Strona 16 z 111 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #151
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    chyba STELVIO
    Postów
    19

    Domyślnie

    A i najważniejsze o czym zapomniałem, silnik to 280

  2. #152
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    Nie wiem jak wam się udaje z tym spalaniem... Ja mam 7kkm zrobione i nadal średnia to 13,4

  3. #153
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    chyba STELVIO
    Postów
    19

    Domyślnie

    Wczoraj żona porzyczyła Stelvio na zakupy itp w sumie ok 60km. zrobiła, dla zgrywu przełączyłem jej na A i wyzerowałem licznik. Po powrocie spalanie 9,3

  4. #154
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Słanina Zobacz post
    Nie wiem jak wam się udaje z tym spalaniem... Ja mam 7kkm zrobione i nadal średnia to 13,4
    Pewnie wiecej buta masz w podlodze.. ta dycha wymaga jazdy - może nie defensywnej - ale rozważnej . Jazda beztroska to te 13. Jazda "atak" to od 15 do ....

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  5. #155
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Od momentu zakupu auta (nie pamiętam, ile dokładnie ma żona na liczniku przejechane, ale na pewno ponad 3kkm) jest równe 12L /100 - ale byłoby mniej o około 1L bo ja czasem biorę jej Stelvio i trochę dzikuję
    Ogólnie jest OK, żona i tak robi głównie małe dystanse to i każdy samochód spali dużo, a w trasie to jest tak, że jak chcesz mieć niskie spalanie, to bez problemu takie uzyskasz, a jak jedziesz dynamicznie, to swoje wziąć musi...

  6. #156
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Właśnie miałem okazje sprawdzić auto w Dolomitach. Takiej radości nie miałem od czasu gdy Gol strzelił Spartakowi na 2:3. Napisać, ze prowadzi się genialnie to za mało.
    Średnie spalanie na całej trasie (autostrada 150 w trybie A, w górach pełna petarda na D, paliwo V power) - 10.4.

  7. #157
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    No to dzisiaj trasa świąteczna Opole - Poznań - Opole. Spalanie 11,9l (rekord ) . Autostrada - tempomat 150, S5 tempomat 140, reszta do 140 w trybie N

  8. #158
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    A ja tuż przed Świętami oddawałem swoją beemkę na serwis i jak odbierałem, chwilę przyjrzałem się nowej X3 G01 - akurat na salonie stoi biała - dokładnie taka, jaką miałem zamawiać (zanim zdecydowałem się na Stelvio ) Wiec teraz już mi chyba tak zostanie, że będę długo Stelvio porównywał do X3 - bo betka X3 to był samochód nr1 zanim obejrzałem na żywo Stelvio...

    I powiem, że jako zwolennik BMW (i jeszcze dodam, że chciałem zostać w 100% obiektywnym - choć to trudne, bo już mam Stelvio... ) to aż tak bardzo ta nowość mnie nie powaliła - jak najbardziej jest śliczne i nadal mi się podoba - po prostu spodziewałem się, że tak ważny model w BMW, jakim jest X3 - będzie miał jeszcze lepsze plastiki wewnątrz i w ogóle szczena mi opadnie, a tu tak sobie - co nie znaczy, że jest marnie - po prostu jest OK i tyle, jest taka (jak najbardziej wysoka) jakość, do jakiej mnie już BMW przyzwyczaiło - z drugiej strony cóż tam można jeszcze zrobić, a i tak X5 musi być lepsze, więc X3 nie może być naj.
    No i jak pomyślę, że za tą samą cenę miałbym o 100KM słabszy silnik i słabsze wyposażenie, to absolutnie nie żałuję wyboru. Co gorsze dla beemki X3 - na pierwszy rzut oka można ją pomylić z X1...
    Ot po prostu kolejna bardzo poprawna i ładna beemka, których będzie cała masa na drogach - i to mnie absolutnie przekonuje do Alfy

  9. #159
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Czy coś się zmieniło czy to błąd w konfiguratorze - nie da się zmienić foteli ze zwykłych na carbonowe (Stelvio Q)?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #160
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    wydaje mi sie ze gdzies widzialem czy czytalem (jakis test) ze fotele sparco w Stelvio pojawia sie w pozniejszym terminie. Inna sprawa ze konfiguratory maja bledy I braki, I jedyna finalna cene/mozliwa konfiguracje robi sie z dealerem w ich programie wewnetrznym.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory