Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [Stelvio] Akcja serwisowa- lusterka.

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie [Stelvio] Akcja serwisowa- lusterka.

    Zostałem zmuszony założyć nowy wątek (bo skasowano moje pytanie w innym wątku), by spytać się się, czy dostaliście list ws akcji serwisowej Stelvio, chodzi o problemy z lusterkami zewnętrzynmi?
    I czy w ogóle zauważyliście taki problem, by coś się działo?
    No a przy okazji tego pytania i założenia wątku, może pojawią się inne uwagi i problemy z czasem
    Zaraz będzie rok od początku produkcji a żadnych problemów nie ma? Nawet choroby wieku dziecięcego?
    https://www.youtube.com/watch?v=vCJm3ylPjts
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 29-10-2017 o 10:12

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Kolego [MENTION=76254]Firste[/MENTION], należy napisać - dostałem list w sprawie akcji serwisowej ........ . W każdym innym przypadku wprowadzasz nie potrzebną irytację użytkowników.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Spoko, łatwo Was zirytować. Bo rozumiem, że piszesz za wszystkich?
    To co "lubię" w forach i przestałem na nie zaglądać z 5-7 lat temu (na rzecz grup FB), czyli wieczne pouczanie i "to już było". Widzę, że nic się nie zmieniło )
    A coś na temat?
    Albo czy takie akcje były w Giuli, skoro mało użytkowników Stelvio na forum?
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 29-10-2017 o 10:11

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Spoko, łatwo Was zirytować. Bo rozumiem, że piszesz za wszystkich?
    To co "lubię" w forach i przestałem na nie zaglądać z 5-7 lat temu (na rzecz grup FB), czyli wieczne pouczanie i "to już było". Widzę, że nic się nie zmieniło )
    A coś na temat?
    Albo czy takie akcje były w Giuli, skoro mało użytkowników Stelvio na forum?
    Podczas aktualizacji softu ( 6118 ) były wymieniane również obudowy lusterek. Ja jednak nie zauwazylem roznicy.

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=76254]Firste[/MENTION] - Pytanie jest chyba proste - dostałeś taki list czy nie.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Podczas aktualizacji softu ( 6118 ) były wymieniane również obudowy lusterek. Ja jednak nie zauwazylem roznicy.
    Ale po co obudowa? W liście napisali mi, że:
    "może nie działać funkcja składania lusterek wstecznych zewnętrzych ............ konieczna będzie wymiana elementów sterowania ...."

    Na 99% mam już to za sobą, bo zgłosiłem im latem, że 2x w największe upały na pelnym słońcu, nie chciało mi się rozłożyć lusterko do końca. Jak się ochłodziło to po 1 min już było ok.
    Tyle, że wtedy wymienili mi ten moduł na drzwiach do sterowania, a nie żadne obudowy.
    Czy to pomogło, nie wiem, bo wszystko działa idealnie i odpowiedź poznam za rok, jak przyjdą mega upały.
    Być może we Włoszech mieli z tym większe problemy, bo tam wiadomo cieplej.
    Na mój gust, była to wina bardziej rozszeżalności cieplnej i ciasnego spasowania meteriałów (ot, zwykłe chorby wieku dziecięcego). Czy tak było, dowiem się pewno w okolicach lipca
    Tak czy inaczej zadzownie do nich, czy mam już to za sobą czy chodzi o co innego.

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Pytanie jest chyba proste - dostałeś taki list czy nie.
    No to chyba jasne, że dostałem skoro pytam. Przeciez pytam wyraźnie, czy inni mieli problem z lusterkami. Mam sam sobie dać odpowiedź?
    Drugi tekst, który nic nie wnosi, a do pouczania pierwszy I kto tutaj jest irytujący?
    JA się pytam czy dostali list i czy mieli problemy. NIE chcę niczego oznajmiać. Dzięki, że chcesz mnie uczyć, jak mam zadawać pytania, ale sobie poradzę. Jak ty chcesz tworzyć idealne pytania i wątki wg twojego upodowania ... to je twórz. Będziesz miał idealne forum, na które nikt nie przyjdzie. Coś jeszcze? Lewdo jestem tu kilka dni, a już mam dosyć.
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 29-10-2017 o 12:34

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Użytkujemy Stelvio i Giulie na Sycylii (nie dostaliśmy żadnego list i nic nam się nie zacina) a jak piszesz ".... jak przyjdą mega upały.
    Być może we Włoszech mieli z tym większe problemy, bo tam wiadomo cieplej." to jesteśmy po prostu zatroskani i "dmuchamy na zimne".

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Ja nie dostałem listu ale mi wymienią lusterko - to jest związane z nieszczelnością obudowy prawego lusterka w krórym znajduje się czujnik temperatury otoczenia, który w moim przypadku jak dostanie wilgoci (myjnia, mgła po nocy) to świruje.

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Dziś dowiedziałem się, iż dotyczy to pewnej serii przycisków od sterowania lusterkami (mnie nie dotyczy).

Podobne wątki

  1. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  2. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  3. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39
  4. [Giulietta] Akcja serwisowa TCT
    Utworzone przez Lemolub w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2015, 00:18
  5. zimowa akcja serwisowa 2011
    Utworzone przez mrq w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-11-2011, 16:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory