Strona 27 z 111 PierwszyPierwszy ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #261
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie Wydech

    Witam, czy ktoś na zmieniał już układ wydechowy w wersji 280KM ?? jak tak to na jaki i czy poleca...???
    Ostatnio edytowane przez Kermitt ; 14-02-2018 o 21:32

  2. #262
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Analizuje ale żaden jak na razie mnie nie przekonuje


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  3. #263
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Mnie zwłaszcza wygląd mało przekonuje. Wg mnie ta rura (chrom) musi być nieco grubszy niż grubośc blachy, poniewaz wtedy z daleka to wygląda jak puste miejsce w plastiku

  4. #264
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Chrisu
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 AT 200PS wersja Business
    Postów
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    8 lat na jednym modelu, czy zmieniałeś? Bo jeżeli faktycznie silnik jest optymalizowany na 95, to po długim okresie lania 98, może dostawac bardziej po dupie i ciekawe jak to wychodzi po np: 100 tys.
    Podejrzewam, że 95 jest optymalizowana w zakresie 92-98,
    a te silniki 98, w zakresie 95-100, co może oznaczać, że lanie 100% czasu 98ki do 95 jest na granicy dopuszczalności.
    Ja dolewam po prostu od czasu do czas 98, tak, by powiedzmy średnio to było w okolice 96 oktanów oficjalnie, bo ile w realu to inna sprawa
    Do różnych benzyn :
    1.6ecoboost (czips na 205KM) / 130 tys nalotu na 98 bez problemów z motorem
    2.5T Foka ST (czips na 290KM) / 40 tys nalatane na 98 , j.w.
    2.3ecoboost RS (czips na 370KM) / 14 tys na 98
    i teraz 2.0 T 200KM w Giulii (na razie nie-czipsowna / na razie 11 tys tylko na 98
    w żadnym z wymienionych aut nie było problemów z motorownią (ani na ori sofcie jak i po wirusie) a Mundek 1.6 dostawał dobrze w tyłek w zamian za to dostawał wysokooktanową zupkę
    nie widzę sensu oszczędzania ...nastu groszy na 95. Każdy ma swoje przekonania , wg mnie 98 może w polskich warunkach gwarantować ok 95 oktanów a to mi wystarczy żeby nie brać 95 pod uwagę.
    Ostatnio edytowane przez Chrisu ; 15-02-2018 o 17:08

  5. #265
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chrisu Zobacz post
    Do różnych benzyn :
    1.6ecoboost (czips na 205KM) / 130 tys nalotu na 98 bez problemów z motorem
    2.5T Foka ST (czips na 290KM) / 40 tys nalatane na 98 , j.w.
    2.3ecoboost RS (czips na 370KM) / 14 tys na 98
    i teraz 2.0 T 200KM w Giulii (na razie nie-czipsowna / na razie 11 tys tylko na 98
    w żadnym z wymienionych aut nie było problemów z motorownią (ani na ori sofcie jak i po wirusie) a Mundek 1.6 dostawał dobrze w tyłek w zamian za to dostawał wysokooktanową zupkę
    nie widzę sensu oszczędzania ...nastu groszy na 95. Każdy ma swoje przekonania , wg mnie 98 może w polskich warunkach gwarantować ok 95 oktanów a to mi wystarczy żeby nie brać 95 pod uwagę.
    a jak Ci czipowali, to nie kazali zmienić na 98? bo czip zwykle się z tym wiąże, na tym polega zmiana oprogramowania, wiec Twój przykład słaby natomiast 98 nie ma za bardzo jak uszkodzić silnika...po prostu jeśli silnik nie jest do niej przystosowany (a czipowanie właśnie przystosowuje ) to nie pomaga/ ewentualnie nieznacznie obniża jego możliwości (czego nie odczujesz poza hamownią zapewne).

  6. #266
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie Ceny

    Tak z ciekawości ile udało wam sie unegocjować z ceny bazowej?

    Akturalnie mam oferte na 205k (100% leasing) za wersje FE z dodatków tylko w sumie alarm i lakier trójwarstwowy (swoja droga zastanawiam sie czy warty tej dodatkowej kwoty ponad metalik).

    I druga sprawa jakie opinie macie na temat leasingu FCA - zakładam że pewnie ktoś z was brał tam leasing na Stelvio

    Co do wątku no to opinia raczej nie odbiega od reszty W tej cenie z takim wyposażeniem to jednak min te 70k wiecej u konkurencji. Pierwsze wrażenie auto robi super.

    Mankamenty znam narazie z opisu. Jak uda sie zakupic to podziele sie dokładniejszą opinia.

  7. #267
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    Witam, jeździłem testową wersją ze zwykłym zawieszeniem i bardzo mi odpowiada charakterystyka..... ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcę dowiedzieć się czy warto dokupić adaptacyjne amortyzatory?? ma ktoś w swojej Stelvio jakieś opinie??

  8. #268
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Tak z ciekawości ile udało wam sie unegocjować z ceny bazowej?

    Akturalnie mam oferte na 205k (100% leasing) za wersje FE z dodatków tylko w sumie alarm i lakier trójwarstwowy (swoja droga zastanawiam sie czy warty tej dodatkowej kwoty ponad metalik).

    I druga sprawa jakie opinie macie na temat leasingu FCA - zakładam że pewnie ktoś z was brał tam leasing na Stelvio

    Co do wątku no to opinia raczej nie odbiega od reszty W tej cenie z takim wyposażeniem to jednak min te 70k wiecej u konkurencji. Pierwsze wrażenie auto robi super.

    Mankamenty znam narazie z opisu. Jak uda sie zakupic to podziele sie dokładniejszą opinia.
    Jeśli mowa o roczniku 2017r - to powinieneś kupić o jakieś 8 - 10tyś taniej - ale z leasingiem 0% to już niekoniecznie, ja mam od nich leasing 102% Ale negocjuj, bo jest jeszcze z czego im zabrać

    Do leasingu mam jedno zastrzeżenie - niemiły Pan gdzieś tam siedzi - a żona dzwoniła, bo wystawiają fakturę z terminem płatności 7 dni, a faktura dochodzi po... 10 dniach. Chore... Miałem i mam różne leasingi i nigdzie nie miałem takich problemów. Siedzą tam jakieś betony...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kermitt Zobacz post
    Witam, jeździłem testową wersją ze zwykłym zawieszeniem i bardzo mi odpowiada charakterystyka..... ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcę dowiedzieć się czy warto dokupić adaptacyjne amortyzatory?? ma ktoś w swojej Stelvio jakieś opinie??
    Fajny bajer, ale mam go w beemce, nie w Stelvio - ale w Stelvio wydaje mi się zbędny gadżet, bo zawieszenie jest i tak twarde, nie sądzę, żeby to coś znacząco zmieniało, chyba, że będzie jeszcze twardziej, ale tego bym już nie chciał. Ale to moja subiektywna opinia, może ktoś ma i ma inne zdanie? Nie wiem...

  9. #269
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Dzieki za opinie w sumie teraz dostałem oferte na 206k ale ze szklanym dachem, metalik + alarm.

    Wlasnie tam duzo chaczykow przy tych leasingach jest i ogolnie mam wrazenie ze konsultanci boja sie wymienic dodatkowe koszty no ale to i tak ma sens wiec nie narzekam bardzo.

    Pytanie czy braliscie przedluzenie gwarancji albo easy care?

  10. #270
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Jeszcze takie pytanie jaki kolor Szary (grafitowy) (stelvio vesuvio grey) czy czerwony (pastelowy)?

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory