Strona 88 z 111 PierwszyPierwszy ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #871
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Ale to byli naprawdę bardzo dobrzy fachowcy, a auta jeździły latami. Warto konfigurować pod siebie, a potem się ostro targować.

  2. #872
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    W PRLu była moda na składanie samochodów z części. Zwolennicy metody zwani druciażami twierdzili nawet, że robią to o wiele lepiej niż fabryka. Myślę że powinieneś kontynuować tą szczytną tradycje, więc zamów gołą karoserię AR i wyposaż do fulla. I koniecznie wrzuć szczegółowe opisy i vlogi jak to wszystko zrobiłeś. Powodzenia.


    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja tam nie wiem nie znam się, ale chyba każdy z nas miał dylemat, że na stoku nie do końca było to co się chce. Tutaj kolega raptem pisał o dwóch rzeczach, wyświetlacz i audio co do wyświetlacza to właśnie często była fajna konfiguracja a wyświetlacz właśnie mały 6,5 cala. A tutaj tak pojechałeś od druciarzy i fachowców z PRL-u. Jak dla mnie to chyba za bardzo...
    Eee tam... śmiesznie bardzo he he

  3. #873
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Ale to byli naprawdę bardzo dobrzy fachowcy, a auta jeździły latami.
    Do tej pory mam taki samochód, fabryka przysłała części a fachowcy poskładali. Jest jednak gorszy niz fabryczny odpowiednik

  4. #874
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    BMW 328i GT 2016
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam Wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Spędziłem tu kilka godzin poszukując informacji, ale nie udało mi się za wiele dowiedzieć.
    Jestem na etapie zmiany mojej 3GT na coś nowego. W sumie byłem zdecydowany na 640i xdrive GT, ale przeglądając oferty na otomoto natrafiłem na AR Stelvio Quadrifoglio. W ciągu 2 dni byłem 3 razy w salonie AR po ofertę.
    Mam do Was kilka pytań:
    1. Czy jest ktoś na forum z tym modelem? Chciałbym zapytać o wrażenia i użytkowanie - nie znalazłem...
    2. Czy na ten model trzeba uważać ze względu na awaryjność (tak jak np poprzedni model BMW M5 i jego padający silnik)
    3. Mam ofertę na około 355tyś zł za rocznik 2018 w konfiguracji za 455tyś zł - czy to jest dobra cena jak na rocznik? Ile można dostać rabatu na rocznik 2019? Wg Pani w salonie 3-4% a to coś za mało, tak mi się wydaje.
    4. Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć ile takie auto będzie warte po 3 latach używania z przebiegiem do 50kkm?
    5. Czy wiadomo ile sztuk i w jakim okresie sprzedano AR Stelvio Quadrifoglio w 2018r?
    Auto jest piękne, gra na zmysłach to fakt. Do tej pory przerobiłem 3 nowe BMW i ogólnie jestem przekonany do marki. AR namieszała mi jak na razie w głowie a boję się o kieszeń;-)

  5. #875
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Bmw to lubią płonąć. I dresy przydadzą się z lampasami. AR QV to inna bajka, przyjedź się. Cena dobra, jeśli auto z ekspozycji w wersji full bez ceramiki, jeśli z ceramiką bierz w ciemno.

  6. #876
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    BMW 328i GT 2016
    Postów
    3

    Domyślnie

    Czy auto jest z ekspozycji, to nie wiem. Auto ma 3 warstwowy czerwony lakier, zolte zaciski na zwyklych tarczach, nawigacje, zestaw harman kordon, aktywny tempomat, przyciemnione szyby. Cos tam jeszcze ma z dodatkow ale to malo istotne rzeczy. W jakim sensie uwazasz ze Stelvio Q to inna bajka? Jezdzi jak po szynach i ma ponadtprzecetna moc to glowne zalety. Znasz jakiegos wlascicela takiego auta, ktory opowiedzialby mi cos wiecej?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  7. #877
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Na pewno na forum są użytkownicy Stelvio Q. Ktoś się nawet chwalił limitowanym Stelvio Q N-ring.
    Jak dla mnie auto bajka i w mojej opinii żaden z konkurentów nie ma aktualnie podejścia.

  8. #878
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał insertcoin Zobacz post
    Czy auto jest z ekspozycji, to nie wiem. Auto ma 3 warstwowy czerwony lakier, zolte zaciski na zwyklych tarczach, nawigacje, zestaw harman kordon, aktywny tempomat, przyciemnione szyby. Cos tam jeszcze ma z dodatkow ale to malo istotne rzeczy. W jakim sensie uwazasz ze Stelvio Q to inna bajka? Jezdzi jak po szynach i ma ponadtprzecetna moc to glowne zalety. Znasz jakiegos wlascicela takiego auta, ktory opowiedzialby mi cos wiecej?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Inna bajka w sensie że rewelacyjny wóz, jeśli cię na niego stać w zakupie i utrzymywać bo pali 15-25l.100km. Nie wszyscy producenci rozumieją co to jest fizyka i że tego nie da się oszukać. Ładują mnóstwo bajerów, ciężkie wielkie silniki. W efekcie auto jest mocne, ale ciężkie i słabo się prowadzi, a Fizyki nie odszukasz systemami elektroniki i innymi bajerami. Alfa i Ferrari ma dokładnie odwrotną politykę, robi auta lekkie i mocne, elektronika tylko wspiera doskonała mechanikę, dzięki czemu auta zapierdalają do szalone.

    Przejdź się w salonie a zrozumiesz o czym mówię.

    To twoje z tego co piszesz to podstawowe wyposażenie, nie ma kubłów, szyberdachu, skóry na desce, kamer, pamięci, etc nie mówiąc o ceramice w heblach. Wejdź w konfigurator, wpisz wszystko co masz w tym aucie i wyjdzie Ci cena nowego w salonie. Potem policz ile dali rabatu na ten konkretny samochód. .

  9. #879
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Stelvio QV jest super, ale na jednego konkurenta Mesia glc 63 AMG. Choć Mesio jest dużo droższy i cięższy, więc przegrywa.

  10. #880
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    O tym mówię, to jest ponad pół tony szwabskiego szmelcu więcej niż w Stelvio QV. I nic tego nie zmieni, bo to czuć na kierownicy.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GLC cięższy do QV.png
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	24.9 KB
ID:	255100  
    Ostatnio edytowane przez Btechfan ; 20-02-2019 o 13:08

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory