Strona 13 z 111 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #121
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Panowie, zaczynacie wydziwiać

    Owszem, ja też widzę pewne niedociągnięcia w dziedzinie elektroniki i infotaimentu - i to nie jest problem, że AR nie potrafi, bo jak miałem kiedyś Alfę GT (też żony) to tam np. fotele nagrzewały się szybko, a audio (BOSE) grało tak, że można było robić dyskotekę wokoło auta. Więc jak zobaczyłem w Stelvio FE ten zabudowany subwoofer, to od razu skojarzyłem, że będzie grać... a tu niestety oszczędności... Podobno ten Harmann też nie gra jak należy.
    A co do kamery - ja też nie narzekam, ale może dlatego, że raczej cofam na lusterka i nie patrzę zbyt często w ten monitor.
    Przyznaję, pewne rzeczy trochę mogłyby być bardziej dopieszczone - i faktycznie - jak słucham muzy ze Spotify przez bluetooth, to ponowne łącznie trwa stanowczo za długo. W beemce jest prawie od strzała połączenie... i dlaczego tu nie może być??? To wkurza.

    Przynajmniej Stelvio jeździ jak GT i też pięknie wygląda

  2. #122
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    Dzisiaj se felgę załatwiłem o krawężnik. Ciekawe ile będzie nowa do FE kosztowała - ktoś może się orientuje?

  3. #123
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    dzisiaj czy wczoraj ktoś pisał w tym albo drugim wątku że 1800 srebrna
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #124
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dzisiaj czy wczoraj ktoś pisał w tym albo drugim wątku że 1800 srebrna
    Na aledrogo już tez są


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  5. #125
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

    Działa wam prawidłowo czujnik temperatury -zewnętrzny ?
    U mnie w Stelvio temperatura jest od czapy, zawsze sporo na +


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #126
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nie znam szczegółów ale na forum ktoś pisał że z lusterkami w Stelvio (w zależności od daty produkcji) związanych jest do 3 akcji serwisowych. sprawdź w ASO czy coś wiedzą, ale chyba któraś wiązała się ze złymi wskazaniami temperartury zewnetrznej (czujnik w lusterku).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #127
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    U mnie temp jest raczej ok, przynajmniej zimą i jesienią. Chyba nie do końca jej wierzyłem, jak były największe upały, ale to pewno kwestia nagrzania asfaltu.

  8. #128
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    U mnie jest OK,
    jedyne zastrzeżenie to to, że czujnik powoli reaguje na zmiany temperatury, podobnie jak powoli nagrzewają się fotele czy powoli łączy ze Spotify w smartfonie Ale taki urok Alfy Ale powoli wcale nie oznacza tragicznie - tylko po prostu POWOLI

  9. #129
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandus Zobacz post
    U mnie jest OK,
    jedyne zastrzeżenie to to, że czujnik powoli reaguje na zmiany temperatury, podobnie jak powoli nagrzewają się fotele czy powoli łączy ze Spotify w smartfonie Ale taki urok Alfy Ale powoli wcale nie oznacza tragicznie - tylko po prostu POWOLI
    U mnie jest ten problem, nowe lusterko w ASO czeka


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #130
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Pomarudzę sprawa dotyczy dywaników jakie dostajemy wraz z samochodem, ich jakoś jest łagodnie mówiąc tragiczna! Jak można taki szmelc wsadzać do samochodu za ponad 200K . U mnie po dwóch tygodniach i 800 km przebiegu ten od strony kierowcy jest już prawie przetarty!



    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory