Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69

Temat: Co denerwuje, podoba się, zmienilibyście.

  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzixon Zobacz post
    Jak masz z Q to takie jak ja pirelli Corsa asimmetrico tyle że w Q idą szerokie przód 245 tył 285.

    - - - Updated - - -


    sprawdziłem w Q i mam takie same w veloce - tzn Pirelki P-zero

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kamilski Zobacz post
    Infiniti Q50 3.0T

    jeśli nie przeszkadza Ci wnętrze wyglądające niemalże jak w hyundaiu to tak - ja bym nie umiał w tym wysiedzieć. Co nie zmienia faktu, że był to dla mnie jedyny sensowny wybór poza Giulią

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    ja jak dobiłem raz do 230tu to akurat się skończył pas i maska była najmniejszym z moich problemów Ja się swoją drogą trochę boję, że ta maska odfrunie, patrząc jak "świetnie" jest połączona z kabiną - cięgnem zapożyczonym chyba jeszcze z Multipli.

    W Polsce? Gdzie tak można dobijać?

  3. #43
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Dzixon
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Oseredek / Affoltern a A
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    128

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    W Polsce? Gdzie tak można dobijać?
    No tak szczerze to wszędzie idzie się rozpędzić u mnie max 243 poszedł.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    sprawdziłem w Q i mam takie same w veloce - tzn Pirelki P-zero
    A jaki rozmiar bo p zero to wszystkie są a w Q jest model Corsa asimmetrico przód 245/35 tył 285/30.

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Niech ktoś nagra prace silnika na zimnym. Ciekawe co to za dźwięk. Napinacz hydrauliczny? Wszyscy się rzucili na 2.0 benzyne a ciekawe jak to będzie chodzić po 100 000. Zeby się nie okazało ze wersja diesel będzie bardziej poszukiwana na rynku wtórnym. Teraz nikt nie chce diesla. Za 5 lat nikt nie będzie chciał benzyny..

    Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka

  5. #45
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Dzixon
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Oseredek / Affoltern a A
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    128

    Domyślnie

    Cytat Napisał stuntmachine Zobacz post
    Niech ktoś nagra prace silnika na zimnym. Ciekawe co to za dźwięk. Napinacz hydrauliczny? Wszyscy się rzucili na 2.0 benzyne a ciekawe jak to będzie chodzić po 100 000. Zeby się nie okazało ze wersja diesel będzie bardziej poszukiwana na rynku wtórnym. Teraz nikt nie chce diesla. Za 5 lat nikt nie będzie chciał benzyny..

    Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
    Ja mam nagrane w garażu więc powinno być słychać nagrywalem wydech ale silnik przygluszal. Zaraz wrzucę

    - - - Updated - - -

    https://youtu.be/jsl9pdIt45k

    - - - Updated - - -

    Jak ostygnie później postaram się nagrać sam motor.
    Ostatnio edytowane przez Dzixon ; 29-08-2017 o 11:45

  6. #46
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    sprawdziłem w Q i mam takie same w veloce - tzn Pirelki P-zero
    w qf sa corsa, to nie sa opony typowo na codzienny uzytek. w veloce na pewno takich nie daja, pewnie sa nero albo nero gt ktore sa nirmalnymi oponami premium do tego typu aut

  7. #47
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    W większości zgadzam się z przedmówcami, ale ja dorzuciłbym jeszcze kilka schowków. Według mnie jest ich za mało. Mistrzostwem świata są szufladki na karty, lub drobne przedmioty w 147. Duże schowki to porażka jak jest w nich sporo rzeczy, to trzeba wszystko wywalać, aby coś znaleźć.
    Byłem właścicielem AR: 147, GT, Giuliett, Guliia

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w qf sa corsa, to nie sa opony typowo na codzienny uzytek. w veloce na pewno takich nie daja, pewnie sa nero albo nero gt ktore sa nirmalnymi oponami premium do tego typu aut
    panie, ja tego nie wymyslilem, tylko wyszedlem na podworko w robocie i zczytałem na samochodach Jak można mówić, że czegoś "na pewno nie dają w veloce" skoro mam veloce i takie dokładnie mam i dokładnie takie same ma szef w Q

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dzixon Zobacz post
    No tak szczerze to wszędzie idzie się rozpędzić u mnie max 243 poszedł.

    - - - Updated - - -



    A jaki rozmiar bo p zero to wszystkie są a w Q jest model Corsa asimmetrico przód 245/35 tył 285/30.
    jutro spr.

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    panie, ja tego nie wymyslilem, tylko wyszedlem na podworko w robocie i zczytałem na samochodach Jak można mówić, że czegoś "na pewno nie dają w veloce" skoro mam veloce i takie dokładnie mam i dokładnie takie same ma szef w Q

    - - - Updated - - -



    jutro spr.
    Takie miałeś na fabrycznym montażu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    [MENTION=24088]makaronek[/MENTION], w artykułach w prasie Pirelli chwaliło się ze do GIuli QF ładują tylko P Zero Corsa, i też to przewijało się w testach dziennikarskich gdy pisali o oponach. Corsa jest takim tylko mniejszym dopiskiem dodane na boku opony, można przegapic. TY napisałeś że masz P Zero, nawet nic więcej, z dużą pewnością napisałem że raczej tak nie jest to ta sama opona co w QF, tym bardzije że Corsa to nie jest opona do cywilnych aut typu Veloce, nie wytrzymuje dużych przebiegów, nie jest komfortowa, pewnie trzeba ją lepiej rozgrzać zanim łapie przyczepność (ale jak rozgrzejesz to wtedy jest świetna). Do normalnych aut premium z jakimiś w miarę mocnymi silnikami Pirelli ma choćby P Zero czy P Zero Nero GT. Z ciekawości sprawdź jeszcze raz dokładnie. Nie twierdzę że nie masz racji, ale raczej wydawałoby mi się takie skonfigurowanie trochę dziwne, i nie do końca spójne z wcześniejszymi konfiguracjami Giuli Veloce/QF jakie widziałem (Corsa w QF, a w Veloce np GY Eagle F1, czy któryś tam Michelin- to opony typu P Zero/P Zero Nero)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Alfa GT 3.2 LPG Jak wam sie podoba? Carbon itp
    Utworzone przez rudy00 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-12-2013, 15:13
  2. Podoba wam sie nowe forum?
    Utworzone przez misiu7911 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-02-2011, 16:42
  3. Jak wam się podoba
    Utworzone przez szamacz w dziale 156
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 17-10-2007, 16:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory