Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: Porównanie ekranów 6,5 vs 8,8 cali

  1. #21
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    U mnie widzi - nagrywam .flac i wszystko jest OK.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Potwierdzam - przy obecnym oprogramowaniu ekran mógłby być jeszcze połowę mniejszy, nic ciekawego tam nie znajdziesz, a różnica pomiędzy tymi ekranami w wyglądzie wnętrza rzuca się w oczy tylko kiedy widzisz dwa na raz.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Czy uważacie ze do Stelvio FE produkcja listopad da się zaimplementować Car Play?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Czy uważacie ze do Stelvio FE produkcja listopad da się zaimplementować Car Play?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja odbieram swoje wkrotce, i gosciu z salonu miał szkolenie czw-pt. Twierdzi, ze bedzie mozna w serwisach zaktualizowac do car/android jak w koncu bedzie. Ale ... Czy wierzyc ? Ponoc dostali taka oficjalna informacja


    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  5. #25
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie sadze zeby obecnie ktokolwiek wiedzial poza inzynierami w odpowiednim dziale projektowym w AR. z czasem pewnie ludzie wyczaja co trzeba zmienic/dolozyc, moze jakies wiazki dorobic, soft typu MES pozwoli zrobic proxy z car play/android auto itp - cos jak w 159 po jakims czasie ludzie nauczyli sie dokladac B&M, xenony, spryskiwacze, PDC, 3 strefe klimatyzacji. tylko trzeba pamietac ze czesto nie jest latwo ani tanio zdobyc odpowiedni hardware do dolozenia - jeszcze przez pare lat rozbitkow na czesci bedzie malo, tym bardziej niekoniecznie takie auta beda mialy odpwiednie wyposazenie (w koncu ten mirroring to opcja ktora dopiero ma wejsc do wypozazenia w nowym roku)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    (...) i gosciu z salonu miał szkolenie czw-pt. Twierdzi, ze bedzie mozna w serwisach zaktualizowac do car/android jak w koncu bedzie ...
    Moja w tym tygodniu jest produkowana. Jeżeli będzie można 'zaktualizować' to mistrz, ale przyznam, że mi zapał na ten diwajs opadł. Jak da radę to świetnie, jak nie to tak jakby się nic nie stało...
    Bedąc realistą (czyli dobrze poinformowanym optymistą) wnoszę, że jednak nic z tego nie będzie, bo nie na darmo ta opcja kosztuje 1500pln...

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Ja odbieram swoje wkrotce, i gosciu z salonu miał szkolenie czw-pt. Twierdzi, ze bedzie mozna w serwisach zaktualizowac do car/android jak w koncu bedzie.
    WOW, gdyby tak było, to zwięszają sie szanse, ze zostawię Stelvio dłużej niz 3 lata

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Ja odbieram swoje wkrotce, i gosciu z salonu miał szkolenie czw-pt. Twierdzi, ze bedzie mozna w serwisach zaktualizowac do car/android jak w koncu bedzie. Ale ... Czy wierzyc ? Ponoc dostali taka oficjalna informacja


    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    Na forach amerykańskich było mnóstwo sprzecznych informacji ale jedna podobno od dealera była taka, ze można będzie. Niestety ktoś to rozwiał cytując swoją rozmowę z call ceneter AR w USA


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #29
    Użytkownik Świeżak Avatar serial
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    była Giulietta 1.4 170 Sport; jest Stelvio Super 200
    Postów
    89

    Domyślnie

    A może mi ktos z kolegów wytłumaczyć o co chodzi z tym mirroringiem w navi i czym to się je?

  10. #30
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    poczytaj sobie o android auto/carplay, pooglądaj filmiki na youtube, tu na forum wątek o Android Auto.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Alufelgi 15 / 16 cali 5x98 ar 156/147 oraz 16 cali do 166 5x108 pod brembo
    Utworzone przez kasymir20 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 10:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory