Strona 80 z 352 PierwszyPierwszy ... 30707172737475767778798081828384858687888990130180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 3520

Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #791
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    u mbie jak czujniki sie wlaczaja to mocno wycisza muzyke, raczej nie spotkalem sie z tym o czym piszesz. jaki masz firmware infotainmentu? u mnie jest 059.xxx.xxx

    - - - Updated - - -


    czas uzupelnic podpis.... nie jasnowidzimy

    a ze stelvio jechac do serwisu na napr2awe gwarancyjną? jeśli nie da się lub się boisz bez wspomagania jechac, to dzwonisz na assistance ale ten gwarancyjny z fca (nie na ten z ubezpieczenia) przyjedzie laweta a ty dostaniesz auto zastępcze (mają taki obowiazek, jakby nie mieli auta dostepnego to maja wziąść z wypożyczalni na koszt fca - poczytaj warunki w książce gwarancyjnej)
    Mam ten sam firmware.
    Tak, wycisza się muzyka z reguły. Ale czasem to i sygnał czujników głuchnie.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  2. #792
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Mam ten sam firmware.
    Tak, wycisza się muzyka z reguły. Ale czasem to i sygnał czujników głuchnie.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    poobserwuje u siebie i dam ci znac. dzieje sie tak niezaleznie czy jest puszczona muzyka czy tylko jak leci z konkretnego zrodla?

  3. #793
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    poobserwuje u siebie i dam ci znac. dzieje sie tak niezaleznie czy jest puszczona muzyka czy tylko jak leci z konkretnego zrodla?
    Możliwe że tylko jak mam Spotify włączone z AA.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  4. #794
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Dzisiaj zrobiłem parę przejażdżek, specjalnie dla Ciebie zawsze z włączonym Spotify przez AA, wszystko było w porządku. Często Ci się tak dzieje czy sporadycznie? U siebie zaobserwowałem przez cały czas posiadania auta natomiast, że pierwsze automatyczne włączenie się PDC np jak gdzieś już dojeżdżam (mam na myśli np. dojechałem gdzie chciałem i parkuję), ma pewną zwłokę - przeszkoda musi być już dość blisko. w sumie trudno się dziwić ze tak zrobili a nie inaczej, bo gdyby nie było zwłoki i czekania na juz bliższą odległość od przeszkody, to PDC sygnalizowałoby co chwila na mieście jakieś przeszkody na zwykłych uliczkach itp.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał power1997 Zobacz post
    Witam czy miał ktoś problem z brakiem wspomagania i jak to naprawić ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    właśnie mi takie coś wpadło w oko na alfaowner:
    https://www.alfaowner.com/Forum/alfa...g-failure.html
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #795
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dzisiaj zrobiłem parę przejażdżek, specjalnie dla Ciebie zawsze z włączonym Spotify przez AA, wszystko było w porządku. Często Ci się tak dzieje czy sporadycznie? U siebie zaobserwowałem przez cały czas posiadania auta natomiast, że pierwsze automatyczne włączenie się PDC np jak gdzieś już dojeżdżam (mam na myśli np. dojechałem gdzie chciałem i parkuję), ma pewną zwłokę - przeszkoda musi być już dość blisko. w sumie trudno się dziwić ze tak zrobili a nie inaczej, bo gdyby nie było zwłoki i czekania na juz bliższą odległość od przeszkody, to PDC sygnalizowałoby co chwila na mieście jakieś przeszkody na zwykłych uliczkach itp.

    - - - Updated - - -


    właśnie mi takie coś wpadło w oko na alfaowner:
    https://www.alfaowner.com/Forum/alfa...g-failure.html
    Dzieje się tak bardzo sporadycznie. Będę to obserwował. Dzięki za próbę pomocy..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  6. #796
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    OK, też będę na to zwracał uwagę, w razie jakbym to zaobserwował u siebie to dam znać
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #797
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    To normalne? Przy skręcie w lewo. Podczas jazdy a nie postoju. Nikt mi nie powie ze to opony albo ze ten typ tak ma

    https://streamable.com/big2w

    Jak na starej drewnianej łajbie
    Maglownica do wymiany. Część zamówiona. Czas oczekiwania ok tydzień. Samochód zastępczy. Marka premium. Co ja mam rodzinie powiedzieć przy grobach? Znowu będzie beka w ch... że Alfa w serwisie. Taka jest prawda. Nie będę się nawet starał tłumaczyć i bronić. Alfy się psuły z małymi wyjątkami psują i będą psuły a Giulia to "kontynuacja tradycji".
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #798
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Maglownica do wymiany. Część zamówiona. Czas oczekiwania ok tydzień. Samochód zastępczy. Marka premium. Co ja mam rodzinie powiedzieć przy grobach? Znowu będzie beka w ch... że Alfa w serwisie. Taka jest prawda. Nie będę się nawet starał tłumaczyć i bronić. Alfy się psuły z małymi wyjątkami psują i będą psuły a Giulia to "kontynuacja tradycji".
    Ja mam to samo u siebie, ale ten dźwięk pojawia się tylko podczas odkręcania kierownicy z kierunku prawego do jazdy na wprost i tylko na postoju lub prędkości "parkingowej", przy wyższej prędkości hałas znika.

  9. #799
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Maglownica do wymiany. Część zamówiona. Czas oczekiwania ok tydzień. Samochód zastępczy. Marka premium. Co ja mam rodzinie powiedzieć przy grobach? Znowu będzie beka w ch... że Alfa w serwisie. Taka jest prawda. Nie będę się nawet starał tłumaczyć i bronić. Alfy się psuły z małymi wyjątkami psują i będą psuły a Giulia to "kontynuacja tradycji".
    Fakt, trzeszczy strasznie ;(


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  10. #800
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    U mnie bylo dokładnie jak piszecie Radzę szybciutko na serwis bo nie wiadomo czy podczas jazdy cos nie jeb... Nie ma żartów
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory