Strona 51 z 143 PierwszyPierwszy ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #501
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    dzięki. też jeżdżę w większości na Trip A. Nie pojmuję o co chodzi.
    moze cos w firmwarze 072.xx.xx zmienili (np dodali jakies ustawienie na to) albo sknocili? apke AA masz w miare aktualna? u mnie na pewbo dziala to na ostatnich kilku wersjach (obecnie 3.9).

    a dzialaja ci np jakies inne info z radia czy spotify (bodajze prze zmiabie utworu u mnie wyswietla przez chwile pomiedzy zegarami, musze to jednak sprawdzic)

  2. #502
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Mam najnowsza 3.9.
    Pokazuje mi utwory z Tidal

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #503
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    a ustawienia sprawdzales - rozne menu?

    wyswietlacz masz 7" pomiedzy zegarami?

  4. #504
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Wszystkie ustawienia w samochodzie i telefonie sprawdziłem.

    Tak. Mam 7".

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #505
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Ja mam mapy. Wskazówka wygląda identycznie jak ta z map.

    Jedno co zauwazyłem to kiedyś na początku Waze źle pokazywało, potem po którejś aktualizacji zaczęło dobrze.

    Oprócz skrętów są oczywiście ronda, nazwy ulic i "meta". Dzisiaj podczas jazdy postaram się zrobić parę fotek.
    Jaki masz software? Z którego roku i miesiąca samochód ( produkcja)

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  6. #506
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    pospekuluję trochę. auto masz nowsze, coś zmienili czy to w firmwarze radia, czy zegarów. w 159 mniej więcej działało to tak że różne komunikaty wyświetlane na ekranie pomiędzy zegarami były generowane na CAN z różnym prioritetem - działało to wkurzająco czasem - np nowy utwór przysłaniał na 15 sek np menu w którym grzebałeś i nic nie mogłeś zrobić. kolega maly_777 który zrobiłDPF monitor z funkcjami odczytu różnych parametrów z OBD by CI napisał więcej - były problemy przy różnych konfiguracjach auta że coś przysłaniało obraz który generował ze swojego urządzenia ?(ono rzucało obraz pomiędzy zegary z odczytami z ECU, dało się błędy oczytywać/kasować używając przycicków na manetkach przy kierownicy). zmierzam do tego że w GIulii mogli to podobnie rozwiązać, ciut lepiej dopracowali (nie jest takie wkurzające jak w 159, może też dlatego że niektóre rzeczy jak parktronik wylądował na osobnym wyświetlaczu), ale jednak też im coś nie wyszło - moze w nowszym Twoim aucie coś pozmieniali priorytety, ale nie wszędzie, i stąd brakuje Ci tych komunikatów z nawigacji z google maps? może kiedyś dostaniesz update, choć znając AR nie liczyłbym na to bo raz widziałem że w 159 przez wszystkie lata produkcji nie poprawili wielu banalnych problemów typowo firmwarowych i prostych a dwa tak jak mi nie chcą dać firmwaru nowszego do mojego radia jako próbę remedium na 4 problemy jakie z nim mam i w środę będą po prostu wymianiać radio na nowe. Po Twoich postach sam się zastanawiam jakie niespodzianki mnie czekają po wymianie radia - kto wie, moze u mnie znikną też te piktogramy z navi? dam znać, choć ja pewnie dostanę radio z firmwarem 081.xxx.xxx albo jeszcze jakieś nowsze o ile już jest (dopiero co przyszło do aso po 5 miesiącach od zamówienia, więc powinna być świerzynka jeśli chodzi o hardware/firmware)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #507
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    To chyba trzeba zgłosić do ASO?

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #508
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    To chyba trzeba zgłosić do ASO?
    zgłoś, ale weź pod uwage że wskazania piktogramowe z google maps na ekranie to nie jest żadna ważna funkcjia, to raczej nie liczyłbym na to że potraktują to jakkolwiek serio z jakimkolwiek priorytetem. drobiazgów to nawet jak będziesz naciskał pewnie nie zgłoszą do TESEO (czyli do działu w Bielsku-B który raportuje potem do Włoch), a nawet jeśli, to Włosi mają bardzo dużo czasu (tygodnie a nawet jakieś 6 m-cy w przypadku opadającej klapy bagażnika u mnie).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #509
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Fajnie jakby pojawił się ktoś z tym samym firmware lub nowszym i sprawdził jak to u niego działa.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  10. #510
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Jaki masz software? Z którego roku i miesiąca samochód ( produkcja)

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Marzec 2018 softu nie pamiętam ale nie aktualizowałem... afair 59 cos.

    Myślę, że bez nawigacji po prostu nie masz tych grafik i nie pokazują się one. Myślę tak dlatego że w innym aucie z AA widziałem inne grafiki, takie same jak pokazują się z wbudowanej navi. Te tutaj też są identyczne z wbudowanej navi. Więc myślę że tutaj jest ta różnica a nie sama wersja softu.
    Ostatnio edytowane przez jedrzejnowak ; 05-02-2019 o 11:21

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory