym że moje radio ma problemy z łącznością z każdym smartfonem którego próbowałem, na tym starym jest tragedia, na nowych lepiej ale nie idealnie. jak wymienią mi w końcu radio w serwisie na takie z nowym firmwarem (testowałem wszystkie telefony wielokrotnie i zawsze startował AA bez problemu) to wtedy droga będzie otwarta na takie rozwiązanie. póki co u mnie nie ma sensu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #434
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Takie rozwiązanie ma jeden minus. Brak możliwości wykonywania połączeń z domyślnego telefonu.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #435
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mam niepotrzebnego smartfona (poprzedni tel) którego nawet włożyłem do auta, zainstalowałem AA itp. problem jest z tym że moje radio ma problemy z łącznością z każdym smartfonem którego próbowałem, na tym starym jest tragedia, na nowych lepiej ale nie idealnie. jak wymienią mi w końcu radio w serwisie na takie z nowym firmwarem (testowałem wszystkie telefony wielokrotnie i zawsze startował AA bez problemu) to wtedy droga będzie otwarta na takie rozwiązanie. póki co u mnie nie ma sensu.
    Ale mnie nie chodziło o to, żebyś to Ty wkładał starego smartfona do auta, tylko żeby producent auta zamiast stacjonarnej nawigacji zintegrował w infotainment pełną funkcjonalność smartfona z własną pamięcią i kartą SIM bez potrzeby dodatkowego łączenia się z czymkolwiek innym. Wtedy na tym smartfonie, każdy może sobie zainstalować to, co jest mu potrzebna: gogle maps, Janosika, spotify, czy nawet odpalić youtuba na ekranie w samochodzie.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  6. #436
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mam niepotrzebnego smartfona (poprzedni tel) którego nawet włożyłem do auta, zainstalowałem AA itp. problem jest z tym że moje radio ma problemy z łącznością z każdym smartfonem którego próbowałem, na tym starym jest tragedia, na nowych lepiej ale nie idealnie. jak wymienią mi w końcu radio w serwisie na takie z nowym firmwarem (testowałem wszystkie telefony wielokrotnie i zawsze startował AA bez problemu) to wtedy droga będzie otwarta na takie rozwiązanie. póki co u mnie nie ma sensu.
    Ale mnie nie chodziło o to, żebyś to Ty wkładał starego smartfona do auta, tylko żeby producent auta zamiast stacjonarnej nawigacji zintegrował w infotainment pełną funkcjonalność smartfona z własną pamięcią i kartą SIM bez potrzeby dodatkowego łączenia się z czymkolwiek innym. Wtedy na tym smartfonie, każdy może sobie zainstalować to, co jest mu potrzebna: gogle maps, Janosika, spotify, czy nawet odpalić youtuba na ekranie w samochodzie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Takie rozwiązanie ma jeden minus. Brak możliwości wykonywania połączeń z domyślnego telefonu.
    Niby czemu? Przecież nie proponuję, żeby jednocześnie wyrzucać pozycje Radio, Media, Telefon. Nadal możesz zadzwonić z telefonu sparowanego przez BT, a jak nie będziesz miał sparowanego telefonu, to masz włożoną do auta dodatkową kartę SIM, z której też możesz zadzwonić. Minusem jest jedynie potrzeba uzupełniania limitu GB dla drugiej karty SIM.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  7. #437
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Ale mnie nie chodziło o to, żebyś to Ty wkładał starego smartfona do auta, tylko żeby producent auta zamiast stacjonarnej nawigacji zintegrował w infotainment pełną funkcjonalność smartfona z własną pamięcią i kartą SIM bez potrzeby dodatkowego łączenia się z czymkolwiek innym. Wtedy na tym smartfonie, każdy może sobie zainstalować to, co jest mu potrzebna: gogle maps, Janosika, spotify, czy nawet odpalić youtuba na ekranie w samochodzie.
    - - - Updated - - -

    Niektóre marki idą w tym kierunku: https://www.youtube.com/watch?v=QJ164ALsIy4

    Nie sądzę, żeby doszło do tego żebyś mógł sobie zainstalować jakąkolwiek aplikację ze sklepu play, chociażby ze względu na bezpieczeństwo. Powstało jednak rozwiązanie, które po części rozwiąże Twoje życzenie: https://www.youtube.com/watch?v=fhCoY7nOTaE&t=16s
    Niestety w Giulii nie udało mi się tego uruchomić
    Ostatnio edytowane przez Alfoholik ; 11-01-2019 o 08:12

  8. #438
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    W okresie użytkowania 166 rozpoznawałem temat klona karty SIM - w AR 166 był slot SIM. W ówczesnej Erze nie było problemu, w Plusie tylko dla firm, w Orange i pozostałych nie wiem. Działało to tak, że w momencie włączenia urządzenia z klonem, karta macierzysta była wylogowywana z sieci, a po wyłączeniu auta, logowała się z powrotem. Minusem było to, że prowadzona rozmowa z auta była przerywana po wyłączeniu zapłonu i trzeba było ponownie dzwonić. AA na BT byłoby zwieńczeniem wszystkiego. Wsiadasz do auta i nie myślisz o niczym, no, może poza baterią. Skoro wymyślono BT dla wygody kierowcy to tylko dołożyć do tego pozostałe funkcjonalności i po sprawie. I jakoś mam wrażenie, że to następny krok, którego dożyjemy.

  9. #439
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Ma ktoś z Was plik z AA 3.9? Nie udaje mi się pobrać z netu. Z góry dzięki.

  10. #440
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Prześlij proszę instalke

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory