Strona 94 z 111 PierwszyPierwszy ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #931
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tym tekstem:




    ale diesle są do jeżdżenia w długie trasy i ekonomii, nie musza być aż tak sportowe - od tego masz właśnie 280HP i 510HP benzyny. poza tym jeździłem Stelvio 210HP i oprócz klekotu na zimnym silniku fajny samochód (nie sportowy ale wystarczająco dynamiczny dla większości ludzi którzy nawet lubią trochę depnąć czasem). pewnie nie śledziłeś tematu Giulii lata wcześniej zanim weszła do produkcji - w 2014r wypłynęła tabelka wersji Giulii, miał być 3L diesel, ale widocznie doszli do wniosku że się to nie będzie opłacało przy całej nagonce na diesle i spadku sprzedaży diesli. potem wyszła jeszcze jedna tabelka, i już go bodajże nie było (tak samo jak Giulii 490HP z Q4, bo taka też była w pierwszej). Na wersje 2.0 350HP ciągle czekamy, też były w tabelce.




    przecież Ci odpisałem a Ty dalej swoje, tu:





    pełna zgoda i dlatego też jeżdżę 280HP, ale zwinniejszym autem, nad stelvio długo się zastanawiałem ze względów praktycznych, ale mimo że prowadzi się rewelacyjnie, to Giulia i tak lepiej.
    No i fajnie. Mi pasuje Stelvio 280km, komuś Gulia, innemu diesel. Wolność wyboru.
    Sorry ale nie czytam wszystkich wątków od początku sprzed kilku lat, bo jestem tu od stycznia.
    Ja kupiłem to co mam po jeździe próbnej i jestem szczęśliwy, choć QV mnie kusi.

  2. #932
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    No i fajnie. Mi pasuje Stelvio 280km, komuś Gulia, innemu diesel. Wolność wyboru
    Dobrze że do tego doszedłeś - po to właśnie zacząłem z Tobą dyskusję, bo gość pytał o diesla tylko, a Ty wyjeżdżasz że nie pasuje, że klekot, że benzyna rewelka.


    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Sorry ale nie czytam wszystkich wątków od początku sprzed kilku lat, bo jestem tu od stycznia.
    Dlatego Ci napisałem, wiem że jesteś nowy, choć czasem zachowujesz się trochę "widocznie" jakbyś tu na forum brylował od 10 lat i z każdym z moderatorów pił wódkę.


    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Ja kupiłem to co mam po jeździe próbnej i jestem szczęśliwy, choć QV mnie kusi.
    I bardzo dobry wybór, Stelvio jest świetnym autem, może jak mi się rodzina powiększy to też będzę śmigał Stelvio a Giulię pożegnam

    Q (nie QV!) kusi, ale jeśli już to może w Stelvio - w RWD na codzień i z moją ciężką nogą chyba źle by się to mogło skończyć i dla auta i dla mnie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #933
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dobrze że do tego doszedłeś - po to właśnie zacząłem z Tobą dyskusję, bo gość pytał o diesla tylko, a Ty wyjeżdżasz że nie pasuje, że klekot, że benzyna rewelka.



    Dlatego Ci napisałem, wiem że jesteś nowy, choć czasem zachowujesz się trochę "widocznie" jakbyś tu na forum brylował od 10 lat i z każdym z moderatorów pił wódkę.



    I bardzo dobry wybór, Stelvio jest świetnym autem, może jak mi się rodzina powiększy to też będzę śmigał Stelvio a Giulię pożegnam

    Q (nie QV!) kusi, ale jeśli już to może w Stelvio - w RWD na codzień i z moją ciężką nogą chyba źle by się to mogło skończyć i dla auta i dla mnie.
    Strasznie jesteś butny do mnie. I pouczający. Nie wiem o co ci chodzi, ale mniemam, że testostron to to co lubisz. Zdrowia.

  4. #934
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Bo jest ciężkim skandynawskim ponad dwu tonowym szmelcem, do bezpiecznego toczenia się 40km/h po północnych lasach, z mnóstwem niepotrzebnych bajerów, dla miłych chłopców którzy niekoniecznie potrafią prowadzić.
    LOL Byłeś w Szwecji kiedyś? Albo Norwegii. Widziałem tam jedne z najcięższych warunków drogowych w życiu. Jeśli ktoś nie potrafi jeździć to z pewnością nie są to mieszkańcy Skandynawii.

    Mimo, że jestem fanem Włoskiej motoryzacji (to moja 8 Alfa w tym druga Giulia a w sumie 10 samochód od Fiata) to nigdy bym nie powiedział, że Volvo to szmelc. W większości aspektów bije obecną Alfę na głowę. Taka prawda.

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ale diesle są do jeżdżenia w długie trasy i ekonomii, nie musza być aż tak sportowe
    Dokładnie tak. Jak mam jechać 3000km autostradą to bez zastanowienia biorę diesla. We Włoszech zrobiłem moją 159 4tys km. To był 2.0 170KM. Idealny silnik. Sama przyjemność z jazdy. Nie ścigałem się tylko rekreacyjnie jechałem.

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    choć QV mnie kusi.
    Proszę cię naucz się raz na zawsze NIE MA QV. Jest tylko Giulia/Stelvio Q.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Strasznie jesteś butny do mnie. I pouczający. Nie wiem o co ci chodzi, ale mniemam, że testostron to to co lubisz. Zdrowia.
    To chyba ty tymi swoimi komentarzami o Volvo i szmelc dla wielbicieli IKEI niepotrafiących jeździć. Oraz, że diesel to klekot i bez sensu go kupować. Opanuj się bo moderacja wejdzie i nie będzie już tak miło.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #935
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    LOL Byłeś w Szwecji kiedyś? Albo Norwegii. Widziałem tam jedne z najcięższych warunków drogowych w życiu. Jeśli ktoś nie potrafi jeździć to z pewnością nie są to mieszkańcy Skandynawii.

    Mimo, że jestem fanem Włoskiej motoryzacji (to moja 8 Alfa w tym druga Giulia a w sumie 10 samochód od Fiata) to nigdy bym nie powiedział, że Volvo to szmelc. W większości aspektów bije obecną Alfę na głowę. Taka prawda.


    Dokładnie tak. Jak mam jechać 3000km autostradą to bez zastanowienia biorę diesla. We Włoszech zrobiłem moją 159 4tys km. To był 2.0 170KM. Idealny silnik. Sama przyjemność z jazdy. Nie ścigałem się tylko rekreacyjnie jechałem.


    Proszę cię naucz się raz na zawsze NIE MA QV. Jest tylko Giulia/Stelvio Q.
    Następny pouczający.

  6. #936
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Następny pouczający.
    No bo jak walisz błędy to chyba warto poprawić. Przymykałem na to oko już kilka razy myśląc że zauważysz sam błąd ale jednak nie. A do kolegi [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] to z szacunkiem bo akurat on robi najlepszą robotę tu jeśli chodzi o pomoc.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #937
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    No bo jak walisz błędy to chyba warto poprawić. Przymykałem na to oko już kilka razy myśląc że zauważysz sam błąd ale jednak nie. A do kolegi [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] to z szacunkiem bo akurat on robi najlepszą robotę tu jeśli chodzi o pomoc.
    Dokładnie co jak co ale kolega epsonix dzieli się wiedzą i jest moim zdaniem osoba która wie bardzo dużo o Alfach wiec tym bardziej powinieneś to docenić i raczej nie określonym ze jest butny mysle ze tu już dochodzi interpretacja słowa pisanego ktora niepotrzebnie podkrecila atmosferę.

    Szanujmy się i naprawde bedzie to miało wiecej sensu.

    Lepiej spotkac się na przysłowiowe piwo niz przekrzykiwac na forum.

    Zdrowia Panowie i Przyjemnej, bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy

    Naprawde szkoda życia na kłótnie




    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #938
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    No bo jak walisz błędy to chyba warto poprawić. Przymykałem na to oko już kilka razy myśląc że zauważysz sam błąd ale jednak nie. A do kolegi [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] to z szacunkiem bo akurat on robi najlepszą robotę tu jeśli chodzi o pomoc.
    Musisz w takim razie pół świata pouczyć o tym Q a nie QV.
    "przymykalem ma to oko" - gratuluje ego.
    I pozwól że sam wybiorę sobie guru, ok?

  9. #939
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    To może i ja też coś napiszę.
    Ile ludzi, tyle bajek.
    Mi się po prostu Volvo nie podoba, może mieć najlepszy silnik pod maską a dla mnie będzie to taki passat bis. Każdy ma inne potrzeby i gusta. Ja nikogo do moich wyborów nie przekonuję, Kolega poprosił o opinie posiadaczy diesla to ma. Co zrobi z tą wiedzą to jego brocha.
    Mi również dynamika benzyny się podobała ale Rodzinie już mniej. Głowy jakoś nienaturalnie im latały ...
    Poza tym, co to za przyjemność planować wycieczkę od stacji paliw do stacji paliw? Szkoda na to czasu.
    A benzyna wymaga baaardzo częstych wizyt na stacji. Nie polemizuję tu co jest lepsze, tańsze czy cichsze. Po prostu mi po testach i próbach sił obu wersji i analizie wszystkich za i przeciw wyszło na diesla. I jak na razie nie narzekam.

  10. #940
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Dokładnie co jak co ale kolega epsonix dzieli się wiedzą i jest moim zdaniem osoba która wie bardzo dużo o Alfach wiec tym bardziej powinieneś to docenić i raczej nie określonym ze jest butny mysle ze tu już dochodzi interpretacja słowa pisanego ktora niepotrzebnie podkrecila atmosferę.

    Szanujmy się i naprawde bedzie to miało wiecej sensu.

    Lepiej spotkac się na przysłowiowe piwo niz przekrzykiwac na forum.

    Zdrowia Panowie i Przyjemnej, bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy

    Naprawde szkoda życia na kłótnie




    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    To że wie dużo i się dzieli, to chwała mu za to. A że jest butny i poucza, no cóż... Nie każdy musi to tolerować.
    Ostatnio edytowane przez Btechfan ; 26-02-2019 o 23:44

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory