Strona 80 z 111 PierwszyPierwszy ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #791
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Uff nie mogę się powstrzymać od komentarza... Rozumiem zakup Stelvio z dieslem bo ktoś kocha diesle, podoba mu się charakterystyka albo brzmienie silnika... Ale zakup samochodu premium z dieslem żeby było "taniej" (swoją drogą - taniej będzie do pierwszej awarii) - brzmi trochę jak wyjazd na wakacje do Szwajcarji żeby zaoszczędzić...
    Hymmm... Na tańsze wakacje to akurat jeżdżę do Polski bo w Szwajcarii mieszkam Tu nie chodzi o żadne miłości do diesla etc. tylko o economie i czas. Diesle w Ch są tańsze od aut na benzyne a samo paliwo na stacji droższe. Są ciągle zniżki przy podatku drogowym za zarejestrowanie EKOLOGICZNEGO auta.... Ktoś tu qre.ko łże w tej unii. Nie spędzam połowy czasu w trasie na stacjach paliw. Poza tym w CH Vmax jest 120. Za to mam 5 lat serwisu gratis A benzynę faktycznie rozważałem na początku ale nie udało mi się na testach zejść poniżej 15 l/100km No i w końcu, dynamika diesla nie jest taka zła. Suma summarum, zajebi..y kompromis.

  2. #792
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Uff nie mogę się powstrzymać od komentarza... Rozumiem zakup Stelvio z dieslem bo ktoś kocha diesle, podoba mu się charakterystyka albo brzmienie silnika... Ale zakup samochodu premium z dieslem żeby było "taniej" (swoją drogą - taniej będzie do pierwszej awarii) - brzmi trochę jak wyjazd na wakacje do Szwajcarji żeby zaoszczędzić...
    Hymmm... Na tańsze wakacje to akurat jeżdżę do Polski bo w Szwajcarii mieszkam

  3. #793
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Moim zdaniem taka prawdziwa wersja sportową stelvio jest tylko Qv
    owszem Reszta to popierdułki z kagańcami o głosie kastrata. Gdzie tu sport?

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Druga sprawa, jak nie zapierdala jak szalony, to wersja Q ma odcinane cylindry i też większość czasu jeździsz na 4.
    Z tym większość to bym nie przesadzał. Musi być spełnione sporo warunków.

    Btw Sportowa marka chwaląca się wrażeniami z jazdy i która ma ofercie tylko jeden silnik v6 i to tylko w topowej wersji a reszta to 2.0 to nieporozumienie.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #794
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Reszta to popierdułki z kagańcami o głosie kastrata. Gdzie tu sport?
    Cały czas mnie zastanawia, czemu kupiłeś już dwie takie popierdółki? Zmusił Cię ktoś? Pistolet przyłożył do głowy?
    Jest tyle fajnych sportowych autek na świecie, a Ty musisz na co dzień słuchać swojego kastrata z kagańcem
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #795
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    owszem Reszta to popierdułki z kagańcami o głosie kastrata. Gdzie tu sport?



    Z tym większość to bym nie przesadzał. Musi być spełnione sporo warunków.

    Btw Sportowa marka chwaląca się wrażeniami z jazdy i która ma ofercie tylko jeden silnik v6 i to tylko w topowej wersji a reszta to 2.0 to nieporozumienie.
    chodzi o lekko sportowy charakter a nie o sportowe auto, bo 2.0 takim nie mialo byc.

    fakt ze brakuje odpowiednika bmw 340i za to jest 280hp ktore wstrzela sie pomiedzy 330i a 340i. fajnie by bylo jednak gdyby jakas slabsza/potaniona odmiaba 2.9v6 istniala, cos ok 350-400hp. tu jednak ma dojsc 2.0 z elektrykiem bodajze 345hp i czesciowo wypełni luke (przynajmniej jesli chodzi o osiagi) takie czasy. nie zdziwilbym sie gdyby w nastepnej generacji bmw3 v6 bylo juz tylko w m3

  6. #796
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Cały czas mnie zastanawia, czemu kupiłeś już dwie takie popierdółki? Zmusił Cię ktoś? Pistolet przyłożył do głowy?
    Jest tyle fajnych sportowych autek na świecie, a Ty musisz na co dzień słuchać swojego kastrata z kagańcem
    Daję szansę. Giulii już drugi raz.Może dam 3 Nie wykluczam zmiany marki przy następnym samochodzie jak Alfa będzie się tak "rozwijać".
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #797
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Daję szansę. Giulii już drugi raz.Może dam 3 Nie wykluczam zmiany marki przy następnym samochodzie jak Alfa będzie się tak "rozwijać".
    Chciałbyś jeździć Ferrari, ale kupiłeś "tanią" Alfę i cały czas marudzisz, że to nie jeździ jak Ferrari. Przestań się męczyć w tej Alfie, bo następna tez nie będzie dla Ciebie - nie produkują Alf tylko do sprintów ze świateł
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  8. #798
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Chciałbyś jeździć Ferrari, ale kupiłeś "tanią" Alfę i cały czas marudzisz, że to nie jeździ jak Ferrari. Przestań się męczyć w tej Alfie, bo następna tez nie będzie dla Ciebie - nie produkują Alf tylko do sprintów ze świateł
    Jakbyś wcześniej czytał co pisałem to akurat chwalę Alfę zawsze za prowadzenie i za start spod świateł (chyba że Veloce Giulia która zastanawia się przez 1 sek

    Jakbyś też czytał nowości to akurat pracują nad hybrydą która będzie idealna na start spod świateł
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #799
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jakbyś wcześniej czytał co pisałem to akurat chwalę Alfę zawsze za prowadzenie i za start spod świateł (chyba że Veloce Giulia która zastanawia się przez 1 sek

    Jakbyś też czytał nowości to akurat pracują nad hybrydą która będzie idealna na start spod świateł
    W trybie D tez sie zastanawia? Ja tak mam ale w Trybie N chociaz ponoc jakas aktualizacja do skrzyni jest w serwisie co zamula auto w sumie narazie jedna taka opine widzialem

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez niegowic ; 24-10-2018 o 11:24

  10. #800
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    W trybie D tez sie zastanawia? Ja tak mam ale w Trybie N chociaz ponoc jakas aktualizacja do skrzyni jest w serwisie co zamula auto w sumie narazie jedna taka opine widzialem

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    moja tak.

    a co do trendow motoryzacyjnych, nowe volvo s60 wlacznie z t8 polestar to bedzie 2.0t 4cyl, w najmocniejszych jako hybryda.

    zacytuje: jak zyc panie premierze?

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory