Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: Porównanie ekranów 6,5 vs 8,8 cali

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał leszon Zobacz post
    Stoję przed obecnym dylematem przy konfiguracji Giulii Veloce. To nie jest też tak że wyświetlacz 6.5 cali na konsoli centralnej łączy się z TFT 3.5 cala między zegarami, a 8.8 z TFT 7 cali?
    W stelvio sa to niezalezne opcje, w giulii nie jest tak samo ? Nie wymusza mi nic, mam ja akurat 7 i 6,5 i przyjelo

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Ja dokładnie tak mam w Veloce 6,5” a między zegarami 7 i w veloce te 7 to std


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    W leasingu nie tak łatwo grzebac i zmieniać, więc Androida nie pozwolą, chyba że sami dadzą taką mozliwość. Jest taka?
    Jak zwiększasz wartość auta to LEASING nie blokuje. A jak masz LEASING to i tak go wykupisz Wiec leasingodawcy to ryba

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Nie jest powiedziane, że w leasingi musisz wykupić Jak Stelvio będzie sie spisywało 3 lata, to wykupię Jak nie, to pomyślę.
    Natomiast z tego co ja rozmawiałem z nimi, to na poważne zmiany muszą wyrazić zgodę, bo inaczej moze wejśc opcja, że nie odkupią. Choćby czynią problem, bym zamontował felgi z Giuli te 19 cali QV do Stelvio, bo róznica 3 mm na ET, a to żadna róznica przecież.

  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Nie wprowadzajmy w błąd - normalny leasing operacyjny musimy dokończyć zgodnie z umową, która kończy się wykupem leasingobiorcy - to ustalony % - tak czy siak leasingodawca nie wnika w samochód (oczywiście są różne zapisy w umowie), ale w praktyce leasing ma to w d... bo nie ma opcji odkupu przez leasing. Co innego leasing odnawialny czy tam wynajem długoterminowy (pewnie to miałeś na myśli) - tutaj faktycznie trzeba się pilnować, bo przy zdaniu auta wnikają w szczegóły. Każdy ma swoją matematykę, dla mnie druga opcja jest mało opłacalna i omijam ją z daleka, ale w sumie to nie wątek o finansowaniu

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Jak zdezelujesz (np: lakier, wgniecenia) i pozmieniasz w aucie, to zobaczysz, czy tak łatwo odkupią. Umowę trzeba dokłądnie przeczytać, bo może się okazać, że albo dostaniesz mniej, do tego stopnia, że najlepiej jak ty odkupisz.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Leasingodawcy nie są dealerami używanych samochodów. Co kolwiek leasingują musi mieścić się w ich kryterium ryzyka. Wyleasinguje wszytko co się opłaca bo liczą się ryzyko i procenty a nie produkt jaki leasingują. Dlatego jak LEASING to wykup a jak wynajem to niestety trzeba o auto dbać żeby na koniec nie odbiło się czkawka finansowa dla wypożyczającym . Nikt nie jest głupi a tym bardziej duże korporacje z zastępami papug . Nie ma idealnych rozwiązań tylko dla jednej strony

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulia
    Postów
    73

    Domyślnie

    Odpuść sobie 8 cali, szkoda kasy. Z nawigacji nie będziesz korzystał bo jest słaba, a to, co pokazuje 6,5 jest czytelne.

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopp Zobacz post
    Odpuść sobie 8 cali, szkoda kasy. Z nawigacji nie będziesz korzystał bo jest słaba, a to, co pokazuje 6,5 jest czytelne.
    Takim tropem ide.. gdybym mogl miec samo 8 cali bez navi ale z androidem... Ehhh

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  10. #20
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Jak zdezelujesz (np: lakier, wgniecenia) i pozmieniasz w aucie, to zobaczysz, czy tak łatwo odkupią. Umowę trzeba dokłądnie przeczytać, bo może się okazać, że albo dostaniesz mniej, do tego stopnia, że najlepiej jak ty odkupisz.
    Zgoda - tylko Ty masz na myśli wynajem, a nie klasyczny leasing operacyjny, gdzie z definicji Ty wykupujesz na koniec umowy.

    Mam pytanie - czy odtwarzacz MP3 widzi zapisane na pendrive'ie założone katalogi/albumy? Pytam, bo czasem nie widzi i wszystko jest wrzucone do jednego wora.

Podobne wątki

  1. Alufelgi 15 / 16 cali 5x98 ar 156/147 oraz 16 cali do 166 5x108 pod brembo
    Utworzone przez kasymir20 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 10:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory