Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 124

Temat: Sprzęt grający H/K

  1. #71
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Też mam nie miłe przeżycia z hindusami na support, dopiero tweet do CEO firmy rozwiązał problem w ciągu jednego dnia. A tak się bujałem przez 3-4 miesiące
    nie ma znaczenia zbytnio, czy hindus, czy nie hindus, outsourcing panie, outsourcing. Oni nawet jak by chcieli, to po prostu nie mogą ci pomóc. Oni nawet produktu na oczy nie widzieli mają skrypt, i tylko w ramach tego skryptu mogą cokolwiek zrobić. To nie jest zbyt kreatywna robota. W mojej korpo akurat mamy takie centrum usług biznesowych na pół świata w Polsce. Setki studentów wytresowanych jak małpy, pewnie nawet obudzisz takiego w środku nocy, to ci powie "proszę wyłączyć i włączyć komputer". Nawet jak mu powiesz, co ma zrobić, to on i tak nie może, bo musi lecieć ze skryptem i pewne sprawy po prostu eskalować na drugą/trzecią linie itp.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  2. #72
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Dziś o dziwo miałem telefon Z FCA z Bielska Białej tylko nie zdążyłem odebrać. Gdy oddzwoniłem nikt nie odebrał więc nie znam powodu próby kontaktu. Może jutro ktoś zadzwoni. Ale widzę że zaczyna się coś dziać i coś się ruszyło. Może potraktowali sprawę poważnie. Mam nadzieję że coś to przyniesie. Ale efekt będzie większy i szybszy jak wszyscy Ci którzy są niezadowoleni z jakości zestawu premium audio w Giulii przyłączą się i zareagują również. Obserwacja wątku nic nie da a mała ilość zgłoszeń może zostać zamieciona pod dywan i temat się zakończy. Dlatego zachęcam reklamować jakość dźwięku w HK ( to dodatkowa opcja ) , tym bardziej że wielu z nas podziela tą opinię dot jakości a nie jest to w takim przypadku odczucie subiektywne. Coś się ruszyło. Działajmy i doprowadźmy sprawę do końca. A to że w mercedesie gra jeszcze gorzej nawet jak to HK to również ci użytkownicy powinni podziałać w tej materii u swojego importera. My róbmy swoje.
    Ostatnio edytowane przez osy4 ; 25-09-2017 o 18:10

  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    też nie odpuszczam, ale póki co masz więcej sukcesów na tym polu (chociaż ja nie pisałem do FCA jeszcze)

    Ok, Baljit
    Even if you didn’t manufacture the speakers, this problem concerns ALL Harmans installed in ALL Giulias (which are having this option). It means these are badly designed, and I understood it lays by your side.
    All giulias have too weak amp
    All have too weak subwoofer
    All have very limited settings
    If you allow to use your brand and provide with specs, I can imagine you need to audit the level of its quality. [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo is either not following your specs, or these specs are not properly chosen for this car – both issues seem to lay on your side.
    I am contacting also FCA, believe me – I am not a type who blames just one part. My goal is to have it sorted out, I won’t give up and I will be raising new tickets if this one will be closed to early adding more and more managers. And it is not just me, so these complaints will grow in numbers, putting your reputation to stress.
    Please raise to an appropriate department, I don’t accept any excuses from the PREMIUM company, as you’re trying to act like.
    Regards
    Mateusz

    From: Harman Support [mailto:support@harman.com]
    Sent: Monday, September 25, 2017 12:19 PM
    Subject: Re: [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo Giulia HK sound quality [ ] [ ] [ ref:_00Di0fiJD._5001Yz0QAs:ref ]
    Hi Mateusz,
    I understand your frustration on this matter, but I can only give you the information I have to my disposal.
    If you would like to take your query further, you need to feedback this information to the dealer who will be able to get in touch with our car audio engineers as we do not manufacture the speakers. Instead, what happens is we provide a license to our automotive partner to use our brand, and we then provide them with detailed specs for speakers we design around their vehicle. The speakers are then manufactured by the car manufacturer, in this case [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo. This is why you need to feedback this information to [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo rather than us directly.
    Kind regards,
    Baljit

  4. #74
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Odpisz mu żeby przekazał sprawę przełożonemu ponieważ sprawa jest ważna i szarga opinie HK na całym świecie. Wystarczy poczytać forum. Jak tak postawiłem sprawę i sprawa trafiła do supervisora

  5. #75
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    tak też robiłem, nawet z linkami.
    Podziałało dodanie w kopii dyrektora generalnego - odpowiedzi przychodzą już od technical sales managera i trzymają w kopii tego dyrektora i dodali jakiegoś Włocha z firmy Becker (to chyba dział Harmana odpowiedzialny za kwestie samochodowe).
    Nie spodziewam się, że w ciągu tygodnia mi coś tam zrobią, ale już sama cyrkulacja maili w topie całej firmy jest pewnym małym sukcesem.
    W kolejnym mailu już trochę odpuszczę mój sfrustrowany ton, postaram się pogadać z nimi o rozwiązaniach. Temat został poruszony na kilku płaszczyznach, to ważne. Teraz wg mnie kwestia priorytetowa to zmultiplikowanie tych zgłoszeń - proszę Was, forumowicze, dopomóżcie chociaż jednym mailem wysłanym na support@harman.com. Osy4 rozpoczął i rozkręcił bardzo pozytywną (i nielewacką! rewolucję

    As mentioned by you the [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo Giulia is a fantastic car with a undisputed brand heritage. This is what both harman/kardon and [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo share and therefore we are setting ourselves the high standards of delivering best in class audio systems. You have our assurance that we will address this topic both internally to our Engineering departments and to our respective contacts at [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo.

  6. #76
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    No i maszyna poszła w ruch. Został wrzucony już drugi bieg. Dołączam się do apelu o wsparcie mailowe do FCA oraz HK

  7. #77
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    Zastanawiam się, na jakiej podstawie wyrażacie złą opinię o nagłośnieniu H/K w giulii. Osobiście tego zestawu nie słuchałem - to tak na wstępie Ale słucham muzyki głównie w samochodzie (dużo czasu w nim spędzam). Wg mojej opinii większość moich znajomych ma w swoich samochodach poustawiany bas na maks, soprany na maks i uważają, że tak jest świetnie. A ja tego słuchać nie mogę... Może to też kwestia jakości nośnika (pliki? mp3 słabej jakości? streaming złej jakości?). Odbiór muzyki to kwestia bardzo subiektywna, wielokrotnie spotkałem się z tym, że wyśmienity sprzęt audio był źle oceniany przez statystycznego Kowalskiego, bo nie spełniał jego oczekiwań - ma być głośno i z przytupem. A nie o to chyba chodzi?
    Jeśli możecie, rozwińcie swoją negatywną opinię o audio H/K w giulii. Jestem tym o tyle zainteresowany, że szwagier napalił się właśnie na ten system, nie słuchając go u dealera, który nie ma na placu auta z tym zestawem.

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krisQ
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Grodzisk Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio At
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał qooba Zobacz post
    Zastanawiam się, na jakiej podstawie wyrażacie złą opinię o nagłośnieniu H/K w giulii. Osobiście tego zestawu nie słuchałem - to tak na wstępie Ale słucham muzyki głównie w samochodzie (dużo czasu w nim spędzam). Wg mojej opinii większość moich znajomych ma w swoich samochodach poustawiany bas na maks, soprany na maks i uważają, że tak jest świetnie. A ja tego słuchać nie mogę... Może to też kwestia jakości nośnika (pliki? mp3 słabej jakości? streaming złej jakości?). Odbiór muzyki to kwestia bardzo subiektywna, wielokrotnie spotkałem się z tym, że wyśmienity sprzęt audio był źle oceniany przez statystycznego Kowalskiego, bo nie spełniał jego oczekiwań - ma być głośno i z przytupem. A nie o to chyba chodzi?
    Jeśli możecie, rozwińcie swoją negatywną opinię o audio H/K w giulii. Jestem tym o tyle zainteresowany, że szwagier napalił się właśnie na ten system, nie słuchając go u dealera, który nie ma na placu auta z tym zestawem.
    Fachowcem nie jestem, więc opisuję "własnymi słowami".
    W porównaniu z B&O w Audi A5:
    - słuchając B&O byłem w stanie rozróżnić każdy instrument (w jazzie, muzyce klasycznej, dobrym rocku -- tam, gdzie tych instrumentów trochę jest) i "słyszałem" lokalizację każdego instrumentu na scenie. Tutaj słyszę, że grają, ale takiej precyzji oddawania poszczególnych instrumentów nie ma. Różnica w odbiorze jest potężna.
    - maksymalna głośność jest mocno ograniczona (dla mnie nie problem, ale...)
    - po podłączeniu telefonu kablem USB głośniki wysokotonowe wydają jakieś trzaski (próbowałem na różnych telefonach, różnych kablach, przez oba wejścia USB); przy bluetooth jest OK
    - przy poważniejszych basach głośniki potrafią rezonować z drzwiami
    Źródło dźwięku w obu przypadkach to samo -- najczęściej Spotify uruchomiony na iPhone 6/7, z jakością streamingu ustawioną na 'High'. W przypadku Audi podłączony via bluetooth, w Alfie -- kablem albo bluetooth.
    Ustawienie systemu zbliżone do fabrycznego (tylko minimalnie podkręcone soprany, minimalnie stłumione średnie, basy na 0).

    Aha -- dopłata do B&O w Audi A5 to było bodajże 3500, tutaj 6000.

  9. #79
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    dzięki za wyjaśnienia, to są konkrety

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Źródło dźwięku w obu przypadkach to samo -- najczęściej Spotify uruchomiony na iPhone 6/7, z jakością streamingu ustawioną na 'High'. W przypadku Audi podłączony via bluetooth, w Alfie -- kablem albo bluetooth.
    Ustawienie systemu zbliżone do fabrycznego (tylko minimalnie podkręcone soprany, minimalnie stłumione średnie, basy na 0).

    Read more: http://www.forum.alfaholicy.org/giul...#ixzz4trp4LOQD
    Przeczytałem i aż nie wierze swoim oczom, biadolicie na jakość dzwieku a jako źródło macie telefon i jakiś stream z internetu? Masakra.

Podobne wątki

  1. sprzęt audio w 166??
    Utworzone przez konradward w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 11:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory