Strona 39 z 352 PierwszyPierwszy ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 3520

Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #381
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Sorrki za lekki offtop ale jeszcze raz jak ktos zacznie przedstawiac BMW jako model jakosci i braku awaryjnosci:

    https://www.bbc.co.uk/news/business-44409501

    BMW initially recalled 36,410 petrol cars last year after Mr Gurung's death.

    Despite BMW knowing about the fault for five years before the fatal incident, and even issuing repair kits to dealerships to fix it, there was insufficient evidence, the coroner found, to conclude that Narayan Gurung was unlawfully killed.

    The coroner agreed that BMW had been negligent in its duties to drivers, and even went as far as to describe the government agency, the DVSA, as indolent in its safety recall practices.

    The family had hoped for a conclusion of corporate manslaughter. Today's ruling, they said, does not represent a comforting or satisfying conclusion.

    The DVSA told the coroner that it was developing a revised Code of Practice for safety recalls. The work is due to be completed later this year.
    Zapomniałeś jeszcze dodać wzorową obsługę u dealerów.
    Serio, pitolenie o tych beznadziejnych serwisach AR i wzorach niemieckich producentów, to klasyczny stereotyp.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  2. #382
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    A kto mówi, że BMW to lider niezawodności?

    Psuje się jak każdy inny. Alfa też miała bardzo poważne wady zagrażające życiu. Z tego co pamiętam to seria Giulietty miała problem z układem kierowniczym. Była na to kampania. Stelvio jak kompa zaleje a hamulce są elektroniczne to też nie za fajnie. W Mercedesach też jest mnóstwo kampanii. Type R nowy ma poważne problemy ze skrzynią biegów. Ford Focus RS odkształcanie bloku silnika. Seaty ostatnio mają problem z rozpinającymi się pasami itd itd
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #383
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

    No wieszanie psów na AR, że auto za tyle i tyle, a to porysowane, a tamto odstaje, a w BMW za 200tys to nie do pomyślenia, a u mercedesa to nawet rozstrzelano by odpowiedzialnego za wszelkie uchybienia. Wszędzie pracują mylący się, leniwi, uczciwi, nieuczciwi, pracowici, bezbłędni ludzie i akurat mieszanka ludzi na jaką trafimy, powoduje czy jesteśmy zadowoleni z produktu, czy też nie. I niezależne jest to od brandu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  4. #384
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Owszem nie ma idealnie, tylko w AR w 90 % przypadku to co opisałeś jest normą, a jakakolwiek "normalność" uchodzi za odstępstwo od normy czyli poziomu poniżej dna. taka mała "subtelna" różnica.

  5. #385
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    ale samochód jest piękny, świetnie jeździ i ma trochę smaczków typu łopatki, niesamowite wzrory felg czy carbonowy wał. zawsze można kupić coś innego, ja wybierałem świadomie licząc się z tym że perfekcyjnie nie będzie i dodatkowo że moje lokalne ASO to ciągle Polmozbyt tylko ostatnio mocno odremontowany.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #386
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]- ja też

  7. #387
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    A u mnie coś nowego.....


    Jadąc przez około 60km prędkością około 200km/h zaświeciły mi się dwie kontrolki start/stop off i check engine a auto osłabło, max prędkość spadła do około 180 a auto w odczuciu ma polowe mocy, nie da się tez przełączyć trybu z N na żaden inny
    Po drugim odpaleniu auto przez kilkanaście minut jechało z pełna mocą pomimo kontrolek, ale później znów osłabło


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzwoniłem do serwisu w tej sprawie by się umówić na odczyt/skasowanie błędu, ale po przedstawieniu problemu usłyszałem, ze mam zweryfikować poziom płynu chłodzącego w prawym zbiorniku, a tam prawie pusto....
    Wiec jak widać znają ten problem, dolalem płynu i w poniedziałek będą wymieniać mi oringi, błąd po kilku uruchomieniach auta zniknął.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #388
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Jak pisałem kilka dni temu:
    Jadąc przez około 60km prędkością około 200km/h zaświeciły mi się dwie kontrolki start/stop off i check engine a auto osłabło, max prędkość spadła do około 180 a auto w odczuciu ma polowe mocy, nie da się tez przełączyć trybu z N na żaden inny
    Po drugim odpaleniu auto przez kilkanaście minut jechało z pełna mocą pomimo kontrolek, ale później znów osłabło

    Przypuszczałem, ze to wina paliwa,ale:

    Dzwoniłem do serwisu w tej sprawie by się umówić na odczyt/skasowanie błędu, ale po przedstawieniu problemu usłyszałem, ze mam zweryfikować poziom płynu chłodzącego w prawym zbiorniku, a tam prawie pusto....

    Wiec jak widać znają ten problem, dolalem płynu i w poniedziałek będą wymieniać mi oringi, błąd po kilku uruchomieniach auta zniknął.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #389
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Prawy zbiornik czyli układ od intercoolera Ci się zsikał?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #390
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    23

    Domyślnie

    Ja u siebie zauważyłem jakieś dziwne "trzaski" podczas kręcenia kierownicą przy niskich prędkościach, w szczególności podczas manewrów parkingowych. Uprzedzając odpowiedzi, owe trzaski występują również wtedy, gdy nie jest wciśnięty pedał hamulca.

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory