Strona 48 z 111 PierwszyPierwszy ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #471
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Tak ramki to jedna z opcji z tego co pamietam. Teraz nawet taka wersja specjalna black jest.
    Chyba w standardzie były tylko w FE, a tak to opcja albo w jakimś pakiecie. Akurat do tych felg i koloru pasują czarne ramki i czarne relingi (też opcja za 2 tysia).

  2. #472
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Czarne ramki to jest opcja standardowa w Veloce ztcp.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #473
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    ale tu dyskusja jest o Stelvio, które nie ma Veloce. ale ja rozumiem Wojtek że świata poza swoja Giulią teraz nie widzisz, bo mam to samo

    a najlepiej sprawdzić w cenniku,
    tu macie wątek z archiwalnymi cennikami/katalogami (nie będę go już raczej aktualizował bo po kupnie Giulii nie śledzę nowych opcji itp): http://www.forum.alfaholicy.org/giul..._katalogi.html

    a najaktualniejsze są tu: http://cenniki.alfaromeo.pl/alfa-romeo, nie raz widziałem że te właśnie są nowsze od tych podlinkowanych na stronie alfaromeo.pl
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #474
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Stelvio też ma wersję Veloce.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #475
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    FE jest teoretycznie odpowiednikiem Veloce (pod wzgledem mocy i wyposażenia), ale to jednak nie to samo, bo Alfa dała totalnie dupy z wprowadzaniem Stelvio i właściwie wszystkie modele od wersji bieda 150 KM pod "mam wszystko" 280 KM wyglądają tak samo, róznią się tylko felgami. Żadnego znaczka, żadnego inenego dyfuzora, kicha.
    No a jak na pierwszy SUV w historii marki, to liczyłem, że wersja pierwsza, mocą prawie najsilniejsza, dostanie jakiś emblemat boczny, który będzie odpowiednikiem Veloce czy QV line.
    Jedno jest pewne, Alfa co jakiś czas by pobudzać sprzedaż wypuszcza jakieś tam serie, wiec lada moment wejdzie pewno Veloce, tym bardziej, że FE już wychodzi ze sprzedaży.

  6. #476
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Stelvio też ma wersję Veloce.
    Zmyślasz:i nie raczyłeś nawet kliknąć na linki i otworzyć cennik, aleś Ty uparty


    [MENTION=76254]Firste[/MENTION], FE nie do końca - bo ma fotele Luxury a już w sprzedaży to nie ma od wielu miesięcy o ile nie bliżej od roku - tzn są stockowe ale nie możesz zamawiać swoich konfiguracji (właściwie kolorów, bo niewiele dało się dołożyć wyposażenia) mam na myśli świeżynkę prod 2018 - takich nigdy nie było. Ja bym bardziej stawiał na wersje Executive która mniej więcej od początku roku weszła do sprzedaży - masz sportowe fotele jak w Veloce, 19" felgi, alu panele, zaciski malowane na czarno, alu nakładki na pedały itp itd. Oczywiście są różnice w konfiguracji, w Executive od razu masz pakiet Lighting i Asystent Kierowcy Plus, ale za to trzeba dokupić ramki czarny lakier lub chrom jak ktoś chce, bo w standardzie są takie jak w wersji Giulia/Super.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #477
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Stelvio też ma wersję Veloce.
    Gdzie ma tę wersję? Trzymajmy się faktów, na razie nie ma i nie słyszałem, żeby miała wejść

    Epsonix,

    Executive były już pod koniec roku, produkcja październik/listopad i zdaje mi się, że były już wtedy w salonach.

    A akurat fotele w FE to tragedia, zero trzymania, ta skóra jakaś dziwna. W Executive (oraz Giulia Veloce) stołki są o niebo lepsze. W dodatku te drewno w FE nie zachęca, dużo lepsze jest alu. Jedyny plus to fele 20stki, ale taki rozmiar ma także minusy.
    Dlatego Executive Misano Blue spełnia wszystkie oczekiwania

  8. #478
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Gdzie ma tę wersję? Trzymajmy się faktów, na razie nie ma i nie słyszałem, żeby miała wejść

    Epsonix,

    Executive były już pod koniec roku, produkcja październik/listopad i zdaje mi się, że były już wtedy w salonach.

    A akurat fotele w FE to tragedia, zero trzymania, ta skóra jakaś dziwna. W Executive (oraz Giulia Veloce) stołki są o niebo lepsze. W dodatku te drewno w FE nie zachęca, dużo lepsze jest alu. Jedyny plus to fele 20stki, ale taki rozmiar ma także minusy.
    Dlatego Executive Misano Blue spełnia wszystkie oczekiwania
    Co do foteli to sie zgodze do idealu im daleko w FE, ale mimo wszystko po regulacji to tragicznie nie jest. Zgadzam sie ze lepsze w executive z pompowanymi bokami. Co do drewna ja mam ciemne i jestem w sumie zadowolony, to rude mi sie nie podobalo

    Pozatym jak sie bierze samochod z wyprzedazy rocznika trzeba isc na kompromis z zamowienia i podobnie dobranym wyposazeniu jakos 30k wiecej wychodzilo(po dodatkowych znizkach - katalogowo to jakos ponad 40k) no i nie byloby 20 bo tak bylaby wieksza roznica.. w sumie najbardziej mi zal adaptacyjnego tempomatu. No ale przynajmniej szklany dach jest





    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #479
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    FE nie do końca - bo ma fotele Luxury a już w sprzedaży to nie ma od wielu miesięcy o ile nie bliżej od roku - tzn są stockowe ale nie możesz zamawiać swoich konfiguracji (właściwie kolorów, bo niewiele dało się dołożyć wyposażenia) mam na myśli świeżynkę prod 2018 - takich nigdy nie było. Ja bym bardziej stawiał na wersje Executive
    Ale Executive możesz zamówić z mniejszym silnikiem niż 280 KM chyba co? Wiec jednak bardziej FE, bo wtedy na 100% masz 280 KM
    (a to nawet więcej mocy i lepsze przyspieszenia, niż niektóre Qadrifoglio, no i przez rok była to najmocniejszy model Alfy w tym modelu, wiec teoretycznie spełniał wymogi Q )
    Poza tym z tego co widzę, to akutalnie nawet Executive nie ma w sprzedaży, więc dyskusja akademicka.
    Można tez zrobić tak jak ja i poprawić błędy Alfy czyli zrobić wersje priv "QV line"
    Ja mam fele 20 Q, czerwony przycisk z Q, zmieniony dyfuzor/osłonę, myślę jeszcze nad lusterkami, więc pozwoliłem dodac sobie taki embelmet, by mieć odniesienie do koniczynki, ale bez udawania wersji Q.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	qw.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	62.9 KB
ID:	246959  
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 19-06-2018 o 14:55

  10. #480
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Zmyślasz:i nie raczyłeś nawet kliknąć na linki i otworzyć cennik, aleś Ty uparty
    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Gdzie ma tę wersję? Trzymajmy się faktów, na razie nie ma i nie słyszałem, żeby miała wejść
    Nikt nie mówił, że w naszym Meksyku Europy ta wersja jest, ale owszem Stelvio posiada wersję Veloce. To, że u nas nie ma Giulii Ti to znaczy, że taka wersja nie istnieje?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory