Strona 69 z 111 PierwszyPierwszy ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #681
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Byłem na 8223, byłem na nowym sofcie do klapy, byłem na nowym sofcie do ABSu.

    Przebieg aktualny to ~1800km (tak 1.8kkm).

    Auto zwariowało niedawno ale klapa wydaje mi się że od początku tak działała, teraz po prostu więcej jej uzywałem. Otwieranie klapy z kluczyka też działa "jak chce", zamykanie auta przez zamknięcie przez guzik na klapie też zwykle nie działa.

    Też lubię jeździć, ale od tego mam inne zdecydowanie lepiej jeżdzące też włoskie auto. To miał być kompromis pomiędzy rodzinnym wozidłem a sensownymi właściwościami jezdnymi. Niestety wychodzi na to że to połączenie jest słabe (w moim odczuciu), bo ani to nie jezdzi jakoś super (jeździ ok jak na SUVa ale to nadal "ok jak na SUVa"), ani nie jest specjalnie rodzinnie ergonomiczne (ale tragedii też nie ma). Po prostu trochę "nijakie".
    Ostatnio edytowane przez jedrzejnowak ; 17-08-2018 o 11:20

  2. #682
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Byłem na 8223, byłem na nowym sofcie do klapy, byłem na nowym sofcie do ABSu.

    Przebieg aktualny to ~1800km (tak 1.8kkm).

    Auto zwariowało niedawno. Klapa wydaje mi się że od początku tak działała, teraz po prostu więcej jej uzywałem.
    Ja mam FE I odpukac mi nowy Soft na klapę pomógł.. przedtem w pewnych okolicznościach zwalniala teraz ma stałe tempo i jest ok jak dla mnie.

    Aktualnie mam ok 7.5kkm.

    Swoją drogą na wydechu tez macie tak osmolone?




    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #683
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    U mnie wydechy są mega osmolone. Przebieg 35600

  4. #684
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Generalnie jak na auto w tej cenie to poza silnikiem i właściwościami jezdnymi (dobre tylko w kategorii SUV) nie ma tutaj absolutnie nic.
    Znakomite podsumowanie

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Też lubię jeździć, ale od tego mam inne zdecydowanie lepiej jeżdzące też włoskie auto.
    Dokładnie ktoś kto lubi jeździć raczej nie kupuje suva. Skoro priorytetem jest jada to pakowność i te wszystkie inne zalety schodzą na 2 plan więc suv odpada bo z definicji jeździ gorzej jak sedan. Trochę nie rozumiem takiego podejścia.
    Cytat Napisał Jacek Słanina Zobacz post
    Swoją drogą na wydechu tez macie tak osmolone?
    Jak Stelvio bierze litr oleju na 5tys to musi być osmolone Sory musiałem W Veloce mam to samo. Tylko chwilę po myjni cieszę się chromowanymi końcówkami.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #685
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Sadza na końcówkach to standard w tym silniku, kwestia bogatej mieszanki (wtrysk bezpośredni, turbo, kompresja, hemoglobina, taka sytuacja).
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  6. #686
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Ok, moje stelvio "zwariowało" z lusterkami.

    Lusterka zamykają i otwierają się naprzemiennie. Lewe otwarte, prawe zamknięte, i na odwrót. Na szczęście po złożeniu "ręcznym" (dzwignią w samochodzie), sytuacja wraca do normy na pewien czas. Potem znowu wariuje.

    Dodatkowo klapa ma czasami istnie ślimacze tempo zamykania, do tego przestała reagować przy otwieraniu i zamykaniu na nacisk, na tyle że trzeba się mocno nasiłować żeby nie zgniotła kogoś lub przestała się otwierać.

    Automatyczne światła.... ostatnio byliśmy w górach stąd trochę tuneli się załapało, o ile z dzień na noc przełącza się dość szybko to z noc na dzień to jakaś tragedia, czasami aż ręcznie muszę przełączyć światła żeby cokolwiek na nawigacjii widzieć (Android Auto).

    Generalnie jak na auto w tej cenie to poza silnikiem i właściwościami jezdnymi (dobre tylko w kategorii SUV) nie ma tutaj absolutnie nic.
    w giuli swiatla na dzienn przelaczaja mi sie po 8-15sek po wyjezdzie z tunelu (kilka razy sobie na to zwrocilem uwage). testy w sloneczne dni w poludnie i poznym popoludniem. dla mnie jest ok

  7. #687
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    U mnie to jest kilka sek Codziennie przejeżdżam przez tunel i działa w miarę ok. W kompie jest chyba regulacja
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #688
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Jest regulacja, która jak dla mnie niewiele zmienia. Po wyjeździe z tunelu na ostre słońce *NIC* nie widać na ekranie środkowym, stąd nawigacja staje się wtedy trochę na czuja bez możliwości sprawdzenia "w które prawo". Tak to jest pierdoła ale ile można

  9. #689
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja nie zauważyłem aż takiej zwłoki. Zawsze możesz w takiej sytuacji ręcznie przełączyć światła, jeśli masz problem z czułością i nie widzisz navi.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #690
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Zawsze możesz w takiej sytuacji ręcznie przełączyć światła
    Tak też robię "jak muszę". Ale o ile sprawniej by było gdyby to wszystko po prostu działało....

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory