Strona 35 z 111 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #341
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Zdumiewająca różnica. U mnie standard: olej, filtry i nic więcej, jakieś 4,5 godz oczekiwania. Zatem skąd taka różnica.W ilości roboczogodzin?. Olej chyba leja ten sam - ok. 5,2 l.Fajna ta Twoja cena

  2. #342
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    To chyba niepotrzebnie bralem pakiet serwisowy na 75kkm/5lat za 5200..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #343
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    [MENTION=76488]Jacek Słanina[/MENTION] - cena za przegląd plus materiały czy sam przegląd?.
    Ja za pierwszy przegląd plus materiały zapłaciłem w Polsce dokładnie 1180 PLN oraz 280 Euro we Włoszech za przegląd plus materiały.

    Dopiero dziś sprawdziłem obie faktury - przegląd + materiały =720PLN + dodatkowe akcesoria 1180 PLN.
    We Włoszech - przegląd 120 Euro, materiały 160.
    Ostatnio edytowane przez Marek156/159sw ; 21-03-2018 o 14:18 Powód: uzupełnienie

  4. #344
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    [MENTION=76488]Jacek Słanina[/MENTION] - cena za przegląd plus materiały czy sam przegląd?.
    Ja za pierwszy przegląd plus materiały zapłaciłem w Polsce dokładnie 1180 PLN oraz 280 Euro we Włoszech za przegląd plus materiały.
    Panowie - sam zrobiłem wielkie oczy. Serwis Alfa Romeo Opole - na fakturze dokładnie 766 brutto! Olej + filtry + robocizna.

  5. #345
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Słanina Zobacz post
    Panowie - sam zrobiłem wielkie oczy. Serwis Alfa Romeo Opole - na fakturze dokładnie 766 brutto! Olej + filtry + robocizna.
    Jadę tam robić przegląd

  6. #346
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie W sprawie kosztów przegladu

    Do kolegi, który zrobił tak fantastyczny cenowo przegląd. Czy mogę prosić o kontakt na hanluk@op.pl. Z góry dziękuje.

  7. #347
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    mi w Bielsku-B powiedzieli ze ok 500-600zl, tylko odnioslem wrazenie ze oni tylko wymieniaja olej (bo tylko te rzeczy gosc wymienil I stad z sufitu wzial cene), podbija co trzeba w ksiazce (bo o to pytalem, zeby wszystko bylo tip-top), ale nie mialem pewnosci czy auto faktycznie dokladnie sprawdzaja - po rozmowie wcale nie wyszedlem przekonany o tym. w kazdym razie mi pakiet serwisowy raczej sie nie oplaca, bo rocznie obecnie robie tylko 11tys km.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #348
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    23

    Domyślnie

    Ja chciałem zapytać o aktualizację oprogramowania do systemu info-rozrywki (nie map nawigacji). Jak się tego dokonuje? Czy robi się to tylko w ASO? Jaka jest najnowsza wersja? Drugie pytanie brzmi, czy ktoś wie jak długo będę mógł pobierać aktualne mapy z MOPARu? Pytam, gdyż w ASO dowiedziałem się, że Pan widzi, że system jest aktywny do 26 kwietnia 2018 (sic!), czyli przez pierwszy miesiąc od zakupu auta... Mam tylko nadzieję, iż jest to jakiś błąd tego wspaniałego systemu. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

  9. #349
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał gucio9377 Zobacz post
    Ja chciałem zapytać o aktualizację oprogramowania do systemu info-rozrywki (nie map nawigacji). Jak się tego dokonuje? Czy robi się to tylko w ASO? Jaka jest najnowsza wersja? Drugie pytanie brzmi, czy ktoś wie jak długo będę mógł pobierać aktualne mapy z MOPARu? Pytam, gdyż w ASO dowiedziałem się, że Pan widzi, że system jest aktywny do 26 kwietnia 2018 (sic!), czyli przez pierwszy miesiąc od zakupu auta... Mam tylko nadzieję, iż jest to jakiś błąd tego wspaniałego systemu. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    Możesz pobrać gdzieś z internetów najnowsze wersje oprogramowania i samemu wgrać tak jak Navi, z tym, że kroki są takie:
    1. Soft - 20min
    2. User manual - 5 min
    3. Navi - 60 min dla 6", 90min dla 8,8"

    Z każdym razem usuwa mapę i user manual i trzeba po kolei wgrywać wszystko.

  10. #350
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    23

    Domyślnie

    Rozumiem, że soft do systemu inforozrywki nie jest oficjalnie dystrybuowany przez mopar, jak ma to miejsce w przypadku map?

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory