Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: Wymiana zaślepek spryskiwaczy reflektorów

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    9

    Domyślnie

    Na klapkach jest folia ochrona ktora zakladalem jak tylko odebralem auto w marcu. Klapki mialy byc podobno nowe i lakierowane, na nowe i lakierowane nie wygladaja. Chyba ze w ASO umieja przelozyc folie ochronna na nowy element. Z tego co sie dowiadywalem jest to wykonalne ale trzeba wprawy i obycia z takimi foliami. Te male wyszczerpienia u gory i po lewej stronie tez sie pojawily po wymianie.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał mario3065 Zobacz post
    Na klapkach jest folia ochrona ktora zakladalem jak tylko odebralem auto w marcu. Klapki mialy byc podobno nowe i lakierowane, na nowe i lakierowane nie wygladaja. Chyba ze w ASO umieja przelozyc folie ochronna na nowy element. Z tego co sie dowiadywalem jest to wykonalne ale trzeba wprawy i obycia z takimi foliami. Te male wyszczerpienia u gory i po lewej stronie tez sie pojawily po wymianie.
    Kupiłeś auto za ciężkie pieniądze. Domagaj się wymiany. Nie warto odpuszczać. Musimy im trochę krwi napsuć bo inaczej nigdy to nie będzie marka sport-premium, a za taką chciałaby być uważana jak prowadzi ją facet równolegle zajmujący się Maserati. Ja ich ćwiczę w drobnych rzeczach nie uciążliwych w użytkowaniu ale jako klient premium wymagam , a najlepiej działa mail do BOKu FCA . Działa i to dobrze na dealerów.

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał osy4 Zobacz post
    Kupiłeś auto za ciężkie pieniądze. Domagaj się wymiany. Nie warto odpuszczać. Musimy im trochę krwi napsuć bo inaczej nigdy to nie będzie marka sport-premium, a za taką chciałaby być uważana jak prowadzi ją facet równolegle zajmujący się Maserati. Ja ich ćwiczę w drobnych rzeczach nie uciążliwych w użytkowaniu ale jako klient premium wymagam , a najlepiej działa mail do BOKu FCA . Działa i to dobrze na dealerów.
    Popieram.

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał osy4 Zobacz post
    Kupiłeś auto za ciężkie pieniądze. Domagaj się wymiany. Nie warto odpuszczać. Musimy im trochę krwi napsuć bo inaczej nigdy to nie będzie marka sport-premium, a za taką chciałaby być uważana jak prowadzi ją facet równolegle zajmujący się Maserati. Ja ich ćwiczę w drobnych rzeczach nie uciążliwych w użytkowaniu ale jako klient premium wymagam , a najlepiej działa mail do BOKu FCA . Działa i to dobrze na dealerów.
    Krótko - święte słowa.

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał osy4 Zobacz post
    Kupiłeś auto za ciężkie pieniądze. Domagaj się wymiany. Nie warto odpuszczać. Musimy im trochę krwi napsuć bo inaczej nigdy to nie będzie marka sport-premium, a za taką chciałaby być uważana jak prowadzi ją facet równolegle zajmujący się Maserati. Ja ich ćwiczę w drobnych rzeczach nie uciążliwych w użytkowaniu ale jako klient premium wymagam , a najlepiej działa mail do BOKu FCA . Działa i to dobrze na dealerów.
    Trzeba bedzie tak zrobic, masz moze tego maila gdzies pod reka? Bede wdzieczny za informacje gdzie pisac zeby zostac uslyszanym
    Powiem szczerze, samochod jest swietny ale doswiadczenie serwisowe naprawde psuje mocno przyjemnosc posiadania.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    kurde masakrują mnie te serwisy.... czy naprawde (sorki za offtop) nie ma już żadnego przyzwoitego ASO w Polsce?
    podajcie jakiś namiar, może być nawet Zachodniopomorskie - zrobię sobie wycieczkę najwyżej

    jak można tak cos sp...lić prostego jak założenie zaślepki, no ręce opadają

    jaki mail do tego BOK-u i czemu on działa na dilerów i serwisy? przecież w boku (dzwonilem do tego alfowskiego) pojęcia o niczym nie mają - gośc na mój opieprz odnośnie map mnie dopytywał czy mam Here i mi wmawiał, że nie ma nawigacji 8.8 cala. Te durnie nie wiedzą nawet co sami wsadzają do aut
    Ostatnio edytowane przez makaronek ; 13-09-2017 o 10:02

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Pisałem na formularz zgłoszeniowy na www a odpisali mi z takiego adresu: customercare.poland@fcagroup.com .
    I teraz jak myślicie??? Zarzucamy ich mailami czy np: dawkujemy nasza irytacje jednym dziennie ?? Żeby się nie pogubili. Zastanawiam się czy jako członkowie forum nie powinniśmy być tzw. strażą jakości i może trzeba jakieś oficjalne pismo jako społeczność posiadaczy wysmarować o poważne traktowanie i szybką pomoc w rozwiązaniu naszych problemów. Przecież to jest z korzyścią dla samego FCA. Wydaje mi się że każdy w miarę oblatany potencjalny klient zagląda na forum przed zakupem aby zmierzyć się z realną oceną przyszłego zakupu. Powinni nas traktować poważnie. Może nawet osobę odpowiedzialna oddelegują. W klasie premium z którą spotykam się na co dzień a jestem użytkownikiem jeszcze innych marek wcale nie jest kolorowo, ale jakość oraz dbałość , i opieka nad autem klienta jest lepsza niż Alfy. I dlatego nadal [notranslate]Alfa[/notranslate] kojarzy się z Fiatem i to tym z FSO

    I jeszcze jedna sprawa. Mam nadzieje że forum przeglądają właściciele salonów dealerskich i pracownicy FCA i czytają o czym piszemy ( ja jako przedsiębiorca czytam o mojej firmie w necie, na forach ) bo to dobra wskazówka do zmian na lepsze małym kosztem.
    Ostatnio edytowane przez osy4 ; 13-09-2017 o 13:21

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    osy4 Masz racje, popieram. Sprzedawcy bardzo często i śledzą to i inne fora. Natomiast nie jestem pewien co do FCA Poland. 2010 r. jak pisaliśmy o problemach Giulietty to mieli wywalone, chyba tylko w jednym przypadku zareagowali jak użytkowniczka postraszyła TVNem.

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Ja generalnie ze swojej strony mogę postraszyć Zacharem - niby chłop jest tylko na youtube, i do TVN (w sensie oglądalności, bo nie o żenującym poziomie tej stacji mówię) się nie umywa, ale jak poprosiłem go o interwencję w sprawie kradzieży Mazd 6 w Warszawie, to filmik powstał i NAGLE, dziwnym trafem, Mazda zaczęła wsadzać bezprzewodowe immobilizery (swoją drogą u dokładnie tego samego gościa, u ktorego ja montowałem swój )
    Inna kwestia to jak się wstawił za gościem z Talismanem (akurat tutaj wg mnie kompletnie nie miał racji ten gość, ale zwrócono mu pieniądze)

    Natomiast temat jest, mam wrażenie, zbyt mało namacalny. Trzeba by było to zebrać w jakąś sensowną całość. Tym bardziej, że Zachar po teście diesla jakąś wielką miłością do giulii nie pała.

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    9

    Domyślnie

    Sprobuje napisac na ten adres, zalaczyc zdjecia i zobaczymy jaka dostane odpowiedz. Moze faktycznie zebranie wiekszej liczby takich przypadkow, udokumentowanie ich i naglosnienie przyniosloby jakis efekt.

Podobne wątki

  1. Trójnik spryskiwaczy reflektorów
    Utworzone przez lordp w dziale GT
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-02-2021, 09:55
  2. Montaż spryskiwaczy reflektorów
    Utworzone przez Krisu w dziale 166
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 13:17
  3. Montaż spryskiwaczy reflektorów
    Utworzone przez Bartosz w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 22:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory