Strona 68 z 111 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #671
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    mi wgrali nowy soft po zgłoszeniu przerywania rozmów po bluetooth - podobno jest już serwis news Wolno otwierająca się klapa przy włączonym alarmie to znana usterka i też jest już aktualizacja.

  2. #672
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Od 1000 km jestem posiadaczem STELVIO 280 wersja executive .Zapewne jak większość posiadaczy tego auta testowałem jego rywali , ale tylko alfa doprowadza mnie do wiecznego banana na twarzy w trakcie jazdy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z pewnych niedoskonałości ale to w zasadzie szczegół na który praktycznie nie zwracam większej uwagi. Według mnie to auto jest stworzone do sprawiania przyjemności kierowcy samą jazdą a dodatki to sprawa drugorzędna. Na co dzień poruszam się Freemontem żona Sportkiem IV ale po powrocie z pracy oboje mamy chęć na lody w miejscowości oddalonej o 40 km i oboje wiemy że jest to tylko pretekst do przejechania się Stelvio no i to już wszystko.

  3. #673
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Masz racje ale pewne rzeczy powinny dobrze działać i wtedy to jest radość z jazdy...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #674
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    chwilowo bez Alfy
    Postów
    2

    Domyślnie Stelvio QV

    Witam,
    czy ktoś może już ma lub jeździł wersja QV?
    Cena wysoko wywindowana i pytanie czy jest tego warta?

    Przy cenie katalogowej 450 tys. zł z Waszych doświadczeń przy zakupie AR w okolicach jakiej kwoty można się realnie zatrzymać? Czytałem tutaj posty iż przy zakupie Stelvio uzyskiwane były rabaty na poziomie 20-40 tys. zł ale przy cenie bazowej jednak niższej.

  5. #675
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hubi_QV Zobacz post
    Witam,
    czy ktoś może już ma lub jeździł wersja QV?
    Cena wysoko wywindowana i pytanie czy jest tego warta?

    Przy cenie katalogowej 450 tys. zł z Waszych doświadczeń przy zakupie AR w okolicach jakiej kwoty można się realnie zatrzymać? Czytałem tutaj posty iż przy zakupie Stelvio uzyskiwane były rabaty na poziomie 20-40 tys. zł ale przy cenie bazowej jednak niższej.
    Czy jest warta? Zobacz sobie temat testy i opinie. Wrzuciłem niedawno kilka testów praktycznie z całego świata i miażdży konkurencje.

    https://www.motortrend.com/cars/alfa...e-macan-turbo/

    https://www.youtube.com/watch?v=q7ODY_vQUVg

    https://www.wyborkierowcow.pl/alfa-r...glio-supersuv/

    https://www.youtube.com/watch?v=-S_hLkAx4to

    Niedługo mam zamiar testowac jak zarejestruja w Zasadzie, Krakow.

  6. #676
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    chwilowo bez Alfy
    Postów
    2

    Domyślnie

    Co do jej możliwości sportowych to nie ma wątpliwości że jest warta tylko jak się sprawdzi w codziennym użytkowaniu, dłuższej trasie czy nie będzie zbyt "męcząca"? Pełne walory tego auta wykorzystasz pewnie w 5% użytkowania. Cena to dopłata około 200 tys. zł do wersji 280KM i tutaj bardziej się zastanawiam czy tak duża różnica jest warta wydania. W tym zakresie cenowym jest już w czym wybierać w podobnych gabarytach i osiągach. Wczoraj oglądałem ją w salonie i wszystko fajnie tylko cena prawie pół mln zł ….. i to daje do myślenia ….

  7. #677
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    patrząc na to że to już powoli zaczyna być poziom na przykład mercedesa glc amg 63, to daje do myślenia... 500 konny su to na pewno jest auto "bez sensu" i "nikt takiego nie potrzebuje" ale właśnie dla tych 5% czasu się je kupuje. Ja cały czas się waham, kompletnie nie potrzebuję następnego auta, ale takie ładne te alfy

  8. #678
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfy brak (jest Ducati i Fiat)
    Postów
    10

    Domyślnie

    Dlatego jeżeli chodzi ci to po głowie to po prostu go kup nie patrząc na to ile będzie tracił na wartości. Ja tak zrobiłem przy zakupie Stelvio chociaż poszedłem na kompromis i kupiłem diesla.
    Niemniej nie żałuję i jeszcze raz wydalbym te pieniądze.


    Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

  9. #679
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Ok, moje stelvio "zwariowało" z lusterkami.

    Lusterka zamykają i otwierają się naprzemiennie. Lewe otwarte, prawe zamknięte, i na odwrót. Na szczęście po złożeniu "ręcznym" (dzwignią w samochodzie), sytuacja wraca do normy na pewien czas. Potem znowu wariuje.

    Dodatkowo klapa ma czasami istnie ślimacze tempo zamykania, do tego przestała reagować przy otwieraniu i zamykaniu na nacisk, na tyle że trzeba się mocno nasiłować żeby nie zgniotła kogoś lub przestała się otwierać.

    Automatyczne światła.... ostatnio byliśmy w górach stąd trochę tuneli się załapało, o ile z dzień na noc przełącza się dość szybko to z noc na dzień to jakaś tragedia, czasami aż ręcznie muszę przełączyć światła żeby cokolwiek na nawigacjii widzieć (Android Auto).

    Generalnie jak na auto w tej cenie to poza silnikiem i właściwościami jezdnymi (dobre tylko w kategorii SUV) nie ma tutaj absolutnie nic.

  10. #680
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Ok, moje stelvio "zwariowało" z lusterkami.

    Lusterka zamykają i otwierają się naprzemiennie. Lewe otwarte, prawe zamknięte, i na odwrót. Na szczęście po złożeniu "ręcznym" (dzwignią w samochodzie), sytuacja wraca do normy na pewien czas. Potem znowu wariuje.

    Dodatkowo klapa ma czasami istnie ślimacze tempo zamykania, do tego przestała reagować przy otwieraniu i zamykaniu na nacisk, na tyle że trzeba się mocno nasiłować żeby nie zgniotła kogoś lub przestała się otwierać.

    Automatyczne światła.... ostatnio byliśmy w górach stąd trochę tuneli się załapało, o ile z dzień na noc przełącza się dość szybko to z noc na dzień to jakaś tragedia, czasami aż ręcznie muszę przełączyć światła żeby cokolwiek na nawigacjii widzieć (Android Auto).

    Generalnie jak na auto w tej cenie to poza silnikiem i właściwościami jezdnymi (dobre tylko w kategorii SUV) nie ma tutaj absolutnie nic.
    Jedź do serwisu mi na klapę pomógł nowy Soft.. teraz działa normalnie odpukac nie wiem jakie jeszcze rzeczy.

    Fakt bajerów nie ma za duzo ale hmm zalezy od priorytetów Ja lubię jeździć i dla mnie ważniejsze silnik i właściwości jezdne niz bajery w stylu dotykowego ekranu kamery 360 czy autonomiczna jazda.

    W tej cenie jakos nie trafiłem na solidnego konkurenta. Jedynie chyba Macan ale cena sporo wyższa chociażby doposazajac go do tego minimalnego sensownego wyposażenia.

    Swoją drogą jaki masz przebieg aktualnie i kiedy zwariowalo? Byłeś na akcji serwisowej 8223?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory