Strona 72 z 111 PierwszyPierwszy ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #711
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Od pierwszego kilometra afair.
    Ja mam już ponad 200 km (pierwszy tydzień) i jeszcze nie włączyło się ani razu. Może rzeczywiście zapomnieli mi to aktywować? Ale nie będę tego zgłaszał jako usterki
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 21-08-2018 o 18:34
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #712
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Ja mam już ponad 200 km (pierwszy tydzień) i jeszcze nie włączyło się ani razu. Może rzeczywiście zapomnieli mi to aktywować? Ale nie będę tego zgłaszał jako usterki
    Klimę masz na maxa? Ja jak ustawie na maxa + LO to sie praktycznie nie włącza.

    Ja odbieralem auto to na stacji jak tankowalem mi sie zalaczyl, a stacja jakies 100m obok salonu.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  3. #713
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Klimę masz na maxa? Ja jak ustawie na maxa + LO to sie praktycznie nie włącza.

    Ja odbieralem auto to na stacji jak tankowalem mi sie zalaczyl, a stacja jakies 100m obok salonu.
    Klimę mam od początku na auto 21 st. ale dmucha na maksa tylko na początku. Pierwsza trasa 60 km, a potem tylko odcinki po min. 20-25 km. W niższych temperaturach też jeździłem, żeby sprawdzić światła w nocy. Po kilku kilometrach nadmuchu prawie nie słychać, więc to nie to.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #714
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie do posiadaczy jak sprawują się silniki benzynowe po paru tysiącach czy kilkudziesięciu tysiącach kilometrów. Czy były jakieś poważniejsze awarie? Pozdrawiam

  5. #715
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał power1997 Zobacz post
    Witam, mam pytanie do posiadaczy jak sprawują się silniki benzynowe po paru tysiącach czy kilkudziesięciu tysiącach kilometrów. Czy były jakieś poważniejsze awarie? Pozdrawiam
    Ja mam 280KM na ten moment 7.5k odpukac jak narazie wszystko ok (jedyne uwagi jakie moglbym miec to okopcone wydechy, i mam wrazrnie nierowna praca po starcie ale tak minimalnie wyczuwalna no i ewentualnie zbyt duzy lag przy naciskaniu gazu jesli nie jest sie w trybie D) mam nadzieje ze tak zostanie.. zobaczymy jak bedzie do przegladu.. chetnie zobacze jakie inni mają doswiadczenia i przebiegi


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #716
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    A po jakim przebiegu od nowości zaczął się wam załączać Start/Stop, bo dokąd nie przeczytałem instrukcji to miałem nadzieję, że u mnie zapomnieli go aktywować
    od razu, ale potem mialem okres, że jeździłem mało Giulią, a jeśli już krótkie odcinki co pare dni (a jeździłem 159 (miałem parę drobiazgów do zrobienia przed sprzedażą, musiałem protestować i się pożegnać z nią)) wtedy aku trochę w giuli sie rozładował ( mam kamerkę podpiętą na stałe zasilanie) i przez jakieś 2 tyg ani razu ss nie wylaczyl silnika. potem jak zacząłem znów jezdzic giulia to aku się podładował i od ok 4tys km jakie zrobiłem włącza sie regularnie kilka razy na przejażdżkę.

  7. #717
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał power1997 Zobacz post
    Witam, mam pytanie do posiadaczy jak sprawują się silniki benzynowe po paru tysiącach czy kilkudziesięciu tysiącach kilometrów. Czy były jakieś poważniejsze awarie? Pozdrawiam
    Hej,

    28000 km i zero problemow

  8. #718
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Hej,

    28000 km i zero problemow
    Nie zniosła jakas kreska oleju? Odpukac u mnie full ale dopiero 7.5k A niektórzy zgłaszali ze mieli takie objawy

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #719
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    ... mam wrazrnie nierowna praca po starcie ale tak minimalnie wyczuwalna no...


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    u mnie co prawda w giulii ale jest to samo, jakby się trząsł na zimnym

  10. #720
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    u mnie co prawda w giulii ale jest to samo, jakby się trząsł na zimnym
    u mnie też, choć nie jest to jakieś przesadne - po prostu zwórciło moją uwagę ale nie powoduje dyskomfortu czy nie zaniepokaja.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Nie zniosła jakas kreska oleju? Odpukac u mnie full ale dopiero 7.5k A niektórzy zgłaszali ze mieli takie objawy

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    u mnie po 4600km pokazuje jedną kreska oleju mniej, pytanie ile dokładnie spadło. Dziś pierwszy raz podłączyłem się MESem do ECU i komp wylicza że jest obecnie 4.939l. Szkoda że nie udało mi się uruchomić MESa wcześniej (miałem problemy z kompem na którym mam licencję) i nie wiem ile było jak auto wyszło z fabryki. Pożyjemy zobaczymy, 4 lata gwarancji mam więc nie ma się o co chyba martwić?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory