Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Alfa Giulia Q - kto wraca na osiedle kto?! :) Goodbye SRT i Mercedesie . . .

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Być może używasz oprogramowania z 2010 roku.
    Polecam TapaTalk, może zmienisz zdanie...

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    Zazwyczaj wchodzę z Chrome z 2017 i na wielkim ekranie o rozdzielczości 2560x1440, widzę z 3 linijki tekstu, który mnie interesuje. Za to 36456465654646 informacji o tym, kto ile miał postów i jakie Alfy miał i masę pustego miejsca przez avatary. Tak jak by to miało kogoś interesować 1500 razy dziennie Za mało treści, za dużo bzdetów I nieśmiertelny tekst typu "sprawdź sobie na 63 str."

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Nie stoi nic na przeszkodzie aby stać się zarządcą (administratorem) forum i modernizować z finansowaniem włącznie.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Zazwyczaj wchodzę z Chrome z 2017 i na wielkim ekranie o rozdzielczości 2560x1440, widzę z 3 linijki tekstu, który mnie interesuje. Za to 36456465654646 informacji o tym, kto ile miał postów i jakie Alfy miał i masę pustego miejsca przez avatary. Tak jak by to miało kogoś interesować 1500 razy dziennie Za mało treści, za dużo bzdetów I nieśmiertelny tekst typu "sprawdź sobie na 63 str."
    Firste, w opcjach możesz zmienić ilość wyświetlanych postów w wątku. Ustaw na najwięcej, to nie będziesz miał wątków na 40 stron.

  4. #24
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    A generalnie musza robić nowe auto, nie wystarczyło zmienić silnika z oprogramowaniem? Może, by było szybciej. Czy taki warunek postawiłeś, że nówka?
    Nie zgodziłem się na wymianę silnika w 2,5 miesięcznym aucie, serwis zresztą też nie był przekonany, że to cokolwiek zmieni, bo silnik wg nich był w 100% sprawny mechanicznie.

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    Firste, w opcjach możesz zmienić ilość wyświetlanych postów w wątku. Ustaw na najwięcej, to nie będziesz miał wątków na 40 stron.
    Niewiele to rozwiązuje, bo wygląd w tradycyjnym PC jest absurdalny pod kątem przeglądania treści.
    https://i.imgur.com/Fq7zPx7.jpg
    - nie che mi wrzucić grafiki bezpośrednio, za mało postów mam pewno jeszcze?
    Tak czy inaczej, ilość tekstu na forum a na FB, gdzie tekst pod tekstem, to dwa rózne światy.

    GALI - dzięki za odpowiedź, czyli byliście zgodni, że nowe No to powodzenia z nowym Jak byli pewni silnika, że to nie on, to powinni znać przyczynę
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 30-10-2017 o 01:40

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Tak nawiązując do Twojej historii [MENTION=75094]Gali[/MENTION], to w Carserwisie na tyłach stoi czerwona Q na szwajcarskich blachach z karteczką za szybą - "problemy z silnikiem".

  7. #27
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Tak nawiązując do Twojej historii [MENTION=75094]Gali[/MENTION], to w Carserwisie na tyłach stoi czerwona Q na szwajcarskich blachach z karteczką za szybą - "problemy z silnikiem".
    A to ciekawe - a może do mojej dokręcili szwajcary dla niepoznaki bo auto zostało zabrane z Gdyni . . .

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Firste: ja mam wyłączone avatary i nie oglądam na takim szerokim oknie, bo po co marnować tyle miejsca pulpitu. Wtedy naprawdę wszystko wygląda git i masz ściany tekstu a nie linijki. Ewentualnie może masz przykład forum gdzie jest to inaczej zrobione?

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Tak nawiązując do Twojej historii [MENTION=75094]Gali[/MENTION], to w Carserwisie na tyłach stoi czerwona Q na szwajcarskich blachach z karteczką za szybą - "problemy z silnikiem".
    To ze CH stoi już jakiś czas, jest jakaś historia tego auta znana przez WAH. Podobno ktoś myślał, że kupił okazję, a podobno jakieś moduły też ma wymontowane.

  10. #30
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    zdjęcia zrobione już w Polsce, link poniżej - oby ta sztuka sprawowała się lepiej - odbieram w następnym tygodniu. pozdro all.

    https://wielkierzeczycom.pixieset.co...q-podejcienr2/

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Alfa Giulia DTM ;)
    Utworzone przez cousteau79 w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 10:31
  3. Alfa Romeo wraca do gry
    Utworzone przez Garos w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-01-2007, 14:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory