Strona 10 z 352 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 3520

Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Nie wiem czy jestem Kolumbem czy już ktoś o tym pisał, ale dziś właśnie odkryłem że Giulia ma jednak "normalne" kierunkowskazy. Przy zwykłym naciśnięciu migają tylko 3 razy natomiast jak się mocniej i zdecydowanie jednym ruchem pociągnie przełącznik (czuć przeskoczenie a'la "ząbka") to wtedy włącza się ciągły kierunkowskaz (sam odbija po wykonaniu skrętu).

  2. #92
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Ładne przebiegi Marek.

    U mnie oprócz świrującego czujnika temperatury zewnętrznej zauważyłem, że nie działa, albo działa ale nie tak jak powinno ogrzewanie tylnej szyby i lusterek. Pierwszego dnia przy użyciu żadnej reakcji, drugiego po 20minutach przebłyski na tylnej szybie, na lusterkach nic się nie dzieje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #93
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Semen Zobacz post
    Nie wiem czy jestem Kolumbem czy już ktoś o tym pisał, ale dziś właśnie odkryłem że Giulia ma jednak "normalne" kierunkowskazy. Przy zwykłym naciśnięciu migają tylko 3 razy natomiast jak się mocniej i zdecydowanie jednym ruchem pociągnie przełącznik (czuć przeskoczenie a'la "ząbka") to wtedy włącza się ciągły kierunkowskaz (sam odbija po wykonaniu skrętu).
    Ale tak Giulia ma od początku, podobnie jak Giulietta i nawet 159 :V standardowy system znakomitej większości nowych aut.
    Jedyne co to było marudzenie że przed aktualizacją migały one 5 razy.

    Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  4. #94
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    uwaga, wjeżdża kolejna nietypowa usterka - zamek wlewu paliwa nie rygluje klapki DDD
    dzisiaj kolega zaniepokoił się lekko odstającą klapką od wlewu, więc jak każdy ciekawski człowiek postanowił na nią nacisnąć... i klapka się otworzyła (mimo, że auto zamknięte

    sprawdźcie swoje klapki wlewu (Sic!) czy po zamknięciu auta nie otwierają się na dotyk )
    co gorsza nie wiem gdzie szukać przyczyny - może bezpiecznik. Ale który bezpiecznik odpowiada za ryglowanie klapki?
    U mnie klapka się rygluje - może skoro lekko odstawały drzwiczki to po prostu nie były dociśnięte?

  5. #95
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    no nie ... caly czas nie rygluje - drzwiczki sa dociskane normalnie i nawet "łapią" zaczep, ale nie zamyka ich zamek - zakładam, że to bezpiecznik.
    Wczoraj po raz drugi miałem check engine... zaczyna mnie już trochę irytować to auto szczerze mówiąc z tymi swoimi pierdołami (albo i nie, bo check engine jest serio wkurzający i to przełączenie samochodu w tryb muła). Serwis oczywiście pojęcia nie ma od czego. I zaraz tu każdy powie "idź się wykłócaj! walcz o swoje!" - tylko czy naprawdę po zakupie auta za ponad 200 tys trzeba jeszcze zamiast zająć się robotą brać dni wolne i jeździć się wykłócać? po co to komu?

  6. #96
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Leon FR 1.8 TSI 180 / Giulia Veloce 280
    Postów
    54

    Domyślnie

    [MENTION=24088]makaronek[/MENTION] Nie wiem gdzie byłeś, ale może spróbuj podjechać do serwisu na Krasnobrodzkiej. Jest nowy, może chłopaki będą chciały się wykazać i coś znajdą.

  7. #97
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Cytat Napisał michau6211 Zobacz post
    [MENTION=24088]makaronek[/MENTION] Nie wiem gdzie byłeś, ale może spróbuj podjechać do serwisu na Krasnobrodzkiej. Jest nowy, może chłopaki będą chciały się wykazać i coś znajdą.
    byłem w aso - z uwagi na gwarancję będę pewnie tam musiał robić większość rzeczy. Dzisiaj sprzedałem maca i kupiłem windowsa żeby podłączyć interfejs (serio! kupiłem jakiegoś laptopa Predator dla gimbazy z windowsem wielkiego jak dom - potrzebowałem czegoś wydajnego do pracy... tylko wstyd trochę na spotkanie z takim iść także jutro będę się podłączać

  8. #98
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    no nie ... caly czas nie rygluje - drzwiczki sa dociskane normalnie i nawet "łapią" zaczep, ale nie zamyka ich zamek - zakładam, że to bezpiecznik.
    Wczoraj po raz drugi miałem check engine... zaczyna mnie już trochę irytować to auto szczerze mówiąc z tymi swoimi pierdołami (albo i nie, bo check engine jest serio wkurzający i to przełączenie samochodu w tryb muła). Serwis oczywiście pojęcia nie ma od czego. I zaraz tu każdy powie "idź się wykłócaj! walcz o swoje!" - tylko czy naprawdę po zakupie auta za ponad 200 tys trzeba jeszcze zamiast zająć się robotą brać dni wolne i jeździć się wykłócać? po co to komu?
    Rozumiem, że też masz veloce. Jaką bene lejesz? U mnie był trzy razy check na vpower 100 oktan. To był pierwszy i ostatni bak a na 95 nigdy się check nie pojawił. 7000km


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  9. #99
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Ale tak Giulia ma od początku, podobnie jak Giulietta i nawet 159 :V standardowy system znakomitej większości nowych aut.
    Jedyne co to było marudzenie że przed aktualizacją migały one 5 razy.

    Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    W giulietcie migają 5 razy - wersja z 2014 r i z 2017 r.

  10. #100
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    W giulietcie migają 5 razy - wersja z 2014 r i z 2017 r.
    Panowie z całym szacunkiem ale jak ktoś marudzi bo kierunkowskaz miga 5 razy a nie 3 to się nazywa szukanie dziury w całym... Mi to osobiście nie przeszkadza a czasami nawet pomaga gdy nie jestem pewny do końca zmiany pasa ruchu i robię to z opóźnieniem...
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory