Strona 66 z 111 PierwszyPierwszy ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #651
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Stelvio na TVN turbo teraz w automaniaku

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #652
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Massimo
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 GME
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Zatrzymanie pod np. światłami, przełącznik hamulca ręcznego w górę i noga z hamulca, aby ruszyć wystarczy dodać gazu.
    Nie bardzo mogę zrozumieć dlaczego w tej klasie aut w Alfa Romeo nie ma nawet możliwości dobrania tego systemu, jako wyposażenia dodatkowego. Nikt kto wcześniej miał samochód z "auto hold" nie kupi auta bez tego systemu. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, zwłaszcza do komfortu.

  3. #653
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Massimo Zobacz post
    Nie bardzo mogę zrozumieć dlaczego w tej klasie aut w Alfa Romeo nie ma nawet możliwości dobrania tego systemu, jako wyposażenia dodatkowego. Nikt kto wcześniej miał samochód z "auto hold" nie kupi auta bez tego systemu. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, zwłaszcza do komfortu.
    Oj no wiele takich rzeczy możnaby wymieniać niestety ale Alfa stoi daleko za konkurencja we wszelkiego rodzaju ulatwieniach no ale pozatym jest super

    Np jak z otwieranie klapy bagaznika ruchem nogi pod podwoziem jakos myslalem ze to zbędny bajer ale nieraz by mi sie juz przydało A mam auto pol roku ale nie ma tego jako opcji nawet.

    Siedzenia z tylu hmm nie przejmowalem sie nimi A teraz wychodzi ze to ze nie da sie regulować pochylenia A by się teraz przydało przy foteliku dziecięcym..

    Odpukac ogolnie jestem mega zadowolony z samochodu mimo wszystko no ale jestem świadomy z tych małych braków A mam wersję FE wiec prawie na Maxa (ze szklanym dachem)

    Co do zawieszenia to przy dużych prędkościach na uskokach to jest mega Bo momentalnie wytlumia I wtedy musze powiedzieć bajer niestety przy małych predkosciach I dużych nierówności dosc twardo i głośno (felgi 20 cali)

    No ale nie ma idealnych rozwiązań oraz idealnych samochodów no moze cos prawie idealnego by się znalazło ale to juz kwoty 500k o wiecej

    W sumie lunch control tez by mogli dodać.

    Myślę że pewnie w którymś liftingu dodadzą





    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #654
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Tak w jakiejś skodzie znajdziemy opcje których nie ma w Alfie, tylko czy ich naprawdę nam brakuje? Moim zdaniem Giulia/Stelvio mają to co potrzeba. Po cholerę mi np asystent parkowania - jakiś ułomny jestem żeby sobie nie zaparkować? Launch control, naprawdę potrzeba? Jeszcze nawet nie próbowałem, ale z tego co wiem można kombinować na 2 nogi, jedna hamulec, druga gaz na 1500obr i wio, albo piętą prawej nogi dodać gazu i puścić hamulec - trochę praktyki i będzie wychodzić idealnie za każdym razem. Oj matrix leda nie ma, "straszne" skoro w skrętnych xenonach z AFS widać wszystko zaje...fajnie. Po co, tylko żeby sąsiadowi opadła szczęka na listę opcji i nowości? Przewieźcie go swoim autem to doceni że to auto z jajami.
    Alfy mają być samochodami kierowcy - tyle było biadolenia że 159 ociężała, nie ma aż takiej frajdy, FWD - zrobili samochód dla kierowcy RWD to teraz biadolenie że nie ma gadżetów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #655
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    I bardzo dobrze, że o takich pierdołach się tutaj rozmawia. Bo w wielu innych markach mamy dyskusje o znikaniu oleju silnikowego w tempie 1l/1000km, o wariującej elektronice, o krzywych tarczach hamulcowych po jednej kałuży. itp.
    To po prostu oznacza, że nasze samochody nie mają poważnych wad I o to chodzi. A to, że komuś brakuje powitalnego mrugnięcia kierunkowskazami, albo zielono-fioletowo-żółtego koloru tarcz zegarów w opcji - no cóż, w czasach wozideł-tabletów użytkownicy łatwo zapominają o co chodzi w prawdziwych samochodach...

  6. #656
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Oj matrix leda nie ma, "straszne" skoro w skrętnych xenonach z AFS widać wszystko zaje...fajnie.
    Sorry ale dla mnie do dowód że z dobrym matrix led nie miałeś doczynienia. Dobry matrix led można docenić przy jeździe za kimś, ładnie doświetla pobocze, ładnie wyłącza samochody z naprzeciwka itp. Komfort jazdy oraz bezpieczeństwo o wiele większe.

    Samo doświetlanie zakrętów w Stelvio w zasadzie ledwo działa.

  7. #657
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Massimo
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 GME
    Postów
    11

    Domyślnie

    Od dealera AR w sprawie nowych opcji, które niedługo będzie można zamówić do Stelvio, uzyskałem informacje odnośnie podgrzewanych tylnych siedzeń oraz otwierania klapy bagażnika ruchem nogi pod zderzakiem. Może niedługo pojawi się również system auto hold i nie będę miał już przeciwwskazań do zakupu Stelvio

  8. #658
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Massimo Zobacz post
    Od dealera AR w sprawie nowych opcji, które niedługo będzie można zamówić do Stelvio, uzyskałem informacje odnośnie podgrzewanych tylnych siedzeń oraz otwierania klapy bagażnika ruchem nogi pod zderzakiem. Może niedługo pojawi się również system auto hold i nie będę miał już przeciwwskazań do zakupu Stelvio
    Mi podgrzewane siedzenia z tylu niepotrzebne haha za to za to dwie pozostałe opcje fajne nie mniej nie byłby powodem do rezygnacji z zakupu

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #659
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Massimo
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 GME
    Postów
    11

    Domyślnie

    Jest tu na forum posiadacz Alfy Romeo, który przed zakupem auta tej marki posiadał lub obecnie posiada samochód z systemem auto hold? Ciekawią mnie Wasze opinie na ten temat.
    P.S. Może to tylko wina mojego lenistwa, które obniża mi radość z jazdy autem bez tego systemu

  10. #660
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Mnie nigdy auto hold nie bylo potrzebne bo.....poza kilkoma pierwszymi samochodami jakie mialem w latach siedemdziesiatych w PL to ostatnie dwa tuziny aut mialy AT, ....hehehe ....choc 2015 Subaru Outback with AT mial tez ta dodatkowa opcje ale i tak niepotrzebnie.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory