Strona 57 z 143 PierwszyPierwszy ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #561
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Nic nie działa... w opisie zmian jest:
    Official Changelog:

    Widescreen support for select vehicles
    Keyboard improvements
    New in-call UI
    Bug fixes and other improvements

    Może te "select vehicles" nie zawierają Alfy i dlatego...

  2. #562
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    ludzie piszą, że w MB E-klasa i Alfa nie działa. Natomiast zaczęło działać w Jaguarach.

  3. #563
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    ludzie piszą, że w MB E-klasa i Alfa nie działa. Natomiast zaczęło działać w Jaguarach.
    czyli pierwszy krok został wykonany, trzeba mieć nadzieję że w kolejnych wersjach AA dojdzie support dla AR. - w końcu rok temu na targach samochodowych prezentowali AA na szerokim wyświetlaczu właśnie w Stelvio - dziwne że najpierw wypuścili inne auta skoro tam im demo działało.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #564
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    mam pytanie do uzytkownikow AA i Spotify.
    Tak mniej wiecej od czasu zainstalowania wersji 4.0, ale równie na 4.1, mam problem że muzyka ze Spotify lubi się zpauzować sama w trakcie trwania utworu - czasem po paru minutach, czasem po godzinie. wcześniej mi się to nigdy nie zdarzało.

    Druga sprawa to zrywanie muzyki na 1-2 sek - dzieje się to raczej w miejscach gdzie jest słaby internet mobilny (wjazd do tunelu, albo jakiejś doliny). z tym że mam na telefon ściągnięte wszystkie utwory ze swojej playlisty Spotify w jakości najwyższej - słucham np bez problemu w samolocie, natomiast jak jadąc w aucie wyłączyłem na próbę dane mobilne, to w ogóle mi zawiesiło AA.

    Mój konfig jest ciut niestandardowy, bo korzystam z AA przez WiFi przy użyciu upki AAGateway - mam drugi telefon podłączony na stałe do USB w Giulii który nie ma AA a ma AAGateway jako slave i robi jako mostek do WiFi dla telefonu który mam w kieszeni (nie ma podłączania kabli).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #565
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Używam dużo Spotify, częściej nie przez AA, ale zarówno na AA jak i normalnie przez Bluetooth, nie mam żadnych z wymienionych objawów

  6. #566
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mam pytanie do uzytkownikow AA i Spotify.
    Tak mniej wiecej od czasu zainstalowania wersji 4.0, ale równie na 4.1, mam problem że muzyka ze Spotify lubi się zpauzować sama w trakcie trwania utworu - czasem po paru minutach, czasem po godzinie. wcześniej mi się to nigdy nie zdarzało.

    Druga sprawa to zrywanie muzyki na 1-2 sek - dzieje się to raczej w miejscach gdzie jest słaby internet mobilny (wjazd do tunelu, albo jakiejś doliny). z tym że mam na telefon ściągnięte wszystkie utwory ze swojej playlisty Spotify w jakości najwyższej - słucham np bez problemu w samolocie, natomiast jak jadąc w aucie wyłączyłem na próbę dane mobilne, to w ogóle mi zawiesiło AA.

    Mój konfig jest ciut niestandardowy, bo korzystam z AA przez WiFi przy użyciu upki AAGateway - mam drugi telefon podłączony na stałe do USB w Giulii który nie ma AA a ma AAGateway jako slave i robi jako mostek do WiFi dla telefonu który mam w kieszeni (nie ma podłączania kabli).
    Zdarzyło mi się takie zatrzymanie utworu przy standardowym podłączeniu.
    Ale z dwa razy i to już dość dawno temu..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  7. #567
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Używam dużo Spotify, częściej nie przez AA, ale zarówno na AA jak i normalnie przez Bluetooth, nie mam żadnych z wymienionych objawów
    której wersji AA używasz, bo u mnie problemy zaczęły się wkrótce po zainstalowaniu 4.0. muszę popróbować po kablu. Nie pamiętam też dokładnie co było najpierw, czy zmienili mi radio jak już problemy były (mam nowe z firmwarem 080.xxx.xxx) kiedy też zmieniłem telefon (wcześniejszy poszedł na slave do USB a nowy jest głównym z AA).


    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Zdarzyło mi się takie zatrzymanie utworu przy standardowym podłączeniu.
    Ale z dwa razy i to już dość dawno temu..
    czyli raczej na wersjach AA starszych niż 4.0?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #568
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    [QUOTE=epsonix;2156720]której wersji AA używasz, bo u mnie problemy zaczęły się wkrótce po zainstalowaniu 4.0. muszę popróbować po kablu. Nie pamiętam też dokładnie co było najpierw, czy zmienili mi radio jak już problemy były (mam nowe z firmwarem 080.xxx.xxx) kiedy też zmieniłem telefon (wcześniejszy poszedł na slave do USB a nowy jest głównym z AA).

    Używałem 4.0, obecnie 4.1 no, ale ta wersja to dopiero od wczoraj

  9. #569
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Używałem 4.0, obecnie 4.1 no, ale ta wersja to dopiero od wczoraj
    dzieki.

    nie pamietałem co kiedy pozmieniałem, ale doszukałem się dat i próbuję dedukować - pamiętam że problemy zaczęły sie wkrótce po zainstalowaniu AA 4.0 i są też na 4.1. Samo radio mi wymieniali 6 lutego, a werja 4.0AA pojawiła się na mój poprzedni telefon dopiero 20 lutego. wiem że kojażyłem problemy z samo-pauzowaniem się Spotify wkrótce po zainstalowaniu AA 4.0 - mogło to być max kilka dni (z 99% pewnością) i problemy są w miarę regularne - każdego dnia nawet przy jeździe miejskiej 1-2 razy, czyli raczej nie nower radio/firmware bo wystąpiłoby to wcześniej. nowy telefon kupiłem dopiero 5 marca, więc to pauzowanie musiało się zdażać na starym telefonie, i dzieje się też na nowym.

    widzę kilka możliwości:
    1.AA4.0 up w jakiś sposób źle działa/jest bardziej na coś wrażliwe
    2.Jest nowszy spotify który u mnie ma jakieś problemy
    3.może być wpływ tego że AA puszczam za pomocą AAGateway po WiFi a ogólnie on wtedy przymula/przycina się trochę i tak AA czy spotify reaguje na taki slow-down? piszę tu też w kontekście przycinania muzyki jak tracę zasięg sieci komórkowej, co nie powinno mieć znaczenia dla spotify/AA bo muzę mam już ściągniętą na telefon i poza autem dostępną w trybie offline.

    ej ta technologia, wiecznie coś z czymś nie bardzo działa, niby super, a w praktyce wiecznie coś nie tak - np w zeszłym tygodniu byłem w Alpach, leciałem samolotem i miałem wypożyczone auto - był to akurat nowiutki Mitsubishi Outlander plug in hybrid, miał AA, ale wiecznie miał problemy z połączeniem się (a potrzebowałem nawigacji na dojazd Geneva - Alpy) - po każdym zgaszeniu silnika potrzebowałem od 1-5 minut na uruchomienie się AA - najczęściej na telefonie było OK, w aucie był błąd połączenia USB albo niewspierane funkcje itp. Jak już się odpalił AA, to w 90% przypadków nie działał głos ani z map, ani ze spotify, choć raz załapał i wszystko działało jak należy. problemy te same były na AA 4.0, jak i na 4.1 które w trakcie pobytu zainstalowałem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #570
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja słucham Spotify przez BT (nie mam AA w aucie) i też czasem nagle się zatrzyma. Od czasu do czasu przy pomijaniu utworów, następny jest głuchy - widać pasek postępu ale zero dźwięku.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory