Strona 83 z 111 PierwszyPierwszy ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #821
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar SmreQ
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    STELVIO 2.0 280 AWD
    Postów
    22

    Domyślnie

    Mi przy wizycie w ASO zaproponowano wyłączenie dźwięku przy otwieraniu/zamykaniu - koszt 200 PLN.

  2. #822
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    ja mam już alarm Mopar (MetaSystems) bo auto z 2018r gdy zrezygnowali z alarmu w BCM, nic nie piska przy otwieraniu/zamykaniu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #823
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja mam już alarm Mopar (MetaSystems) bo auto z 2018r gdy zrezygnowali z alarmu w BCM, nic nie piska przy otwieraniu/zamykaniu.
    W giuliecue, przy ori alarmie, można wszelkie dźwięki otwierania i zamykania wyłączyć w serwisie przy ich dobrej woli. Pewnie w stelvio tez.

  4. #824
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał SmreQ Zobacz post
    Mi przy wizycie w ASO zaproponowano wyłączenie dźwięku przy otwieraniu/zamykaniu - koszt 200 PLN.
    LOL, wstydziliby się. Płać Pan za premium. Ciekawe czy to wytyczne od FCA czy chciwe ASO, możnaby napisać do FCA skargę albo napomknąć w serwisie, przecież to jest od ręki do zrobienia pewnie.

  5. #825
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał SmreQ Zobacz post
    Mi przy wizycie w ASO zaproponowano wyłączenie dźwięku przy otwieraniu/zamykaniu - koszt 200 PLN.
    Ja akurat lubię ten dźwięk ale powyższe podejście w "premium" to chyba lekka przesada.
    Pomijam, że to powinna być opcja w komputerze pokładowym.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #826
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Dosyć czesto przyjeżdżam w ok 23 i jak zamykam auto, to potem patrzę na forum miast w okolicach 20-30 km ode mnie, to wszyscy się pytają, co tak napierdala o tej 23, bo chcą policję wzywać a nie wiedzą dokładnie gdzie

  7. #827
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Mercedes S
    Postów
    7

    Domyślnie

    Witam wszystkich właścicieli Stelvio

    Przymierzam się do kupna Stelvio wersji 280koni.
    Dostałem autko na weekend - przejechałem w sobotę 160 kilometrów.

    Wykryłem tylko jedną wadę tego auta - dla mnie osobiście sporą - Po 100 kilometrach zacząłem odczuwać dyskomfort w plecach, a po całej trasie mój kręgosłup był zmęczony i obolały. Jeżdżę w tej chwili autem z pneumatyką. Nie wiem na ile moje plecy przyzwyczajone są do czegoś bardziej miękkiego a na ile to auto jest mega sztywne...

    Auto miało w momencie odbioru 50km - czyli totalna nowość. Dealer twierdzi, że auto będzie trochę 'bardziej miękkie' po przejechaniu paru tysięcy oraz proponuje inne fotele (w wersji testowej były kubełki - proponują fotele z pianką).

    Często robię trasy po 800 kilometrów dziennie. Stelvio totalnie mi pasuje pod każdym względem - stosunek cena / jakość dla mnie rewelacja. Obawiam się tylko, że auto na długich trasach mnie wykończy
    Co myślicie? Może to po prostu auto nie dla mnie?

  8. #828
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał ymek Zobacz post
    Wykryłem tylko jedną wadę tego auta - dla mnie osobiście sporą - Po 100 kilometrach zacząłem odczuwać dyskomfort w plecach, a po całej trasie mój kręgosłup był zmęczony i obolały. Jeżdżę w tej chwili autem z pneumatyką. Nie wiem na ile moje plecy przyzwyczajone są do czegoś bardziej miękkiego a na ile to auto jest mega sztywne...
    To raczej nie zawieszenie tylko sam fotel. Miałem Giulie wersję Super z zwykłymi fotelami i po dłuższej trasie leżałem na podłodze z bólu. To był główny powód zmiany na Veloce (wtedy nie można było dać foteli Veloce do Super). Tam fotele są zupełnie inne. Obecnie zero problemów z kręgosłupem.

    Bierz lepsze fotele. Dodatkowo możesz sobie wziąć zmiękczanie zawieszenia.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #829
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Mercedes S
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Dodatkowo możesz sobie wziąć zmiękczanie zawieszenia.
    Co masz na myśli?
    Dealer mówił, że jest taka opcja ale ona daje tylko to, że zmiękcza zawieszenie w trybie D. Czyli żadna różnica bo po prostu można jeździć w trybie N i tyle to zmienia.

  10. #830
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał ymek Zobacz post
    Witam wszystkich właścicieli Stelvio
    ...
    Co myślicie? Może to po prostu auto nie dla mnie?
    Witam. Mam standardowe fotele z Super - może częściowo dzięki bardziej "krzesełkowej" pozycji w SUVie (bardziej ergonomicznej, niż w typowej osobówce), nawet po kilkuset kilometrach tym samochodem nic mi nie dolega... A jestem dużym facetem, i mój kręgosłup też swoje wycierpiał i jest dość wrażliwy. Jakbym się miał czepiać swoich foteli - przydałoby się lepsze trzymanie boczne i ew. trochę dłuższe siedzisko.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory