Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Alfa Giulia Q - kto wraca na osiedle kto?! :) Goodbye SRT i Mercedesie . . .

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie Alfa Giulia Q - kto wraca na osiedle kto?! :) Goodbye SRT i Mercedesie . . .

    Cześć,

    tak jak obiecałem w lato - wysyłam info dla zainteresowanych.

    Mój drugi egzemplarz Alfy Giulia Q wjechał przed weekendem do Polski. Odbiór zatem już bliski. Czekam już ponad 4 miesiące, ale sprawa znajdzie swój szczęśliwy finał. Podrzucę jakieś focie

    Poprzednia sztuka cały czas stoi w Gdyni "pod plandeką". W momencie odbioru nowej, "stara" przejdzie na własność producenta.

    Pozdrówki!

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulia
    Postów
    73

    Domyślnie

    Co to była za historia? Coś z silnikiem, czy elektroniką, że FCA przysłało nowe auto?

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=74279]szopp[/MENTION] - wystarczy wyszukać posty po niku i będziesz wszystko wiedział.
    [MENTION=75094]Gali[/MENTION] - jednak można, jak się jest wymagającym i cierpliwym (w pewnym sensie). Gratulacje.

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    może już ta będzie jeździła , i w końcu będzie cieszyć właściciela
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał sedici Zobacz post
    może już ta będzie jeździła , i w końcu będzie cieszyć właściciela
    no już nie ma wyjścia, MUSI być dobrze

    - - - Updated - - -
    [MENTION=74279]szopp[/MENTION] - tu masz wątek:

    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ercedesa_.html

    - - - Updated - - -

    dzięki [MENTION=2540]Marek156/159sw[/MENTION] - cierpliwy w pewnym sensie - dokładnie hehe - jestem "bez auta" od czerwca

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gali Zobacz post
    Cześć,

    tak jak obiecałem w lato - wysyłam info dla zainteresowanych.

    Mój drugi egzemplarz Alfy Giulia Q wjechał przed weekendem do Polski. Odbiór zatem już bliski. Czekam już ponad 4 miesiące, ale sprawa znajdzie swój szczęśliwy finał. Podrzucę jakieś focie

    Poprzednia sztuka cały czas stoi w Gdyni "pod plandeką". W momencie odbioru nowej, "stara" przejdzie na własność producenta.

    Pozdrówki!
    Super jesteś jednak cierpliwy, tyle czekać na kolejne auto Zastanawiają mnie 3 rzeczy:

    1) Co FCA zrobi z ferelnym egzemplarzem... czy pojawi się na otomoto.
    2) Aż 4 miesące produkuje sie Giulię? No dobra w sierpniu nie pracuą to i tak 3 miesiące wydaje mi się dużo.
    3) Czy dowiedziałeś się co było przyczyną tych kłopotów z poprzednim autem? Czy to rzeczywiście był tak nierozwiązywalny problem, że wszystkie włoskie inżynierskie głowy sobie z nim nie poradziły?

    Czekam na fotki i życzę pełnego zadowolenia z użytkowania tym razem.

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał sailor_p Zobacz post
    Super jesteś jednak cierpliwy, tyle czekać na kolejne auto Zastanawiają mnie 3 rzeczy:

    1) Co FCA zrobi z ferelnym egzemplarzem... czy pojawi się na otomoto.
    2) Aż 4 miesące produkuje sie Giulię? No dobra w sierpniu nie pracuą to i tak 3 miesiące wydaje mi się dużo.
    3) Czy dowiedziałeś się co było przyczyną tych kłopotów z poprzednim autem? Czy to rzeczywiście był tak nierozwiązywalny problem, że wszystkie włoskie inżynierskie głowy sobie z nim nie poradziły?

    Czekam na fotki i życzę pełnego zadowolenia z użytkowania tym razem.
    1. Z tego co mi wiadomo "stare" auto ma wrócić do fabryki, ale jakie będą jego losy ciężko powiedzieć.

    2. Teraz czeka się na Giulie Q około 6 miesięcy, jednak w moim przypadku zrobili "od ręki" - do początku sierpnia trwały ustalenia ostatecznej decyzji itd. (prawnicy dogrywali szczegóły), w sierpniu fabryka nie działała, moja sztuka poszła na produkcję we wrześniu - zjechała z taśmy 21.09 - chwilę trwało zanim logistyka ogarnęła jej odbiór, ale na tą chwilę auto już jest w PL.

    3. Nikt nie rozwiązał problemu, bo gdyby się udało to by mi nie podstawiali kolejnej sztuki - tak jak już pisałem, "stare" auto nadal ma usterkę i stoi w Gdyni w ASO, ale nic z nim nie robią od lipca - stoi w "kombinezonie" tak jak przyjechało z fabryki. Jest w nim problem z paleniem na jedym z cylindrów i wyskakuje check na zimnym silniku, co jednocześnie powoduje przełączenie DNA do pozycji N w każdym przypadku - zmieniali komputery, cewki, oprogramowanie - bez rezultatów.

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Przyznaję, że na początku nie wierzyłem w takie rozwiązanie sprawy. Szczere gratulacje.

    Czyli to nie Twoja?
    http://www.autoauto.pl/pl/27198/[not...ancji?perPage=

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post
    Przyznaję, że na początku nie wierzyłem w takie rozwiązanie sprawy. Szczere gratulacje.

    Czyli to nie Twoja?
    http://www.autoauto.pl/pl/27198/[not...ancji?perPage=

    Nie to nie moja Tak jak pisałem na tą chwilę auto stoi w Gdyni z poważną usterką.

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gali
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q 2,9 510KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gali Zobacz post
    Nie to nie moja Tak jak pisałem na tą chwilę auto stoi w Gdyni z poważną usterką.
    Dla zainteresowanych:

    "Stare" auto odjechało z Gdyni - ale co się z nim stanie i gdzie trafi jest tajemnicą, podobno nikt nic nie wie.

    Paradoks polega na tym, ze "stare" auto FCA zabrało podobno pojedyncza lawetą (czyli można!), natomiast na nowe muszę czekać jak standardowy Klient na transport zbiorczy, co pewnie potrwa jeszcze kilkanaście dni. Za chwilę zacznie się 6-ty miesiąc bez auta . . . . Irytująca sytuacja, biorąc pod uwagę, że wystarczyłoby przywieźć auto z centrali w pare godzin i zarejestrować.

    Pozdr

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Alfa Giulia DTM ;)
    Utworzone przez cousteau79 w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 10:31
  3. Alfa Romeo wraca do gry
    Utworzone przez Garos w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-01-2007, 14:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory