Strona 33 z 111 PierwszyPierwszy ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #321
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    19

    Domyślnie

    Teraz leję na zmianę, nie widzę różnicy między 95 a 98.

    Jeszcze w temacie nowego FE: widzę jak u mnie skrzynia fajnie dopasowała się do mojego stylu jazdy. Mam silne wrażenie, że zachowuje się teraz zdecydowanie inaczej niż gdy auto odebrałem. Jeżdzę dynamicznie i czuje że skrzynia dopasowała się do takiego stylu jazdy.

    Fotele: miałem okres frustracji fotelem i długo szukałem dobrego dla siebie ustawienia. W końcu znalazłem i jest bardzo OK, zarówno do sportowej jak i komfortowej jazdy. Polecam zaprogramowanie sobie dwóch ustawień: jednego na codzień i drugiego na bardziej dynamiczną jazdę.

    Niegowic, z ciekawości, masz czujniki martwej strefy w lusterkach?

  2. #322
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał allred Zobacz post
    Teraz leję na zmianę, nie widzę różnicy między 95 a 98.

    Jeszcze w temacie nowego FE: widzę jak u mnie skrzynia fajnie dopasowała się do mojego stylu jazdy. Mam silne wrażenie, że zachowuje się teraz zdecydowanie inaczej niż gdy auto odebrałem. Jeżdzę dynamicznie i czuje że skrzynia dopasowała się do takiego stylu jazdy.

    Fotele: miałem okres frustracji fotelem i długo szukałem dobrego dla siebie ustawienia. W końcu znalazłem i jest bardzo OK, zarówno do sportowej jak i komfortowej jazdy. Polecam zaprogramowanie sobie dwóch ustawień: jednego na codzień i drugiego na bardziej dynamiczną jazdę.

    Niegowic, z ciekawości, masz czujniki martwej strefy w lusterkach?
    Niestety nie mam czujnikow w lusterkach.. w sumie nie wiem czemu ktos ma w FE.. no ale pewnie jako opcja tak jak zdarzaja się z tempomatem adaptacyjnym tego mi najbardziej brak..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #323
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Zapamiętajcie sobie raz na zawsze.

    Do Giulii i Stelvio z silnikami benzynowymi leje się 95. Do tego zostały stworzone i nie kombinować z paliwem. NIE BĘDZIE szybciej jeździć i mniej palić to bzdury. Pojawiły się już przypadki "check engine". Sam taki miałem. Nie w swoich Giuliach ale w testówce. Po tankowaniu 95 już nigdy nie było tego komunikatu.

    Tylko 95 koniec kropka.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #324
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Do Giulii Q i Stelvio Q leje się Pb 98 ale lanie Pb 98 do Veloce nie zrobi z niego Q
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #325
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    A jakie zalecane paliwo jest w instrukcji Q?

    Czasem mam wrażenie, że ludzie myślą, że tankując 98 lub jakieś super sport pierdyliard oktan eko rocket fuel są lepsi bo leją "lepsze paliwo". Ono nie jest ani lepsze ani gorsze. Jest inne. Skoro producent zaleca 95 to ja leję 95. Jestem biedakiem i żydzę na "dobre" paliwo W dodatku teoretyczne profity z tego "lepszego" paliwa nijak się mają do jego chorej ceny. O ile w ogóle są mierzalne
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #326
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie Wskażnik poziomu oleju

    Witam. Od wrzesnia 2017 mam Stelvio FE i "bezskutecznie" próbuje sprawdzić poziom oleju. Tak srednio co 2 miesiace wchodzę w opcje sprawdzania poziomu oleju i za każdym razem pokazuje sie ten sam obrazek. Postępuje zgodnie z komunikatem na wyświetlaczu. Może faktycznie to auto nic a nic nie bierze, ale...wydaje mi sie, ze ten obrazek jest wgrany na stałe. Czy ktoś z kolegów z "sukcesem" sprawdził poziom oleju.

  7. #327
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Witam. Od wrzesnia 2017 mam Stelvio FE i "bezskutecznie" próbuje sprawdzić poziom oleju. Tak srednio co 2 miesiace wchodzę w opcje sprawdzania poziomu oleju i za każdym razem pokazuje sie ten sam obrazek. Postępuje zgodnie z komunikatem na wyświetlaczu. Może faktycznie to auto nic a nic nie bierze, ale...wydaje mi sie, ze ten obrazek jest wgrany na stałe. Czy ktoś z kolegów z "sukcesem" sprawdził poziom oleju.
    Hmm ale czemu ma brac olej? odpukac w oplu od 6 lat nie musialem dolewac oleju i poziom sie nie zmienial dlaczego tutaj mialby byc inaczej

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #328
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Witam. Od wrzesnia 2017 mam Stelvio FE i "bezskutecznie" próbuje sprawdzić poziom oleju. Tak srednio co 2 miesiace wchodzę w opcje sprawdzania poziomu oleju i za każdym razem pokazuje sie ten sam obrazek. Postępuje zgodnie z komunikatem na wyświetlaczu. Może faktycznie to auto nic a nic nie bierze, ale...wydaje mi sie, ze ten obrazek jest wgrany na stałe. Czy ktoś z kolegów z "sukcesem" sprawdził poziom oleju.
    Wiem co czujesz, ja tez od konca wrzesnia mam ten sam obrazek....ale tylko 4500 km na liczniku i to spokojnej jazdy wiec sie nie niepokoje. Przy 5000 wymienie olej...uznam samochod za dotary...przyjdzie wiosna...i bedzie zabawa.

  9. #329
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    A mnie dziś ASO wymieniło klapkę wlewu paliwa - wreszcie nie odstaje.

    I czekam na termin wymiany czujnika temperatury zewnętrznej - podobno wszystkie czujniki w grupie Fiata to ta sama część - a mam Ducato i skoro tam wszystko wskazuje OK, to tym bardziej w ich produkcie "premium" czyli w Alfie - też powinno być OK, a nie jest. Zobaczymy, jak będzie po zmianie czujnika.

  10. #330
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Niestety nie mam czujnikow w lusterkach.. w sumie nie wiem czemu ktos ma w FE.. no ale pewnie jako opcja tak jak zdarzaja się z tempomatem adaptacyjnym tego mi najbardziej brak..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    A czemu ma nie być? Ja mam i martwe pole i tempomat adaptacyjny w FE. Do tego dach, gniazdo w bagażniku i chyba tyle... Długo szukałem takiej wersji na placu i szklanych dach + tempomat adaptacyjny to był warunek konieczny zakupu.

    Co do paliwa - od zakupu leje tylko 98 i nic złego się nie dzieje.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory