Strona 54 z 143 PierwszyPierwszy ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #531
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przerwa akurat była od gdzieś końca czerwca wg mojej wiedzy, lipiec i sierpień i dopiero potem wychodziły auta z GPF. to osobny temat od radia/android auto.
    Możesz mi wierzyć lub nie, ale wiem lepiej, kiedy była przerwa
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #532
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    pisałem na podstawie dwóch spraw - nie dało się aut zamawiać od końca czerwca 2018, w lipcu też, a w sierpniu we Włoszech raczej jest wakacyjny przestój - idelny czas na zmiany linii montażowych i produkcje próbne. auta które pojawiały się w salonie pod koniec czerwca (produkcja kiedy koniec kwietnia, maj?) już miały nowszy firmware 072.xxx.xxx w radiu, a taki koledze Cameyo nie wyświetla już strzałek nawigacyjnych przy nawigowaniu z Google Maps. moje ori radio wyświetlało miało firmware 059 (auto prod początek kwietnia 2018) ale po wymianie radia też już nie wyświetla (firmware 080.xxx.xxx).
    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION], w czwartek jestem umówiony w ASO na przeszukanie ustawień w Witech2, przyczyny jakie podałem kierownikowi serwisu:
    1.zniknięcie strzałek navi dla Google Maps
    2.chęć lekkiego rozjaśnienia obrazu z kamery cofania (w pierwszym radiu miałem zbyt rozjaśnione, tu jest minimalnie za ciemno - w dzień OK, w nocy gubią się słabiej doświetlone strefy)
    3.Próba aktywacji ustawienia dla wyłaczania odjeżdżania fotela kierowcy (w autach z firmwarem radia 072.xx.xxx i w górę już się pojawiło, ale mimo że mam teraz nowe radio, to ciągle nie mam ustawienia w menu)

    Dam oczywiście znać odnośnie #1 (innych z resztą też, ale to juz w osobnych wątkach)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #533
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Ja mam firmware 072 .xxx i nie mam blokowania dojeżdżania fotela kierowcy.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #534
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    a radio z tym firmwarem miałeś od wyjazdu z fabryki, czy było np wymieniane? pytam dlatego że ileśtam osób i w PL i w UK zaraz jak pojawiły się na rynku pierwsze egzemplarze, raportowało że mają to ustawienie. sam bawiłem się tym w aucie w salonie jeszcze w czerwcu 2018 - chyba 3-4 tygodnie po odebraniu swojego auta. no chyba że była jakaś krótka seria aut z firmwarem 072 ale nieaktywowanym easy entry (albo któryś z innych kompów musi być w innej wersji sprzętu lub firmwaru).

    tu jest więcej na ten temat, łącznie ze zdjęciami z menu/wersją.
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul..._stacyjki.html

    w czwartek będę u dealera i będziemy szukać czy jest ustawienie na to. temat odjeżdżania fotela w razie czego kontynuujmy w podlinkowanym wątku.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #535
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a radio z tym firmwarem miałeś od wyjazdu z fabryki, czy było np wymieniane? pytam dlatego że ileśtam osób i w PL i w UK zaraz jak pojawiły się na rynku pierwsze egzemplarze, raportowało że mają to ustawienie. sam bawiłem się tym w aucie w salonie jeszcze w czerwcu 2018 - chyba 3-4 tygodnie po odebraniu swojego auta. no chyba że była jakaś krótka seria aut z firmwarem 072 ale nieaktywowanym easy entry (albo któryś z innych kompów musi być w innej wersji sprzętu lub firmwaru).

    tu jest więcej na ten temat, łącznie ze zdjęciami z menu/wersją.
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul..._stacyjki.html

    w czwartek będę u dealera i będziemy szukać czy jest ustawienie na to. temat odjeżdżania fotela w razie czego kontynuujmy w podlinkowanym wątku.
    POWIEM CI ze w wersji usa nie ma odjeżdżania fotela ale przekodowałem na Europe i u mnie tez już jeździ.

  6. #536
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a radio z tym firmwarem miałeś od wyjazdu z fabryki, czy było np wymieniane?
    było wymieniane ...

  7. #537
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pisałem na podstawie dwóch spraw - nie dało się aut zamawiać od końca czerwca 2018, w lipcu też, a w sierpniu we Włoszech raczej jest wakacyjny przestój - idelny czas na zmiany linii montażowych i produkcje próbne. auta które pojawiały się w salonie pod koniec czerwca (produkcja kiedy koniec kwietnia, maj?) już miały nowszy firmware 072.xxx.xxx w radiu, a taki koledze Cameyo nie wyświetla już strzałek nawigacyjnych przy nawigowaniu z Google Maps. moje ori radio wyświetlało miało firmware 059 (auto prod początek kwietnia 2018) ale po wymianie radia też już nie wyświetla (firmware 080.xxx.xxx).
    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION], w czwartek jestem umówiony w ASO na przeszukanie ustawień w Witech2, przyczyny jakie podałem kierownikowi serwisu:
    1.zniknięcie strzałek navi dla Google Maps
    2.chęć lekkiego rozjaśnienia obrazu z kamery cofania (w pierwszym radiu miałem zbyt rozjaśnione, tu jest minimalnie za ciemno - w dzień OK, w nocy gubią się słabiej doświetlone strefy)
    3.Próba aktywacji ustawienia dla wyłaczania odjeżdżania fotela kierowcy (w autach z firmwarem radia 072.xx.xxx i w górę już się pojawiło, ale mimo że mam teraz nowe radio, to ciągle nie mam ustawienia w menu)

    Dam oczywiście znać odnośnie #1 (innych z resztą też, ale to juz w osobnych wątkach)
    Czekam z niecierpliwością! Jak zadziała to jadę do swoich magików.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #538
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    POWIEM CI ze w wersji usa nie ma odjeżdżania fotela ale przekodowałem na Europe i u mnie tez już jeździ.
    pewnie w USA jakis urzad homologacyjny nie przepuscil takiego bubla, u nas nie zauwazyli albo nie chcieli zauwazyc. ja wiem ze i tak osiagne cel i bede to mial wylaczone, pytanie tylko czy bez problemow bo znajda aktywowanie ustawienia w menu, czy na stale zdeaktywuja, czy trzeba bedzie wojenke rozpoczac z FCA piszac pismo do urzedow zajmujacych sie homologacja i docelowo wymusic kampanie zwiazana z bezpieczenstwem pasazera z tylu dla wszystkich aut w EU?


    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    yło wymieniane ...
    no wlasnie, tak mi sie wydawalo ze to Ty miales wymieniane. czyli ta sama sytuacja co u mnie. jesli mialbys oryginalne to od firmwaru 072.xxx.xxx jest to ustawienie - mysle ze po prostu u nas gdzies aktywowanie tego ustawienia jest ukryte

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Czekam z niecierpliwością! Jak zadziała to jadę do swoich magików.
    dam znac w czwartek
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #539
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no wlasnie, tak mi sie wydawalo ze to Ty miales wymieniane. czyli ta sama sytuacja co u mnie. jesli mialbys oryginalne to od firmwaru 072.xxx.xxx jest to ustawienie - mysle ze po prostu u nas gdzies aktywowanie tego ustawienia jest ukryte
    fajnie by było może jak znajdziesz czas i chęci to poszukasz tego ustawienia, będę zobowiązany

  10. #540
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    fajnie by było może jak znajdziesz czas i chęci to poszukasz tego ustawienia, będę zobowiązany
    checi sa, min dlatego mecze ASO od 8 mcy, sprawa byla zglaszana do TESEO ale bez odpowiedzi z wloch i jak pisalem (drugi raz kolege dzisiaj lapie na niesledzeniu forum, pare postow wyzej - post 532; po co ja sie produkuje?) to jade w czwartek grzebac po kompach w poszukiwaniu ustawien na 3 sprawy o ktorych wspominalem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory