Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 85

Temat: [Stelvio] pytania do posiadaczy przed zakupem

  1. #51
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Przepraszam, jakaś pomyłka, powinien być kolega [MENTION=6129]Krzysztof[/MENTION]. Nie wiem czy albo mam coś z oczami nie tak, albo w głowie coś pomieszałem z postami z innych kart (naraz otworzyłem kilka i pewnie coś pomieszałem kto pisał o czym). Wiesz, na komórce mało widać, właściwie tylko swojego posta.
    No, niech Ci będzie, jakoś to przyjmę.

  2. #52
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Kia cee'd
    Postów
    23

    Domyślnie

    przeglądam cennik i zauważyłem że

    System AlfaTM Active Torque Vectoring – – – 
    System AlfaTM Chassis Domain Control

    dostępne są tylko w Quadri. co to za systemy

  3. #53
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Kia cee'd
    Postów
    23

    Domyślnie

    i jeszcze jedno
    czy w stelvio nie ma odtwarzacza CD?

  4. #54
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miro79 Zobacz post
    i jeszcze jedno
    czy w stelvio nie ma odtwarzacza CD?
    Nie ma.

  5. #55
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Kia cee'd
    Postów
    23

    Domyślnie

    pytanie
    z jakiego okresu produkcji były egz first edition, czy to były jeszcze z końcówki 2016 r. Czy można się obawiać modelu z prod. z końca października 2017. do kiedy były egz z tzw. początku produkcji.

  6. #56
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    pierwsze sztuki FE przychodzily do salonow bodajze od marca 2017 (zgaduje produkcja od poczatku 2017) a w cenniku/konfiguratorze byly jeszcze przez pare kolejnych miesiecy. wiele komponentow juz pewnie zostalo dopracowanych na pierwszych giuliach, choc jak juz pisalem wczesniej uwazam ze moja giulia (prod 04.2018) ma jeszcze pare drobiazgow niedopracowanych(mimo 2 lat produkcji), ktore pozniej dalej poprawiano (problemy z lusterkami (teraz ruszyla akcja serwisowa) i android auto- beda mi wymieniac radio). nie ma jednak wiele skarg na stelvio fe a updaty czy kampanie rozwiazuja wiekszosc problemow i ludzie na forum sa zadowoleni z FE

  7. #57
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    2

    Domyślnie Dyfuzor Stelvio

    Cześć

    Właśnie się zarejestrowałem i piszę po raz pierwszy. Przeglądałem wcześniej forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc nie oceniajcie mnie jeżeli była gdzieś na ten temat mowa. Macie może informację czy istnieje możliwość zamiany fabrycznej tylnej osłony zderzaka. Mam na myśli tą srebrną część na środku tylnego zderzaka. Okrutnie mnie to kłuje w oczy a szczerze mówiąc właśnie na dniach mam zamiar zakupić z dostępnych Stockowych wersji z silnikiem 280KM. Być może gdzieś na włoskich albo niemieckich stronach jest dostępne jakieś fajne rozwiązanie tego tematu. Poza tym auto jest po prostu idealne jak na moje potrzeby i oczekiwania. Aaaa i tytułem sprostowanie póki co nie miałem jeszcze żadnej Alfy ale zamierzam mieć i passat w tedeiku, którego kiedyś miałem ani obecny nowy B8 w benzynie mnie nie dyskwalifikuje :-).

    Dziękuję za pomoc i z pewnością będę "alfistą" czy jak Wy się tam tytułujecie. Wiem to od dawna ale 159 z jakiś, dla mnie nie zrozumiałych powodów, została wycofana z produkcji (moim zdaniem ładniejsza od Giulii) stąd musiałem aż tyle czekać.

    pozdrawiam
    Andrzej

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cześć

    Pewnie o to Ci chodzi:
    http://shop.alfisti.net/Tuning-Styli...1_599_601.html

    Też jestem świeżym "alfistą" - jako miłośnik motoryzacji od dawna podziwiam markę, ale od kiedy mam Stelvio - znacznie częściej się uśmiecham

  9. #59
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dokładnie o to. Na początek wystarczy. Dzięki

  10. #60
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Stelvio jest też moją pierwszą alfą i też jestem mega zadowolony z zakupu. Wyprodukowana listopad 2017 zakup sierpień 2018 wynegocjowałem dodatkowy rok gwarancji oraz ubezpieczenie na rok gratis. Niestety oprócz zachwytów również irytuje . Po pierwsze raz nie rozłożyły mi się lusterka objaw przeszedł po zgaszeniu i ponownym odpaleniu auta , nawigacja od czasu do czasu sama się podgłaśnia i nic nie daje zmniejszanie głośności, oczywiście z niewiadomych przyczyn sama wraca do normy , w niedzielę zapaliła się kontrolka radaru zbliżeniowego ale po kilkunastu kilometrach sama zgasła nie mówiąc o tym że samo blokada drzwi nie następuje po osiągnięciu określonej prędkości ale po kilku minutach jazdy , alfa ma swoje humorki ale daje wiele przyjemności i myślę że te irytujące objawy zostaną zlikwidowane na pierwszym przeglądzie

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem
    Utworzone przez saycool w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 882
    Ostatni post / autor: 29-09-2021, 22:59
  2. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21
  3. [155] Pytania do posiadaczy V6
    Utworzone przez rafal_155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-08-2010, 21:39
  4. Pytania do posiadaczy
    Utworzone przez mojax w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-02-2009, 12:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory