Strona 64 z 111 PierwszyPierwszy ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #631
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Dziś zabrałem moje kobietki do salonu. Oglądały i siedziały w Giuliett'cie, Giulii i Stelvio. Moja żona po prawie 9 latach jazdy Mito wciąż go kocha bo jest mały i poręczny dlatego Gulietta byłaby w sam raz bo jest tylko trochę większa i ma 5 drzwi. Stelvio przeraziło ją gabarytami. Jest mega wypasione i w ogóle WOW ale boi się manewrowania w zatłoczonym Krakowie a głównie parkowania.
    Giulia najmniej praktyczna choć najpiękniejsza. Była tez opcja, że ona weźmie 159 a ja kupie Giulie ale wolałbym jej kupić auto bo mnie 9-tka dalej cieszy
    Takie kurde rozterki...

  2. #632
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    [MENTION=42338]duke75[/MENTION] Wow teraz przeczytałem twój opis. Masz wg mnie jedne z najpiękniejszych Alf w garażu. Proszę nie kupuj Stelvio. Nie psuj tego
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #633
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Hahaha, zepsułbym jakbym kupił Skodę a Stelvio pasowałoby idealnie. Tak szczerze to plan był taki, że kupie Giulie ale wiem że się zakocham i zacznę zaniedbywać resztę moich ślicznotek a tego nie chcę wiec wole coś kupić żonie

  4. #634
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=42338]duke75[/MENTION] moja żona zrobiła niedawno prawko na jakimś Clio czy innym gó.... a jak wsiadła do Giulii Veloce to nie chce wysiadać. Przełączam jej na tryb A i jest zadowolona że auto nie wyrywa. Kierownica lekko chodzi, wszystko elektryczne, kamera cofania, cud miód orzeszki. Czasem nawet zapomni skręcić z ulicy do domu i musi jechać dalej zrobić kółko żeby wrócić - niby wiesz, przypadkiem bo zapomni zahamować czy coś a prawda taka, że wysiadać nie chce Auto wybieraliśmy razem, najpierw była mowa że oczywiście Stelvio bo trójka dzieci, do 159 SW się mieściliśmy a sedan to nie. Pojechaliśmy razem do salonu, po 10 minutach stwierdziła, że zdecydowanie Giulia, po jeździe próbnej Veloce już nie było nawet rozmowy o Stelvio.
    A że Giulia do parkowania się nie nadaje i nawet ja prostopadle (czy to przodem czy tyłem) parkuję na dwa razy to nie jest dla niej problem, pokręci się po parkingu i znajdzie odpowiednio szerokie miejsce dla siebie
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #635
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    U mnie było to samo. Wcześniej żona jeździła Oplem Corsa i na samą myśl parkowania Giulia mówiła, że nie nie ale jak sama spróbowała kilka razy to się później śmiała, że tak panikowała. Nie było żadnego problemu z parkowaniem. Testowaliśmy kiedyś też Wranglera Unlimited i nawet tym się dało parkować. Teraz już nie chce jeździć małymi pierdzikami.

    Jak się przeprowadzimy pod Kraków to będziemy się rozglądać za samochodem dla niej i chyba będzie to... Stelvio, albo Stelvio Q/Giulia Q dla mnie a dla niej zostanie Veloce, Druga opcja mi się bardziej podoba.

  6. #636
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    185K świetna cena! Ale ja w W-wa takiej nie widziałem dla 280KM są natomiast dla 200KM Business
    Wystarczy odwiedzić Carserwis i wybrać kolor
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6AAsoA.html

    Cytat Napisał willyfog Zobacz post
    Ja zapłaciłem 206k za diesla 210km z dodatkami, fotele sportowe, felgi 19, etc. Wersja wyżej niż executive. Data produkcji grudzień 2017
    Nie ma w PL wersji wersji wyższej od executive, możesz mieć po prostu dołożone do tej wersji pakiety. FE była tylko benzyna.

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tyle ze 2017 na pewno nie ma android auto (no chyba ze jest juz na tyle pozna produkcja ze ma nowy hw i ktos kiedys znajdzie spisob na aktywacje tego, albo sprawdza sie plotki ze ar wypusci modul rozbudowy do aa dla aut bez). kolegavto chcial, wiec musi zadecydowac czy isc na kompromisy
    To prawda, niestety nie ma androida i appla, to jest dopiero w egzemplarzam z 2018 (nie wiem czy już od stycznia).
    No niestety, coś za coś, moim zdaniem ten gadżet raczej nie jest warty przepłacania kilkadziesiąt tysięcy złotych za rocznik

  7. #637
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Jeżeli kupujesz auto na lata to android auto jest bardzo wazne bo powoduje że ten ekran w samochodzie będzie coś wart, tak samo na rynku wtórnym auta z aa będa więcej warte

  8. #638
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Jeżeli kupujesz auto na lata to android auto jest bardzo wazne bo powoduje że ten ekran w samochodzie będzie coś wart, tak samo na rynku wtórnym auta z aa będa więcej warte
    Tylko okaże się że za 2-3 lata nowy android nie będzie wspierał tej wersji (btw obecnie nawet Polska nie jest wspierana oficjalnie) a FCA update nie da bo im się nie opłaca. Gwarantuję to wam. Nie prawda że samochód z AA będzie więcej wart. Tak samo jak samochody sprzed 10 lat z nawigacją. Co z tego, że jest jak nie ma update map a jak są to oficjalnie kosztują tyle co nowy tablet z pakietem internetowym na kilka lat.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #639
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Wink

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Jeżeli kupujesz auto na lata to android auto jest bardzo wazne bo powoduje że ten ekran w samochodzie będzie coś wart, tak samo na rynku wtórnym auta z aa będa więcej warte
    Sugerujesz, że lepiej zamówić rocznik 2018, droższy o kilkadziesiąt tysięcy, tylko po to, żeby mieć Android Auto, bo w przyszłości dzięki temu gadżetowi auto będzie więcej warte?

  10. #640
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    No przecież będzie możlwiosc wymiany bebechów by był AA, potwierdzili mi to nawet w ASO.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory