Strona 12 z 29 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 281

Temat: Akcesoria Giulia

  1. #111
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie Akcesoria Giulia

    Znajdź katalog thule w necie, masz już numer zestawu do giulii, sprawdź czy ten zestaw też figuruje przy stelvio, w co wątpie, bo na etykiecie jest zaznaczona giulia 4 door 16 onwards...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  2. #112
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    do stelvio bez relingiw na pewno kit jest inny a z relingami również stopy. jak pisal [MENTION=57068]Azalgo[/MENTION] skorzystaj z konfiguratora na stronie thule.
    jeszcze jedna sprawa, nie wiem jak to jest z bagaznikiem gdy ma sie szklany dach, czy cos nie koliduje jesli chodzi o stopy w giulii

  3. #113
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ja mam bagażnik Taurus, i do jednych belek mam stopy do giulii i do drugiego auta.

    A Cena połowę mniejsza niż Thule [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  4. #114
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Doszedł wkoncu i mój spojler [emoji41](kupiony na ebay z Fr ale wysłali z Chin). . Obyło się bez vatu. Jakośc bardzo dobra.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  5. #115
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Doszedł wkoncu i mój spojler [emoji41](kupiony na ebay z Fr ale wysłali z Chin). . Obyło się bez vatu. Jakośc bardzo dobra.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    O to trochę czasu szło.

    Ja zamówiłem gumowy (silikonowy) pokrowiec na klucz z Chin, to mój pierwszy zakup ma Ali.

  6. #116
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Może ktoś podrzucic fotki z bliska jak ma spojler naklejony? Mój nie trzyma kompletnie na środku, szpara na 0,5cm i nie wiem czy go trzeba bliżej szyby dać? Ale z tylu wtedy będzie klapa lekko wystawac poza spojler.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #117
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    chińczyki różne moga różnie się montować. ja mam coś takiego (wersja do malowania), jeszce nie przyklejone tylko przymiarka (w sumie ciągle się waham czy zakładać czy nie), i u mnie musi wystawać do tyłu na dzień dzisiejszy ciągle budzi moje wątpliwości:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190408_130221.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	183.3 KB
ID:	256932Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190408_130230.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	204.1 KB
ID:	256933Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190408_130236.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	191.5 KB
ID:	256934
    (@kozak, to tak bardziej info dla innych bo moje fotki dostałeś parę dni temu na priv)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #118
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Tak dzięki, potrzebuje bardziej fotki od kogoś kto ma już przyklejony. Ale twój to mega do tyłu wystaje.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #119
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    chyba nad moim spróbuję popracować ze szlifierką - nie mam carbonu, i idzie do malowania w razie czego, więc spokojnie mogę sobie na to pozwolić. zmienię kąt tak żeby poszedł bardziej do góry. a jak się nie uda to kosz, najwyżej załatwię sobie ori z rozbitego Q bo tam jakoś tak gustownie ten kształt jest zaprojektowany.

    BTW, idą do mnie progi z Q. będę przymierzał i jeśli pasują ot do malowania daję. oczywiście dam znać, pewnie jakiś wątek o tym stworzę z fotami.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #120
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Belki są standardowe Thule, klepią je od prawie 10lat. Te stopy jeszcze dłużej. To design uniwersalny, zmieniają się tylko gumy dopasowujące i łapy (np dla Giulii to kit 1836 o ile dobrze pamiętam, dla 159 kit 1419 a stopy i belki te same). Jak ktoś chce kupić to w ASO nie polecam (z katalogu akcesoriów), już nie pamiętam ale z 60-80% więcej niż katalogowo w Thule.
    Dostałem dzisiaj informację, że kit 1836 do stop Rapid System 754 już nie są produkowane. Są jeszcze dostępne w niektórych sklepach więc jak ktoś ma stopy 754 + belki z poprzedniego auta to ostatni moment na kupienie kitu do Giuli.

    Dostępny i produkowany jest nowy KIT 5055, który pasuje do innych, nowych stop Evo Clamp (to jest nowy system, który będzie rozwijany, stary jest już nierozwijany, nie będzie dostępny w nowych autach).

    Nie wiem na ile te informacje o braku dostępności są pewne, ja w każdym razie jeszcze zdążyłem kupić 1836.

    Nie wiem czym się różnią w praktyce nowe stopy, czy pasują do starych belek czy nie, może ktoś ma doświadczenie? (edit: nie pasują, to nowy system)

    Przy okazji - jak wam się spisuje thule w giulii? Mocno gwiżdże i szumi w czasie jazdy? Miałem ten sam zestaw thule w 159 i Audi A4 i w tym drugim uciążliwość była 3x większa. W praktyce jazda po autostradzie bez rowerów nie była możliwa. Z rowerami dało się jechać, bo nie przekraczałem 120 km/h. Za to w 159 nie było takiego dyskomfortu.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 25-04-2019 o 11:55

Podobne wątki

  1. [Giulia] Akcesoria Mopar
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 18:59
  2. [155] Akcesoria w koło zapasowe
    Utworzone przez Arek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 10:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory