Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Porównanie ekranów 6,5 vs 8,8 cali

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar serial
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    była Giulietta 1.4 170 Sport; jest Stelvio Super 200
    Postów
    89

    Domyślnie

    dzieki za odpowiedz, wynika z tego ze mirroring jest potrzebny po stronie auta żeby AA pokazać na ekranie tak?

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    po stronie auta, a od tego na telefon (przynajmniej w przypadku Androida) musisz zainstalować apkę Android Auto od Googla. Tej apki nie ma oficjalnie ciągle na polskim rynku i sklep Google Play nie pokaże Ci jej (nie wiem co biorą jako kryterium, język ustawiony w telefonie czy kraj jaki w profilu masz wpisany?) w każdym razie apkę ściąga się z apkmirror.com w odpowiedniej kompilacji dla Twojego telefonu, instalujesz pozwalając wcześniej na instalowanie z obcych źródeł (a na niektórych telefonach jest jeszce trochę tricków do zrobienia - tak było u mnie w LG Q6 i wiem że jest w wielu innych LG, za to np Samsung czy Motorola bez dodatkowych sztuczek). Ja korzystam dodatkowo z AAGateway - to taka apka (jeszcze w fazie beta), gdzie nie podłączam sie swoim telefonem po kablu USB, tylko włączam na nim router WiFi, z nim łączy się mój stary telefon który mam w schowku na stałe schowany, na nim też jest ta apka tylko w trybie slave, i ten slave robi za mostek dla AA. Trochę przymula czasem, ale ujdzie, wygodniej mi i tak niż za każdym razem podłączać się do gniazda USB w tel (które przez 0.5 roku zrobiło się luźne i wyłachane od tego ciągłego podłączania i teraz już nawet czasem przerywa lub wtyk wypada z gniazda jak telefon sobie lata w schowku)

    wlasciwie zrobiłeś off-topic, kolejne pytania proszę w wątku o Android Auto
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar CINEKX81
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    LIBIĄŻ
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 2019, ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM 16V EX HIGH SPORT 2009
    Postów
    465

    Domyślnie

    Ma ktoś wymiary wyświetlacza 6.5 i 8.8 cala?

  4. #34
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał CINEKX81 Zobacz post
    Ma ktoś wymiary wyświetlacza 6.5 i 8.8 cala?
    Naprawdę to już dziecinada. 1 cal ma 2.54cm

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta Avatar CINEKX81
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    LIBIĄŻ
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 2019, ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM 16V EX HIGH SPORT 2009
    Postów
    465

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Naprawdę to już dziecinada. 1 cal ma 2.54cm
    Tyle to wiem a jaka jest wysokość? geniuszu .

  6. #36
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał CINEKX81 Zobacz post
    Ma ktoś wymiary wyświetlacza 6.5 i 8.8 cala?
    nie, ale wymiar pionowy jest podobny w obu, w 8.8 może kilka mm niższy (a może to wrażenie?). można powiedzieć że 8.8 idzie po prostu w bok, dzięki czemu sprawy typu carplay / android auto (jak puścisz z obecną wersja dongla AAWireless która daje pełne 8.8" bez loga AA) masz bardziej funkcjonalny (podział ekranu, mieści sie co trzeba)

  7. #37
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał CINEKX81 Zobacz post
    Ma ktoś wymiary wyświetlacza 6.5 i 8.8 cala?
    przed chwilą mierzyłem 8'8 cala w moim Stelvio. Szerokość ok 21 cm, wysokość ok 7,7 cm.

  8. #38
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Policz - rozdzielczość 1280 x 480 ; przekątna 8,8" lub 6,5". Proste obliczenie.

Podobne wątki

  1. Alufelgi 15 / 16 cali 5x98 ar 156/147 oraz 16 cali do 166 5x108 pod brembo
    Utworzone przez kasymir20 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 10:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory