Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: Alfa Giulia Q - kto wraca na osiedle kto?! :) Goodbye SRT i Mercedesie . . .

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Z dobrze poinformowanego źródła - decyzja o wymianie była w FCA a całą resztę załatwiało Bielsko Biała. "Leśne Dziadki" nie rozumieją, że czasy "niech się cieszy, że w ogóle dostał" minęły bezpowrotnie.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Centrum Sprzedaży w Bielsku, to wystarczy odwiedzić ten salon, aby przeżyć jakąś przygodę Byłem 2x celem poznania oferty na zakup Giulii. Za pierwszym razem po godzinie spędzonej w salonie udało mi się porozmawiać jedynie na temat warunków finansowania (jednak bez ceny samochodu, tej nikt mi nie potrafił podać), innej obsługi brak Za drugim razem udało mi się po 30 minutach nawiązać rozmowę ze sprzedawcą, który obiecał przesłać ofertę na maila (nie wiem dlaczego nie mógł jej podać od razu), a na pytanie o jazdę testową oznajmił, że niestety wszystkie egzemplarze wzięli sobie pracownicy, bo to była przecież sobota i są wesela
    Ostatecznie minęły 2 miesiące i dalej nie ma oferty.
    Fajnie wygląda opcja sprawdzenia auta przed zakupem, niedrogo i fachowo, trwa to ze 2h. Jakież było zdziwienie kupującego moją poprzednią Alfę klienta, gdy w 3/4 sprawdzianu mechanik oznajmił: "no to czas na przerwę, wrócę za pół godziny"

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Z dobrze poinformowanego źródła - decyzja o wymianie była w FCA a całą resztę załatwiało Bielsko Biała. "Leśne Dziadki" nie rozumieją, że czasy "niech się cieszy, że w ogóle dostał" minęły bezpowrotnie.
    Ja pojedynczy człowiek płacę za auto, którego nie mam od 5 miesięcy, a wielka korporacja nie jest w stanie puścić szybkiego transportu - zostawiam to Twojej ocenie.

  4. #14
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    A jak się te 6 miesięcy Mercedes i Jeep sprawowały ? nie w sensie wrażeń z jazdy tylko czy psuły się ?

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A jak się te 6 miesięcy Mercedes i Jeep sprawowały ? nie w sensie wrażeń z jazdy tylko czy psuły się ?
    zero usterek

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gali Zobacz post
    Dla zainteresowanych:
    Paradoks polega na tym, ze "stare" auto FCA zabrało podobno pojedyncza lawetą (czyli można!), natomiast na nowe muszę czekać jak standardowy Klient na transport zbiorczy, co pewnie potrwa jeszcze kilkanaście dni. Za chwilę zacznie się 6-ty miesiąc bez auta . . . . Irytująca sytuacja, biorąc pod uwagę, że wystarczyłoby przywieźć auto z centrali w pare godzin i zarejestrować.
    A generalnie musza robić nowe auto, nie wystarczyło zmienić silnika z oprogramowaniem? Może, by było szybciej. Czy taki warunek postawiłeś, że nówka?

  7. #17
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=76254]Firste[/MENTION] - Miło powitać Ciebie w gronie użytkowników Alfy Romeo, ale czytać należy całe wątki a nie ostatni post.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    [MENTION=76254]Firste[/MENTION] - Miło powitać Ciebie w gronie użytkowników Alfy Romeo, ale czytać należy całe wątki a nie ostatni post.
    Przeczytałem z 10 stron i nie znalazłem tej odpowiedzi. Tamten wątek miał 40 stron ... na serio myślisz, że ktoś poświeci pół życia, by całośc przeczytać by dowiedzieć się w sumie dupereli? Mamy 2017 r., te forum ma formę archaiczną, za mało treści na 1 stronie. Chociażby twoje zdanie to 1 linijka, a stopka z boku jest z 20x wyższa.
    500x przeczytam jakie miałeś Alfy, zanim się czegokolwiek dowiem.
    Jeżeli walczycie o użytecznośc forum, to może czas zastanowić się nad nową szatą, zamiast odsyłac do 40 stron czytania. Cały czas żyjecie w 2010 r?
    Dzięki za przywitanie, mi tez miło

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Przeczytałem z 10 stron i nie znalazłem tej odpowiedzi. Tamten wątek miał 40 stron ... na serio myślisz, że ktoś poświeci pół życia, by całośc przeczytać by dowiedzieć się w sumie dupereli? Mamy 2017 r., te forum ma formę archaiczną, za mało treści na 1 stronie. Chociażby twoje zdanie to 1 linijka, a stopka z boku jest z 20x wyższa.
    500x przeczytam jakie miałeś Alfy, zanim się czegokolwiek dowiem.
    Jeżeli walczycie o użytecznośc forum, to może czas zastanowić się nad nową szatą, zamiast odsyłac do 40 stron czytania. Cały czas żyjecie w 2010 r?
    Dzięki za przywitanie, mi tez miło
    Firste nie denerwuj sie. I nie oceniaj calej spolecznosci po dzialaniach jednostki.
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Jeżeli walczycie o użytecznośc forum, to może czas zastanowić się nad nową szatą, zamiast odsyłac do 40 stron czytania. Cały czas żyjecie w 2010 r?
    Dzięki za przywitanie, mi tez miło
    Być może używasz oprogramowania z 2010 roku.
    Polecam TapaTalk, może zmienisz zdanie...

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Alfa Giulia DTM ;)
    Utworzone przez cousteau79 w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 10:31
  3. Alfa Romeo wraca do gry
    Utworzone przez Garos w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-01-2007, 14:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory