Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Moja Julka moczy się w nocy...!

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Jeżeli miałeś ulewę tak silną to odpływy podszybia mogły nie nadążać i troszkę poleciało po otworze wlotowym powietrza do kabiny. Aczkolwiek dziwna sprawa bo np w 156 po wyłączeniu silnika zamyka się klapa od obiegu zewnętrznego i praktycznie nic nie może się dostać. No chyba, że uszczelka aż takiego naporu wody nie wytrzymała.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Mnie najbardziej przeraża poziom obsługi i cała ta sieć dilerska. Wiem, że w innych markach jest podobnie, bo miałem Hyundaia i napisałem i nim parę słów: http://hyundaiszrot.blox.pl/html. Ale przecież mówi się, że [notranslate]Alfa[/notranslate] to marka premium, a podejrzewam, że w Dacii Cię lepiej potraktują. Tu jest totalne olewactwo, bo przecież to tylko [notranslate]Alfa[/notranslate]... Dzwonię do salonu i chcę zamówić akcesoria i słyszę przez telefon wielkie żale jak to wina tych u góry, bo Pan nie może znaleźć nr katalogowego i zadzwoni za 3h. Jak już zamówiłem, to powiedzieli mi 3 dni. Po tygodniu dzwonie i pytam co z zamówieniem - "A no jest, ale wie Pan tu u nas to zawsze takie zamieszanie i coś się zapodzieje..." - no ręce opadają. A na dodatek dziś zauważyłem, że szwankować zaczyna system bezkluczykowy - guzik w klamce się zaciął i jest wepchnięty i nie reaguje ani na zbliżenie kluczyka ani na dotyk.

    Wracając do przecieku - w serwisie przekierowali do blacharni, blacharnia powiedziała: "Paaaanie, we wrześniu zapraszamy..."

  3. #13
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=75329]kamilski[/MENTION] - widziałem na własne oczy przypadek podobny do Twojego. W podszybiu jest otwór spustowy, był przytkany małymi igłami (samochód stał kilka dni wcześniej pod iglastym drzewem). Podczas próby "wodnej" woda spływała, ale spróbowali dużą ilość wody (z węża hydrantowego) i woda przedostała się do wewnątrz sącząc się po ściankach. Oby to było tylko zatkanie.
    Co do serwisu i salonów - w jednym z "salonów" Alfy w Warszawie, chodziłem z żoną ok 20 minut zanim jeden z sześciu znudzonych Panów zapytał czy interesuje mnie kupno nowej Alfy. Co do serwisu - niestety Panowie nie mają jeszcze manuala do Giuli, większość robią na "niucha". Czekam na opinię [MENTION=24088]makaronek[/MENTION] odnośnie nie działającego głośnika (widziałem jak rozbiera się drzwi i zastanawiam się czy znajdą jedną śrubę nie łamiąc elementów).

Podobne wątki

  1. Julka w czekoladzie
    Utworzone przez prezes01 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-11-2015, 20:44
  2. [Giulietta] Julka nie odpala po nocy :/
    Utworzone przez Daroo84 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2015, 17:21
  3. Julka w Szczecinie
    Utworzone przez rzelich w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 23:11
  4. [145] Po nocy nie odpala
    Utworzone przez Parzi w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 21:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory